Stezka cukrových lebek (2.11. - 8.11.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22, -Jara05- a babina51 tohle ocenili.
  2. mirek160353

    mirek160353 Pisálek fóra

    čekám celé odpoledne a nic
     
    modro.ocko22, goro19 a babina51 tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mirek160353 - ahoj, zkus kompletně zavřít hru (prohlížeč/klienta) a naloguj se znovu. Pokud by problém přetrvával, kontaktuj herní podporu a požádej je o prověření.
    Hezký večer
     
    fany2020 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Dobré ráno :)
    [​IMG]
    ..... padátka dopadala a stonek může fungovat ;). Rychlíkům posílám gratulaci a těm, co akci finišují přeji zdárné dokončení.
    Všem hezkou, klidnou neděli :).
     
  5. goro19

    goro19 Pilný autor

    Mám to úplně stejně jako mirek160353. Zavření hry nepomáhá. Nechápu, proč musím na cukrové lebky od použití klíče tak dlouho čekat.
    Čert to vem.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. Antellope

    Antellope Pisálek fóra

    Ahoj
    co dělají upgrady cukrové chaloupky? Zvyšují body a jestli ano, tak o kolik? Nebo to dělá ještě něco navíc? Nemůžu o tom nic najít.


    Dinoalesi díky
     
    Naposledy upraveno: 5/11/23
    -Jara05- a dinoalesi tohle ocenili.
  7. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Naposledy upraveno: 5/11/23
  8. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,
    A napadlo Tě hledat ve FAQ ? Tam najdeš hodně věcí a jsou podrobně popsané. Popis chaloupky začíná ZDE a pokračuje v několika dalších příspěvcích
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    goro19, mirek160353: Už tady dobrá rada byla, nechat si semínko do foroty a nerozpěstovat všechny najednou. Umlít (neumlít) ve frontě, po 5ti hodinách se nastřádají (vždy přidat do mlýna).Máte pak rezervu pro pěstování na dalších plochách a nemusíte čekat. Pak můžete pěstovat i na 2 plochách současně, když získáte klíč. Jednu cestu dokončujete, další začínáte.
    A opakují se před každou akcí se třemi plochami miniakce, 1 semínko do fronty viz příspěvek č.12.

    Já čekám na pyro prášek a bude hotovo.
    Edit: goro: Chápu, ale proto je lepší využít volbu semínka do zásoby. Nelze spoléhat na čas připsání, jednou se mi připsaly hned po semletí, jindy až po delším čase. takhle musíte čekat, že alonuška.
     
    Naposledy upraveno: 5/11/23
  10. goro19

    goro19 Pilný autor

    Pitrýsku, no semlely se.
    Zvláštní je, že pro úplňkovou lebkovou květinu se mi cukrové lebky připsaly asi po 30 minutách od aktivace klíče.
     
    -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  11. alonuška

    alonuška Pisálek fóra

    Tak ako píšu aj iní hráči. Mám poslednú plochu. Kľúč aktivovaný, odfajknutý, ale semienka v mlyne nie a nie sa objaviť.

    Písala som o semienkach, ktoré sa ukážu po získaní kľúča, aby som mala vôbec čo zasadiť. Nechápem narážky na "kvázi " nedočkavosť. o_O
     
    Naposledy upraveno: 7/11/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj alonuška
    Jak se psalo u podobných akcí dříve, ideální je po zisku prvních semínek zadat do mlýna (na Farmě či na Baha, je to jedno) nějaké opravdu dlouhé mletí krmiva (klidně na 48 hodin). a pak po 5 hodinách zadat mletí semínek, která již mám rozpěstovaná a fakticky je nepotřebuji. Pak totiž, jakmile splním jeden úkol, mohu okamžitě zrušit to mletí již nepotřebných semínek a po aktivaci přípravy semínka další akční plodiny příslušným klíčem zadat do volného mlýna mletí semínek té další rostliny (člověk nemusí semlít všechno, může okamžitě do fronty za to dlouhé mletí dát do foroty přípravu semínka, které potřebovat nebude).
    Hlavní výhodou je, že pokud mu trvá pěstování jedné akční rostliny třeba 20 hodin, může si mezitím připravit zdroje pro mletí až 4x5=20 semínek další plodiny...
    Je dobré přemýšlet a tímto způsobem tak trochu nikoli obelstít, ale využít nastavený systém...
    Takže v tvém případě, pokud jsi otevřela klíčem přípravu další akční plodiny, budeš prostě muset počkat maximálně 5 hodin a hlavně se pak nesplést a zadat to správné mletí...
     
  13. Heisy

    Heisy Pisálek fóra

    Ahoj,
    stalo se někomu, že koupil BALÍČEK CUKROVÉ CHALOUPKY 1 za 25fl a nepřipsal se mu upgrade? Já už 2x a nic. (FL se odečetly, SH nevím zda se připsalo, ale upgrade se nepřipsal)
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Heisy - ahoj, zavři komplet hru (klienta/prohlížeč) a pak to zkus znovu. Použij nejlépe vyhledávací okýnko.

    cukr.png

    Pokud neuspěješ, obrať se na herní podporu a požádej je o pomoc
    Hezkou neděli
     
    14087 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. alonuška

    alonuška Pisálek fóra

    Ahoj Kytka 2001.
    Ďakujem za pomoc. Našťastie nemusím čakať tak dlho. Odhlásila som sa, úplne odišla z hry a cca po dvoch hod som otvorila hru a už mohla namlieť semienka. Peknú hru.
     
    modro.ocko22, -Jara05- a Kytka2001 tohle ocenili.
  16. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak s padátky jsem zase úplně na minimu. ikdyž napěstuji lebky, tak padátka opět nepadají, zkusím to co napsal kaolín,ale nemám laskavec, tak to asi neklapne, no uvidíme
     
    modro.ocko22, -Jara05- a smoulinek123 tohle ocenili.
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dnes jsem rozjela poslední kytku. Pravidelně dodávám a vybírám časová políčka. Akci stihnu v pohodě, pokud nezasáhne vyšší moc. Hezký nedělní večer.
     
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som mala fajront dnes rano ;) bosorka musi este pockat do zajtra na pajdatka a tiez bude mat hotovo :) Akcia v pohode aj ked som mala dake prestoje,je pravda ze Ks bolo stedre tak mi to pomohlo. Rychlikom nechodim len obcas na Moravu ale aj osobakom sa to dalo stihnut ;):p Rychlici mi udavaju tempo,ked to oni stihaju za 1 az 2 dni tak je akcia na pohodu a je pravda ze som sa od nich vela naucila :inlove: Keby kazdy cital forum,tak by sa tu neopakovali tie iste otazky:cry: Este ze moderatori maju trpezlivot :inlove:
     
  19. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Já asi nedosáhnu na ten stonek, teď mi ještě chybí 23 pyro prášku, abych získala poslední dekoraci.
    Na stonek ještě potřebují 625 prášků, tak to nedám, moc mi to nepadá :cry:
     
    modro.ocko22, -Jara05- a hroudov tohle ocenili.
  20. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Stonek stonkuje.Šlo to parádně.;);)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.