ST: Rady a zkušenosti s hrou na telefonech a tabletech

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pezt, 14/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, můžeš ještě prosím doplnit, jakou verzi iOS máš instalovanou ve svém zařízení?
    Děkuji za upřesnění
    Danda
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  2. Mikádko18

    Mikádko18 Rádoby autor

    danda-vnovis
    Ahoj, mám iOS 17.1.1
    Ještě bych chtěla dodat, nevím, zda je to náhoda, ale v práci mám 2 iPady. Farmerama fungovala na obou, když jsem to zkoušela. U jednoho se provedla aktualizace softwaru a od té doby na něm farma také nejde. Píše to stejný problém jako u mého iPhone. Na druhém iPadu Farmerama fungovala. Včera se i u druhého provedla aktualizace a Farmerama nefunguje už ani na něm. A já si uvědomila, že se mi jednou aktualizoval i iPhone a od té doby hra nefunguje.
     
    Naposledy upraveno: 29/11/23
    -Jara05- a danda-vnovis tohle ocenili.
  3. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Mám mobil Xiaomi Redmi A2. Donedávna mi hra išla. Mobil som vyčistila, reštartovala, aktualizovala a keď sa do Edge alebo Google prihlásim vyskočí mi biela plocha s vetou: Vyskytol sa problém s touto stránkou. Tým pádom niektoré úlohy nedokončím.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janinka165

    Telefon patří mezí slabší, a jak se zdá v nynější situaci jaká s hrou je, tak asi na ni nestačí.
    Dneska jsem sklízel na telefonu a šlo mi to docela rychle oproti běžnému stavu, ale používám Edge Beta, najdeš také v Obchod play.
    V nejbližších dnech by měly přijít nějaké optimalizace hry a třeba se to zlepší i na mobilu. Nebo .....
     
    janinka165 a -Jara05- tohle ocenili.