ST: Poděkování

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pajda361, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    [​IMG]

    Chci poděkovat kamarádce mamča50 za pomoc s dekorací pro jednu skvělou
    závislačku . A pak patří poděkování mým přátelům a sousedům za neonky.
    Díky, že se vám nelíbí ! xDxD
    A nyní vážně...moc vám děkuji za neonky, které jste mi poslali, moc , moc jsem
    vděčná. Eva

    [​IMG]
     
  2. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Já bych chtěla poděkovat pajaable za její obětavost pro druhé. Je to opravdová kamarádka a správná závislačka!!! Krásný den všem milým!!!;););)
     
  3. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Moc děkuji monča*** za stromy, už je mám na zahradě.........díky
     
  4. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Já chci moc poděkovat pištorce, jen tak z prátelství mi nezištně poslala Amherstii.... díky;):inlove:
     
  5. honzi

    honzi Komisař fóra

    Děkuji všem, kteří se mnou měnili a hlavně hráčce HankyFarma ;)
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Chtěl bych moc poděkovat všem hráčům, kteří se mnou toto OaD uskutečnili výměny
    Hezkou hru přeji
     
  7. hani.fojtikova

    hani.fojtikova Pisálek fóra

    Opravdu velmi moc děkuji hráčkám tina_naa1, marienka222 a skalara.v za chlívečky jen tak pro radost... Jste obrovský zlatíčka... :inlove:
    A za skvělé výměny děkuji hráčům --Thomas--, reci11, Veron!ka a tomaskomiska. :) Doufám, že jste také spokojeni s uskutečněnou výměnou, tak jako já...:)


    A děkuji, že jsem se opět během akce setkala jen s poctivými a hodnými farmáři...:inlove:

    Krásný večer
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Moc děkuji všem, kteří mně udělali radost a poslali pro radost moji (ale i jejich) dárečky.
    Ještě jednou veliký dík.
    Jonsdor, pajaable, kubulín, anduleni, radunka27, kitty7748, -kachaba-, bobik720, pechaček70
    Díky moc, přátelé.
     
  9. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Chtěla bych poděkovat hráčce pajaable za krásný dárek.Jsem dojatá.....
     
  10. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Veľmi pekne ďakujem dievčatám a chlapcom zo závislákov. Tam stačí len niečo spomenúť a hneď to príde. To vlákno je jednoducho úžasné. Nie len pre to, že dostaneš darček, ale hlavne preto, že sme tam všetci priatelia a kamaráti. Aj keď sa osobne nepoznáme, sme si všetci mimoriadne blízki. Keby vzťahy medzi ľuďmi všade fungovali tak, ako tam, bolo by nám všetkým výborne.
     
  11. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Skončeno , budu se těšit na příští O+D.
    Ani velké poděkování nemůže vyjádřit vděčnost za dárky od závisláčků (zbožňuji je), důchodců, přátel a sousedů. Děkuji vám.
    Po skončení akce jsem přišla na dárek - želvičky- od hráče xxsoptikxx , kterému tímto mnohokrát děkuji a slavnostně slibuji, že při příští O+D mu tento krásný dárek oplatím.
    Děkuji. :inlove::inlove::inlove:
    Omlouvám se ostatním drahým závislákům, na které se nedostalo... babce došly floreny. Polepším se , aby se dostalo na všechny , které mám ráda.
    Prostě jsem rozfofrovala konto a jsem na krásném čísle nula.

    [​IMG]
     
  12. tomaskomiska

    tomaskomiska Aktivní autor

    Dakujem vsetkym ktory mi darovali pre radost stromceky uz su na farmicke urobili mi velku radost a dakujem aj tym s ktorymi som urobila pekne vymeny dufam ze su spokojny tak ako ja este raz zo srdca vsetkym dakujem :D
     
  13. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]
     
  14. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Po ukončené akci Obchodovat a darovat
    moc děkuju za důvěru osobě, která se skrývá za uživatelským nickem Veron!ka

    Poslala mi dárkovou licencí růžové koně (tak jsem si je přála :music:) a teď bude 10 dní čekat na "splátky".
    Nějak mi při akci totiž nedošlo, že dárkovou licencí nejde posílat řemeslné produkty... a za komoně jsem naslibovala hory doly ;)
    Budu posílat poctivě, slibuju! :)
    Zdraví
    Petra
     
  15. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Moc bych chtěla poděkovat milé sousedce ajinkac za krásný stromeček a už se pyšní na baha. Krásný večer!!!;););)
     
  16. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Zdravím,musím se také přidat s poděkováním-perfektním a úžasným hráčům-silviec, pajaable, michalka59 ,za krásné a pro mne velmi cenné dárky při OaD.
    Mockrát vám moc a moc DĚKUJI, jste skvělé Farmářky,VELKÁ POKLONA.
    Hezký den a příjemnou hru všem.
    [​IMG]
    DĚKUJI!!!!
     
    Naposledy upraveno: 5/10/15
  17. čejka

    čejka Pisálek fóra

    • Toto vlákno slouží k poděkování.Jiné příspěvky jsou považovány za spam a zbytečné zahlcování fóra.
    dobré ránko všem, pročítám Vaše příspěvkypo dlouhé době a hned mám o 100% lepší náladu. Určitě mě něco uniklo - tatkanas 1 vytiskl tabulku hráčů,ale vůbec nevím o co šlo.
     
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Obchoduj a DARUJ...

    Spisovatelé, básníci i další kovotepci slova stále hledají jak napsat nové, zajímavější a zábavnější poděkování.
    Však nejkrásnější, píše život sám.

    Svět fantazie je stále otevřený.
    Děkuji že ho sdílíte se mnou.
    Váš Jansdorf



    [​IMG]

     
    Naposledy upraveno: 15/10/15
  19. aljanu

    aljanu Aktivní autor

    Já bych ráda touto cestou poděkovala Richardovi - Bagíra77 za krásný podpis a avatar. :)
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tisíckrát děkuju za zaslání SK sousedkám Janké86 a Losiksobik, bez nich bych tuhle misi nedokončila. Holky, máte to u mně.
    O Astrid ani nepíší, ta se o naši rodinu zasloužila hned několikrát. A nádherně.