ST: Poděkování

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pajda361, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    I já se připojuji k velkému poděkování hráči Bagíra77 za nádherný podpis a avatar.Je to úžasný člověk,který pomáhá druhým.Ještě jednou moc a moc děkuji.:D:inlove:
     
  2. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Já, sama za sebe si myslím ,že tohle vlákno je naprosto zbytečné!!!!!Děkovat si za všechno to, co je při této hře docela samozřejmé.
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  3. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    hanynkach....tak já s tebou v žádném případě nesouhlasím. To, že mi třeba Bagíra77 udělal jen tak sám od sebe podpis a avatara , není vůbec samozřejmost. A pokud pro tebe někdo nezištně něco udělá, poděkovat mu za to, je to nejmenší, co můžeš udělat. Hlavně je to slušnost. ;)
     
  4. daajen

    daajen Aktivní autor

    Tímto velice děkuji hráči Bagíra77, za to, že mi vytvořil přímo nádherný podpis. Vždy když ho vidím, mě potěší jak se mu podpis povedl.
    A ještě jednou velice děkuji "Richardovi" za to, že i když byl podpis naprosto skvělý, sám neváhal a podpis začal vylepšovat :)
    Richarde děkuji, lepší už to být nemůže.:inlove:
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, také se připojuji s poděkováním Richardovi, který je všeuměl;) a opravdu moc ochotný a šikovný. Nakonec vidíte sami, velké díky a hodně štěstí.
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    hanynkach: to trošku pleteš :sleepy: .. to, že nám někdo jen tak ze záliby udělá podpis podle našich přání a ještě si s tím vyhrává, není určitě jak říkáš: " .. co je při této hře docela samozřejmé." .. je to jeho dobrá vůle a ukáže tím, na co má a ta práce je vážně skvělá :p
     
  7. daajen

    daajen Aktivní autor

    Ráda bych takto poděkovala hráčce Vero.nika82, která mi "jen tak pro radost" poslala strom XXL, který jsem při O&D usilovně sháněla. Jsem velice ráda, že takový hráči/čky ještě jsou a já mám mimo jiné možnost, jim takto poděkovat. :inlove:. Vero.niko82 DĚKUJI;)

    Edit: nyní nemám slov, Verča poslala jen tak i takovou vzácnost jako je JC. Verčo, mám ode mě medaili, díky moc :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 14/6/15
  8. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Napřed poděkuju .roksy., .Večernice., ssasulka84, PeDo61, Sisinka, anickamalirka, gudina, _blanička_ za férové výměny.

    A potom chci ještě jednou poděkovat hráči hubabuba1968, který mi chtěl pro radost darovat růžové kačenky, moc to potěšilo a úplně nejvíc děkuju hráčce bubák1960 za růžové ovečky. Ta mi prostě vyrazila dech :inlove:.
    Děkuju.
     
  9. plyšulín

    plyšulín Aktivní autor

    Děkuji všem poctivým farmářům za výměny, doufám, že jim nepřipadaly příliš drahé..A Kateřince děkuji za vysněné růžové velbloudy...
     
  10. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    dakujem vsetkym za bezproblemove vymeny a nech sa vam na farme dari xD

    tymto sa chcem podakovat mojej farmarskej manzelke tazvenuse ze mi pomohla znovu ziskat odcudzenu dekoraciu a nic za to nechcela este raz dakujeeem
     
  11. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    a ja sa podakujem vsetkym za vymeny a za darceky,,nejdem menovat oni vedia..prajem pekny zbytok dna a dufam ,,ze co som mala v lodi sa mi vrati na ucet...xD
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Také se připojuji s poděkováním za dárky, které mi udělaly obrovskou radost. Podnikla jsem i několik výměn a bylo mi ctí i štěstím, že jsem se setkala s férovými hráčkami, takže výměny proběhly hladce a s příjemnou korespondencí jako bonusem. :inlove:
     
  13. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky, Děkuju všem od který jsem dostala stromečky, chlívky nebo dekorace, které jdou dát všude v nebi.
    Zaplnila jsem všechny prázdná místečka.
    Děkuju za růžové stáje, jsou nádherné. Já sem si říkala že je nechci, aby mi to nebylo líto, ale jsou tak hezké.
    I zlaté stáje s lucerničkou classic + a ++
    Doufám že jsem vám všem poděkovala, jestli ne, tak se moc omlouvám, neudělala jsem to určitě naschvál.

    Děkuju vám, jsem tu s vámi ráda

    Aspon nemusím myslet

    Klárka
     
  14. vavatava

    vavatava Pisálek fóra

    Aj ja dakujem vsetkym,co sa zucastnili vo vymene darkov so mnou
     
    pajaable a evainfo tohle ocenili.
  15. darinamandarina

    darinamandarina Rádoby autor

    Ďakujem všetkým hráčom, ktorí si vymenili so mňou darčeky,mohlo tej výmeny prebehnúť viac,ale čo už.
     
    pajaable a evainfo tohle ocenili.
  16. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    I já bych z celého srdce chtěla poděkovat sisinka, jesterka74, Mahira72, michnaj, Lyzarka, Vero.nika82,anvan i všem ostaním hráčům za krásné dárky . Byli jste jako vždy super moc a moc děkuji.
    Sisince
    se omlouvám neumím před nick a za něj dát ty srdíčka
     
    Naposledy upraveno: 16/6/15
  17. pau_linka

    pau_linka Pisálek fóra

    Děkuji mocmoc zuzas66 :inlove: za radost co mi poslala :)
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Chtěl bych toto cestou poděkovat všem fajn hráčům co mě poslali při akci OaD dárky a nic za něchtěli snad jim to budu moc nějak oplatit.;)

    Hezkou hru přeji všem
     
    pajaable, marcelina0007 a evainfo tohle ocenili.
  19. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Chtěla bych poděkovat Astridce za Růžové slepičky, Máťovi za 2 kouzelné lekníny, Lucye632 za slaďoučkou odměnu i těm, kteří mi jako poděkování zaslali červené netopýrky. Velké díky patří i těm "skoro neznámým" ze vzducholodě, zde člověk ihned vidí na co dosáhne a co zůstane jen tajným přáním;)
    Díky všem za fér nabídky jenž byli v mých možnostech
     
    pajaable, marcelina0007 a evainfo tohle ocenili.
  20. dasa717

    dasa717 Aktivní autor

    Děkuji pajaable za dáreček. :))
    Tentokrát jsem se bohužel akce nemohla účastnit, tímto se omlouvám svým sousedům a kamarádům za neposlání. Dáša
     
    pajaable a evainfo tohle ocenili.