ST: Poděkování

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pajda361, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Také bych chtěl poděkovat, hráčkám Y_n_O a GordonSargent.

    Děkuji, fajn hru pezt
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Toto OaD jsem byl velmi mile překvapen, kolik se tu našlo hráčů, kteří mě obdarovali jen tak, vzácnými dekoracemi. Nedá mi to a musím všem moc poděkovat a velice si toho vážím.
    Snad na nikoho nezapomenu koho tu budu jmenovat.
    Ještě jednou moc děkuji: Pitrýsek47, Y_n_O, berkaKolchoznice, GordonSargent, anvan, dasa1143, jančajani, 41dedek, bačkora85, janar53, .Večernice., duna.duna1., .SilverAngel., Silveryfish
    Doufám, že jsem na nikoho nezapomněl.
    Samozřejmě také děkuji ostatním hráčům, kteří se mnou měnili, za bezproblémové výměny.

    Ještě jednou všem moc děkuji
     
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Dovoluji si poděkovat mé sousedce Dance, že splnila svůj slib, který dala v debatě a poslala výhru z bedny kung-fu.To že jsem ji to musela připomenout a dekoraci poslala vyzobanou jako bonboniéru raději ponechávám stranou. xD:inlove:
    [​IMG]
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    OaD takmer na konci a ja poďakujem hráčkam panda1183674 a .SilverAngel. Vážim si to!
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Děkuji velmi, a jde to od srdce, sousedce GordonSargent za darovací smršť. A stejně tak děkuji panda1183674 za vzácnou novinku. :inlove: Jste skvělé, holky :)
     
    Naposledy upraveno: 11/10/22
  6. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    chtěla bych poděkovat za krásné dny při akci obchoduj a daruj farmářum kteří mi daly pěkný dárky moc mě potěšily gorilka děkují
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Také bych těl moc poděkovat hráčům a hráčkám, kteří toto OaD poslali vzácné dekorace jen tak. Moc si toho vážím :)
    Dotyční ví o koho jde ;)

    Ještě jednou moc děkuji

    Fajn hru pezt
     
  8. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Michalka, Evoku, Pitrýsek, ivetakuc, výpliv, michnajka, vavovi, Gordonka, Ezzrička, Peťo121, .maccka. medved222, Fujtajblinka, evinanka, moncicak, .Večernice., Skalinka a Danka722
    chcem sa vám poďakovať za ochotu a pomoc pri doplnení chýbajúcich stromov, chlievov a dekorácií do riadkov v nebi.
    Veľmi si to vážim a ...máte to u mňa ;o)))
     
    Naposledy upraveno: 10/12/22
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No vidíš Astrid, já Ti psala, že poděkování je předčasné. Akorát jsem se domnívala, že darci nabudou dojmu, že už máš všeho dost. Protože děkovačka je až po spuštění opony, tedy po konci akce. Ale jak jsem si všimla, tak se ještě před tu první oponu vedrala Skalinka s Dankou, ty tam v té první děkovačce nebylyxD
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak ještě, že jsem to stihla (nemohla jsem se utrhnout ze sjezdovky) :D
    Baby zlaté moje, já jsem ráda, že vás mám ;)
     
  11. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    No ja som sa domnievala, že netopiere majú slabý zrak a pozrime sa, našej "netopierici" nič neunikne :pxD
    A ja som ešte radšej, že vás mám :inlove:
    Ďakujem za všetky tie stromky, "oranžády a ružovky" ♥♥♥
     
    Naposledy upraveno: 10/12/22
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Moc jsem nestíhal odpovídat v poště, tak tímto bych chtěl všem poděkovat za dárky, které jste mi poslali během OaD.

    Jste všichni supr :)

    Moc Vám děkuji ;)

    [​IMG]
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já opět děkuji sousedce netopýrce, že ji to ještě nepřešlo, investovat do ztracené existence :D
    A také děkuji mým sousedům a přátelům za denní dárky, i když já zapomínám. Já to časem oplatím a tamten, jehož jméno se nevyplatí plýtvat nadarmo, Vám to oplatí na dětech :inlove:
     
  14. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    chtěla bych poděkovat farmářce evaasta při akci obchoduj a daruj mi poslala vysněnou dekoraci dynovy zlodějí moc jí děkují
     
  15. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, chci poděkovat farmářům a farmářkám co mi při darovačce zaslali krásná překvapení v podobě dárků. A také za perfektní výměny. Děkuji.

    Přeji klidné a pohodové svátky


    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 24/12/22
  16. gorilka0071941

    gorilka0071941 Rádoby autor

    už za chvili bude končit akce obchoduj a daruj chtěla bych poděkovat farmářům za krásny dárky který mi darovaly a přejí jim velkou úrodu na farmičkách a pěknou hru :D;)
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Chtěla bych moc poděkovat dinoalesi za nápovědy k současné akci. Nejen, že je poslala, ale i za to, že pomoc sama nabídla. Hrozně mě to povzbudilo i v reálu, protože jsem zrovna měla takový den blbec. Sice to nesouviselo, ale nakoplo mě to.:)

    A samozřejmě díky i všem, kdo ochotně dávali nápovědy zde na foru.
     
  18. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Mockrát děkuju všem, kteří mě poslali vypadávátka v Letních hrách II :inlove:
    ať už to byla VeraDekeresova, .macca. , bačkora85 (!!! Jako za floreny? o_O Děkujuuu!!!)
    a všichni mí pravidelní sousedi!
     
    bačkora85, .SilverAngel. a -Jara05- tohle ocenili.
  19. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ďakujem mojej drahej susedke Gordonke za Jaskyňu pre Wendiga, ani som nedúfala, že ju niekedy získam a za armádu citrónových korytnačiek, si poklad ❤︎❤︎❤︎
     
    GordonSargent a -Jara05- tohle ocenili.
  20. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Chci z celého srdce poděkovat Y_n_O za bohaté "vánoce" při tomto DaO, kdy mi naprosto nezištně poslala všecko co jí cestou cvrnklo do nosu. Mám teda podezření že k tomu ještě přepadla dostavník co profičel kolem a pak i ty lapky co ho pronásledovali, ale očividně to stálo za to a pak bylo opravdu co posílat.

    Nejvíc mě těší, že dobří lidé ještě nevymřeli, a že zázraky se stávají nejen o vánocích.

    Y_n_O děkuju moc :inlove: