ST: Poděkování

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pajda361, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. mituli

    mituli Polobůh fóra

    .SilverAngel.-děkuji této osůbce za poslání JC a nic za to nechtěla:inlove::inlove::inlove:děkuji
     
    astrid888, .SilverAngel. a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Děkuji mnohokrát farmářce .Večernice. za všechny dekorace a vraní hnízda,dál bych poděkoval všem kdo mi poslal zebru jste milí :inlove::inlove:
     
    astrid888, .SilverAngel. a Emča5232 tohle ocenili.
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Rád bych poděkoval všem farmářům a farmářkám, kteří mě poslali chlévy, které jsem sháněl a poslali je jen tak a nic za ně nechtěli. Jste všichni moc fajn
    ;)
     
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Ahojík všem moc bych chtěl poděkovat farmářkám ssasulka84,medved222,anickamalirka .Večernice. Barmanka-Aspit,knihovna1,satelit,akyraa,evoku57,Medvánek a ještě možná někomu dalšímu za dekorace do řádků za růžové psíky a neonové psíky a neonové chameleony mám pocit a ten zbytek stromečky na bahamku - muďoul,mahagonovník a za papouščí stromeček,k tomu ještě ovčín pro nemrtvé ovce a uhlíkový dub,tímto vám říkám udělali jste mi radost,děkuji vám všem
     
  5. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Vzhledem k menší účasti hráčů v oblíbené akci O&D ( ve srovnání před pár lety),jsem ani nečekala takovou pomoc s chybějícími věcmi.Udělali jste mi obrovskou radost,ikdyž mě mrzí,že nemám kolikrát čím oplatit,protože vytoužené Top dekorky nebo růžové výrobny nevlastním vůbec nebo max.1 ks,tak třeba příště.
    Chci moc poděkovat hlavně hráčům (snad jsem na nikoho nezapoměla) :
    ♥♥♥
    satelit,michalka59,return,.Večernice.,cestovatelka1974,knihovna1,monsaf,hudy260,sssuri,Jara268,jamibe1,doben,xxsoptikxx ♥♥♥
     
    Naposledy upraveno: 29/7/19
  6. DračiHanka

    DračiHanka Perspektivní autor

    ahojky omlouvám se opožděně za poděkovaní při akci obchoduj a daruj byla to krásná akce jako vždy moc děkují farmářům za dárky a rt že to pustila pozdravem hanka
     
    astrid888, .SilverAngel. a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Díky všem za skvělé výměny a oboustrannou radost :inlove: (zasvěcení vědí)
    Danda :)
     
  8. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Chcem poďakovať všetkým milým priateľom, za veci, ktoré mi vďaka dvojročnej prestávke chýbali. Nečakala som, že mi za krátku dobu priletí niekoľko Sokolíkov, Perličky, Ružová farbiareň, a plno iných ružoviek od Gordonky a Ezzričky, Brest, Polnočné duby, Rambutany, Americký topoľ, Rušné mravenisko od Michnajky som dnes ráno nečakane dostala aj Mravenisko. Všetky darčeky si nesmierne vážim a teším sa, že si konečne budem môcť plniť ďalšie úlohy v hale. Ste všetci úžasní a ešte mnoho krát ďakujem, ďakujem, ďakujem ...

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/11/19
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Rovněž děkuji své drahé sousedce Dance, že správně včera pochopila, že by ty nasyslené stáje konečně mohla nahodit na plochu. Zároveň za názornou ukázku, že jsem se neměla poflakovat a neprošvihnout tak 23O level :inlove:

    [​IMG] [​IMG]
    ¨
    edit : zahradnice já bych to tak nepřeceňovala, to se to rozdává když kolo nadělovalo .;)
     
    Naposledy upraveno: 8/11/19
  10. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Já také děkuji DANKA722 za darovanou [​IMG] - už se pasou na mýtině! mám velkou radost! :inlove::inlove::inlove:

    Edit: Děkuju i moncicak7070 a janajenka a ezzra za darovaný [​IMG] :inlove::inlove::inlove:
     
    Naposledy upraveno: 9/11/19
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Shanela jsem tentokrat jen 2 konkretni druhy stromku na Baha a posledni volna mistecka na vodopadech prave zaplnila -pechfoglova-, ktera je ke me propasovala na tajnacku, nez jsem ze sebe stihla dostat blato z dnesniho treninku. Timto pro me tudiz probihajici OaD konci a po rozcarovani z toho, ze vsichni chteji jen mravence, manty a cincily musim konstatovat, ze konci moc hezky.
    Predevsim temto skvelym lidem: ezzra, -pechfogl-, jamibe1, -Kuteno-, anvan, patri tentokrat me velike DIKY za to, ze jste dokazali tu bidu pozvednout na uzasnou akci! Ne kvuli tem stromkum samotnym, ale kvuli tomu, ze jste takovi, jaci jste!
    DEKUJU! :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 10/11/19
  12. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny vecer...tak dosla som sa aj ja podakovat podaktorím hracom co mi urobili radost..

    AlexandraKerulova
    matlafouska
    astridka
    zahradnice a skratka vsetkym,,,,
    aj spravicky potesili..,,,vdaka vam je na farme krajsie:inlove::p
     
  13. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Také já bych chtěla moc a moc poděkovat hlavně svým skvělým sousedkám

    michnaj * michalka59 * libakos

    které mi nezištně zaslaly překvapivé dárečky. Velké díky, jste holky skvělé!

    Ale poděkování patří i všem dalším, kteří se mnou v akci měnili, nebo alespoň pomáhali hledat či jinak spolupracovali.....
    Bohužel je nás čím dál méně, což se odráží i na nabídkách a poptávkách, a tak díky všem, kteří se jakkoliv zapojili.
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Děkuji pro mne známým dárcům, mituli, LubicaKrakova i neznámým blbounnejapny88 a form22. Moc a moc.
     
  15. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, při honbě za papouško stromy chci poděkovat sousedům a přátelům, kteří mi jich několik poslali. Jsem moc rád, že vás mám.


    Velké díky
    jamibe1 - astrid888 - michnaj


    [​IMG]

    Všem přeji hezkou hru ...
     
  16. .Večernice.

    .Večernice. Obyvatel fóra

    moc děkuji astrid888 za krásný avatar a podpis, super, jsi šikovná holka
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Také bych chtěl poděkovat fajn farmářům a farmářkám, kteří při tomto OaD se mnou spolupracovali a udělali radost. Jmenovitě: kaolín11, michnaj, výpliv, Y_n_O, -housenka-, medved222, Medvánek, Farmářka_X, MatysekKamilek, snad jsem na nikoho nezapomněl :)

    Ještě jednou děkuji a všem fajn hru

    pezt
     
  18. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Děkuji vše,kteří mi při OaD pomohli nebo spíš darovali zimní dekorace + něco navíc,fakt ani nevím jak pocity vyjádřit jak vám poděkovat:inlove::inlove:,jste milí

    Medvánek - ježatec
    simca67 - am. topol
    všem co mi darovali diospyros a myslím že zbytek dárků co jsem dostal byly jen zimní dekorace
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Přeji všem farmářům a farmářkám pohodové vánoční svátky a do nového roku hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka :D
     
  20. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Děkuju všem, kteří se mnou při tomto O+D bezproblémově měnili :music:

    A hlavně, děkuju za nezištné darování od těch, kteří mi udělali při konci roku radost :inlove:
    máťochov a davidson00
     
    MatysekKamilek a davidson00 tohle ocenili.