ST: Poděkování

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pajda361, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Vla10

    Vla10 Pisálek fóra

    ahoj,nevím kolik hráču si to přečte,ale chtěla bych všem popřat krásný nový rok ,at se vám daří ve hře ,chtěla bych taky poděkovat lidem kteří se podílejí na té to hře hraju jí už 12let nejsem už nejmladší ale pořád mě baví i když mám někdy problémi,:cry: zásadně nestíhám akce ale neva říkám si je to jen hra,ale je to ta nejlepší a jedina hra jakou hraju. :inlove:MOC DĚKUJU:inlove::);)


    VŠEM :inlove:KRÁSNÝ NOVÝ ROK:inlove:;)
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Děkuji RT za pořádně vypráskané narozeniny... a poslední souběžně navázané akce vlastně taky...
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O přidávám se k tobě - díky RT za vypráskané narozeniny, to se jaksi nepovedlo provázat akce, abychom dřeli na farmě od vidim do nevidim, jen tak dál a bude nás tu čím dál míň a budem hledat jinou zábavu :eek:
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Chtěla bych poděkovat ašada01 za vypracování popisků (už druhé) k hledacím obrázkům. Určitě nejsem sama, pro koho to znamenalo obrovskou pomoc. Takže moc a moc DÍKY :)
     
  5. larelay

    larelay Analytik fóra

    A já se zrovna loguji, abych šla sem také poděkovat ašada01, nejhodnější, nejlepší, nejobětavější a nejsolidárnější a ještě šikovná. Moc děkuji. Ještě jsem nehrála, ale už minule mi to moc pomohlo, velmi děkuji!
     
  6. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Ano, ašada01 si zaslouží poděkování,klobouk dolů před ní. Smekám.
     
  7. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tolik chvály, až se červenám :p.
    Děkuji, jsem ráda, že vám to pomohlo. Ono to pomohlo i mě, protože jsem se při té práci perfektně naučila rozložení obrázků.
     
  8. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    Ahojte.

    Ja chcem poďakovať hlavne tymto hráčom.

    Honzulka05, Evoku57- za ich cenné rady

    Prepperka, Víheb, Nike- Zaza, upírka - za produkty ktore mi poslali bez toho aby som ich prosila.A tym mi uľahčili akciu.
    Naozaj si to veľmi vážim. Keď že v marmeladovni som len na stupni 2 a navyše 3/4 zvierat na baharemare musim krmit cez trh lebo nemam otvorene miestnosti

    Samozrejme nemôžem zapnúť na Skali a všetkých čo mi odpisovali alebo ešte odpíšu na fórum a toho človeka z RT čo mi vybavil ďalšie skladiska :)
     
  9. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    já bych chtěla poděkovat RT OBCHODUJ A DARUJ A FARMÁŘŮM KTEŘÍ MI POSÍLALI DÁRKY CHLÍVKY ZVÍŘÁTEK VÝMĚNOU DUDU SE TĚŠIT NA DALŠÍ AKCIxD
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Moc děkuju wallik68 a 1597851M za dárečky,které mi poslali při tomhle OaD a také mončičákovi a Farma-Jíťa i ostatním za elixíry!
    :inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Ahojky,děkuji farmářkám libakos,simca67 za pouštní růže a skvrnité vrby,dále za chlévy classic + a ++,dále děkuji farmářce selene90 za dekoraci Milujeme med !,děkuji také farmářce Erča101 za Johna Citróna jste hodné farmářky :):):)
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Chtěl bych poděkovat všem hráčům, kteří mě nezištně poslali hledané stáje jen tak. A samozřejmě i ostatním za bezproblémové výměny.

    Fajn hru pezt
     
  13. doben

    doben Ikona fóra

    Chtěl bych poděkovat za výměny při OaD a za spoustu dárků, které jsem dostal.
    Také bych chtěl poděkovat těm, kteří pravidelně posílají Horké elixíry života.
    :)
     
    MatysekKamilek, evoku57 a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já bych chtěla poděkovat za to, že akce O&D pořád ještě existuje, přestože je pořád větší tlak na nákupy čehokoliv... a snad to tak ještě nějaký čas vydrží...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Děkuji všem za super výměny a hráči -migos- za dekorku křeččí past :)
    Edit: hráčce Y_n_O: za stromečky :)
     
    Naposledy upraveno: 12/3/19
    -migos- a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. zdenickanecesana

    zdenickanecesana Rádoby autor

    já bych chtěla touto cestou poděkovat pajda 365 když jsem si nevěděla rady tak vždy uměl vysvětlit a mrzí mě že končí ale doufám žé hru bude hrát tak ještě jednou moc děkuji a at se mu daří
     
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Chtěl bych poděkovat tvůrčímu teamu farmeramy za zkažení celkem 3 akcí najednou - což je asi prozatímní rekord - protože nedodělám ani jednu. Nemám červy abych dodělal ůkol v družstvu, nemám okvětní lístky abych dodělal skleník + nemám seschlý lístky abych dodělal sklepení, no a nakonec, nemám už vůbec náladu jak tydýt pěstovat na speciální ploše asi tak půl milionu kytek abych splnil nějaké fontány, slony, veverky atd.
    Kdybch mohl, pošlu kytku se vzkazem, ale to nejde, tak jim chci poděkovat alespoň takto.
    DĚKUJU ​
     
  18. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ještě jednou děkuji: 1jezinka1, vecernice, kuteno, lu79va, marcelina007, anvan a Cindy210178 za darování králíků při OaD.Snad jsem na nikoho nezapomněla?Fakt díky moc!
     
    jindrasofr, marketka47 a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ďakujem Y_n_O za ropuchy!Mal by som nejako upraviť svoj nick.;)
     
    Honzulka05, .SilverAngel. a Y_n_O tohle ocenili.
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peto121, moc děkuji za veřejné poděkování, to nemuselo být :inlove:; stačí příště ostatní při poptávce upozornit, že máš jiný nick na fóru a jiný ve hře. Já jsem si to zapamatovala z dobenovy soutěže.

    EDIT: děkuji všem za králíčky, udělali jste mi velikou radost a já ji poslala dál, je jí na světě pořád málo :)
     
    Naposledy upraveno: 4/6/19