ST: Poděkování

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pajda361, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ale jo, udela - koukej: Vsechno NEJ k svatku! ;)
     
  2. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

  3. nanynkacheerka

    nanynkacheerka Rádoby autor

    Děkuji za poslání vloček, řádek mám a šneka taky. Jste skvělý.
     
    MatysekKamilek a kiki2305 tohle ocenili.
  4. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Chtěla bych touto cestou poděkovat všem mým sousedům za trpělivost.
    Nejsem lajdák v posílání dárků, snažím se každý den.
    Ale stane se, že na víkendy jezdíme někam - kamsi do hlubokých lesů, a tam prostě není signál na data.Nesklidím ani farmu a jsem ráda že v týdnu akce dokončím.
    Milí sousedé jsem velice ráda, že Vás mám.
    Vaše karbar.
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Děkuji všem farmářům, kteří dávají na trh zboží po jednom kuse. Jedno, co to je, hnojivo, plodina, plod, produkt, zvíře... je to ohromná pomoc, ušetřím krejcary i čas, protože se na plnění úkolu opět vykašlu... 8)
     
  6. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Děkuji všem farmářům kteří mi posílají potřebné věci na akci a nějaké produkty ještě jednou děkuju :):)
     
  7. vavovi

    vavovi Stará škola

    Ahojky chtěla bych poděkovat za parádní a bezproblémové výměny, i za velmi hezké a hodnotné dárky. Jmenovat jistě není třeba - koho se to týká bude vědět;)
     
    marketka47 a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Medové stromky mi udělaly radost :) díky moc všem, ať už za jejich výměnu nebo darování.
     
    Honzulka05, marketka47 a elen22* tohle ocenili.
  9. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Děkuji Y_n_o za stromeček,mám velkou radost :inlove::inlove::inlove:
     
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Děkuji všem (i těm neznámým ze vzducholodi ;)) za výměny a darování, z mého pohledu to bylo nadmíru úspěšné OaD :)
     
    Honzulka05 a marketka47 tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Děkuji všem milým za dárky, děkuji ostatním za úspěšné obchody, děkuji hamižníkům za nabídky ve vzducholodi, smích prodlužuje život a já si ho dnes prodloužila kvalitně 8)
     
    Naposledy upraveno: 19/8/18
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Chtěl bych poděkovat všem hráčům, kteří se mnou toto OaD obchodovali, za bezproblémové výměny a také hráčům, kteří poslali dekorace, které jsem sháněl jen tak, nebo za minimální úplatu.
    Všem moc děkuji:)

    Fajn hru pezt
     
  13. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojky chtěla bych poděkovat hráči Honzulka05 za to že ocení každý můj příspěvek a proto mu alespoň virtuálně posílám malou odměnu, když za oceňování žádná jiná odměna není.


    [​IMG]
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Farmářka_X jsem přesvědčena, že to ocení, kdyby se stejnou pečlivosti četl návody k akcím, nemusel by tak často oceňovat rady a příspěvky jiných... a spokojil by se pouze s příspěvky, které ho skutečně zaujaly. A čokoláda, pokud vím, tak mu teprve nedávno vypadaly mléčné zoubky... a na Ty hned na ty druhé čokoláduxD
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Děkuji za vzornou práci našim moderátorům. A za to, že se povedlo.

    [​IMG]
     
  16. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Děkuju.

    Všem.

    Za všechno.​
     
  17. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Díky mé milé sousedce za legrační rychlovýměnu na poslední chvíli - a doufám, že jsem to alespoň trochu srovnala :)
    Děkuji i jirinka39b - za nečekaný a cenný dárek :)
     
    jirinka39b a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Chtěl bych poděkovat RT za úžasný kompenzační balíček akce Karnevalová královna... nepřekvapil... mám sto chutí říct ať si ho vloží tam, kde měla Helenka papriky za 96,- ,-) Prosím mod o předání poděkování na patřčná místa.... děkuji ,-)
    P.S: Rozhodně se nehroutím že jsem přišel o cca 1000SH... prostě mě to jen nedalo ,-) Fajn hru ,-)
     
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Chtěl bych "poděkovat" sám sobě, že jsem pořád ten naivní a dobrotivý strýček, který posílá lidem dárky a očekává že mu za to alespoň poděkují. No na naivitu se snad neumírá.
    Takže si sám sobě samému děkuju že jsem tak hodný.

    "Takže tedy. Dík"

    "Není zač, jsi vážně senzační a skvělý. Nebesa jsou pro tebe otevřena"

    "Už se těším"
     
  20. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    děkuji mé sousedce evoku57 za stromeček papírové rudé oko a od přítele vavovi za jilm děkuji vám moc :inlove:
     
    Emča5232, danielka0000 a Milka66 tohle ocenili.