ST: Farmářský dům - SKLENÍK - zkušenosti, rady, debata

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 29/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -Salinka-

    -Salinka- Zelenáč fóra

    Včera som podľahla šlachteniu a prvý krát som to skúsila :) Dala som karafiáty do najväčšieho skleníka a čakala som čo sa bude diať .
    Prvá fáza - nič , druhá - nič a dnes ráno v tretej fáze - booom - Láska k SH :D som s toho veľmi nadšená :inlove:
     
  2. daajen

    daajen Aktivní autor

    Tak já nevím, co dělám špatně? Dala jsem poho pole 2x2, mám ve slotu lásku k SH na růže a větší efektivitu vody o 6%, zasadím růži zaleji vodou, přidám SH a doba sklizení je 3:25. Kaštanový řádek versus dožínky mám, ale ne aktivní (já blbec), takže neaktivuje. Snědla jsem bílou nevinnost a vánočku. Kde je chyba? Přece jenom 3,5 hodiny je moc ne?
     
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    daajen no pokud máš dosáhnout okamžité sklizně, tak je potřeba spustit kaštanový řádek dřív, než slupneš kytku a vánočku a pohnojíš s SH .... a taky hraje roli runa ve stromu moudrosti, ale tu máš určitě aktivní
     
  4. daajen

    daajen Aktivní autor

    Runu na stromě mám aktivní, problém je v tom řádku, že mi momentálně neaktivuje...>:(
    Sklidila jsem ho bez rozmyslu a teď když ho potřebuji není aktivní...
    Jde mi jen o to jestli bez řádku s aktivním slotem láska k SH a vodě na růže mi růže dozrají opravdu až za 3,5 hodiny, nebo to mám rozbitý a nebo něco dělám špatně? Chybí mi 350 vápenců a to bez lásky k SH nedám a buhví jestli s ním.

    Je poho pole komfortní pole?? jinak už fakt nevím
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    daajen bez kaštánků jsou ty 3,5 hodiny v pořádku, nemáš to rozbitý....a pohopole je komfortní pole, prostě ty co trvají dlouho a "svítí".
    Bohužel ten řádek se urychlit nedá - jediné opatření je vyndat ho z oblíbených a spouštět ho jen když potřebuješ. Já ho mám neoznačený, stejně jako strašáky, zpívající kytky, děsivku a řádek na šlechtění
     
    radyn.m a DANKA722 tohle ocenili.
  6. daajen

    daajen Aktivní autor

    Tak čarodějko díky, moc jsi mi pomohla. Já zcela náhodou sklízela kombajnem a nedošlo mi to:mad:, za blbost tak platím.
     
  7. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ahoj Daajen, pri ruziach je potrebne mat vyslachtene obe lasky k SH, prva je Laska k SH - 20% a druha je Dvojita laska k hnojivu - 9%. V pripade, ze mas este vyslachtene Laska k vode a Predcasne zrely, tak dokazes vypestovat ruze na pohopoliach s vianockou a bielou nevinnost za necelu polhodinku, bez gastanoveho riadku.

    Edit: Este ma napadlo, produkty od alchymistu tiez skratia cas dozrievania o nejake tie %...
     
    Naposledy upraveno: 17/9/16
    evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  8. daajen

    daajen Aktivní autor

    duna.duna1
    Tak to si mě potěšil/a.:D
    Mám sice vyšlechtěnou jen jednu lásku k SH, ale lásku k vodě a časné dozrávání mám. Tak se mi aktivací, možná trochu sníží dozrání. Momentálně nemám volné sloty, ach jooo:eek: nj, když nepřemýšlím
     
    duna.duna1 tohle ocenil(a).
  9. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Šlechtím karafiáty, stále mi je to vrací zpět.Teď naposledy jsem dala do velkého skleníku a dalo mi to dvě hvězdičky no jsem na to koukala dobu jestli dobře vidím.
     
  10. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tady je asi každá rada drahá,já ty kladiva s tím květákem nedám.RT prosím švíkni mě tam ten poslední bonus,dost jsem se načekal na Lásku k SH u karafiátů.;)

    [​IMG]
     
  11. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    satelit - no jó, když tys to bral z druhý strany, měl jsi to vzít jako já, zprava :p
    [​IMG]
     
    k.vitek, karbar a satelit tohle ocenili.
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Krákorko, nevím, jestli jsem to brala zprava nebo zleva, ale co mám, také mi stačí :)

    [​IMG]
     
    krakoramaja tohle ocenil(a).
  13. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    satelit: A když to nepůjde zprava, zleva, odprostřed, zezadu, zepředu, zespodu ani zhora, tak na to musíš od lesa a vyšlechtit kosatec ,-) [​IMG]
     
  14. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Casey27 - na ten taky dojde,ale teď ho potřebuju do úkolu.Ono to nakonec padne.
    EDIT:Tak koukám,že už na něj došlo,jen nechápu proč ho nemám zapnutý.:p

    [​IMG]
     
  15. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj, chtěla jsem se zeptat někoho chytrého, kolik je přesný výsledek u času tohodle bonusu ze skleníku u kopřivy? Nějak se nemůžu dopočítat, asi něco počítám blbě, ale vychází mi z toho spíš prodloužení. Už se v tom zamotávám a teď už ani nevím, kolik je 1 + 1 xD:cry:. Děkuju
    [​IMG]
     
  16. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    zahradnice4: Taky netuším zda počítám správně :D. Ale vychází mi, že "základní doba růstu" bude 5:15, pokud zaliješ, tak by měl být čas růstu 3:25.
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Pokud dobře počítám bude čas cca 3:44
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  18. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    pezt a ritterca - děkuju
     
  19. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    pezt: To by tedy vycházelo, že se musí těch 45% počítat z těch 20%, o které voda už zkracuje. Já to sčítala.
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    zahradnice4 a MatysekKamilek tohle ocenili.