ST: Farmářský dům - škola farmářů - rady a zkušenosti mentorů a žáků

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem danda-vnovis, 15/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bropyk,
    děkuji za upozornění na chybičku - již opraveno.
    Přeji fajn hru
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ssasulka84

    Odměny v mentor obchodě, 1 a 2 sociálního postavení jsou tady tyto:
    [​IMG]

    Hezkou hru přeji
     
    ell1956 a Skeewe tohle ocenili.
  3. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Tak to tady pročítám a také si pokládám stále tu stejnou otázku pořád dokola.To nás ta kuřátka opravdu nepotřebují?
    Posílám každý den dáreček i občas zprávičku,ale čekat na něco,jako je odpověď ,nebo dokonce dárek pro mentora,je jako čekat že z
    hrušně budou padat jablka.Já bych jen chtěla popřát nastávajícím mentorům,aby se i k Vám chovala nastávající kuřátka,jako teď
    Vy k nám,no co víc k tomu dodat.Ta radost z toho,že budu mentorem Vás opravdu vbrzku přejde,ale to už nechám k posouzení na Vás.
    Ale i tak ....... všem makačenko-kuře a bezva mentora.......
    Já jsem totiž byla v sedmém nebi když jsem ho měla .....díky Jitunko.....Tvé bývalé kuře.....
     
  4. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Ahojky, jak tak čtu, je to všude skoro stejné. Od listopadu jsem vyprovodila do světa pouze jedno kuřátko. Teď jsem čekala dva dny než se objevilo další. Mám kuřátko, které každý den pošle bedýnku a jedno opravdu malé 6-ti leté, kterému pomáhá maminka. Snaží se, píšeme si každý den, snažím se mu pomáhat, co to jde. Hraje sám za pomoci maminky. Moc mu držím palce, ale z dortu toho moc nestihne! Tak snad příště. Pěkný večer a družná kuřátka! ;););)
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    mamča50 to chce trpělivost, já mám školičku od října a i když se občas objeví nějaký ten kandidát na okamžitý gril, v poslední době většina kuřátek hraje (i když se mnou třeba nemluví). Dneska mi zpod křídel vylétl další farmář s levelem 40 :). Momentálně mám 3 hrající kuřátka a čtvrté se líhne pod soluxem....
     
  6. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Koukám, že mezi kuřátky řádí virus zvaný němota :) Bohužel i já mám velký problém donutit kuřátka ke komunikaci. A to se jich ptám i na to, zda chtějí posílat bedýnku,SK apod... Myslíte,že odpoví?
    Na druhou stranu,.... mám KONEČNĚ 3 pracující kuřátka, ty červené teploměry byli šílené. Už mě z nich červenali snad i oči.
    Je smutné, že takováto červená kuřata kazí mentorovo nadšení. Pokud má nový mentor "štěstí" jako já a hned na začátku dostane 3 červená kuřata a několikráte za sebou, opravdu nadšení z mentor systému opadává :(
    I nadále však držím všem mentorům palečky,aby narazili na zvídavá, pracující a zapálená kuřátka. Ať nám jich roste čím dál více :)
     
  7. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD já jsem v šoku ... musela jsem si dát frťana, kuře těsně před umřením se dnes probudilo, poslalo správnou bedýnku a specifikovalo, co mu mám posílat ... je to moje první bedýnka se sociálními body ... další kuře hraje, nemomunikuje ale občas pošle akční dárek, do bedýnky se mu asi nechce nebo ji nenašlo, no a třetí kuře je úplný začátečník ve 2.levlu, nepíše, nehraje, asi brzy umře ...

    být mentorem je fakt terno xDxDxD a to jsem na to tak dlouho čekala xDxDxD
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky .. to je vážně terno :oops: .. jedno kuřátko, které komunikovalo a stále jsme si vypisovali je sice ve 21-lv, ale už přestalo posílat bedýnky a jde vážně pomalu. Co mě nejvíce mrzí, jsem mu Při O+D poslala hodně chlívků a stromků, neudělalo ani .. píp píp :eek:
    Ostatní jsem zrušila dříve, než mi ten červený teploměr podpálí farmářský domek xD
     
  9. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    dámy, nebrblejte pořád....přejte si v duchu hrající kuřátka a ony přijdou - já mám 4 a všechna hrají...a zase mám jedno hodně zvídavé a komunikativní, připomíná mi mého bývalého žáčka a nyní souseda. Doufám, že toto kuřátko bude podobně šikovné :)
     
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tak mám dojem, že čarodějka007 má protekční kuřata :p. I když musím říct, že její odchovanci jsou super připraveni na cestu farmou. Vím, že mezi vámi je spousta farmářů, kteří pomáhají né jen radou, ale i produktem, ale také se mezi mentory najdou takoví, kteří neporadí, nepomůžou a někteří snad ani neví proč by měli sbírat sociální body.
    Všem přeji aktivní kuřata
     
  11. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Tak... jedno kuriatko dnes úspešne odo mňa odišlo... ;) zvyšné 2 skoro stále mením, nakoľko dostanem buď tie s červeným teplomerom a nehrajú alebo tie, čo hrajú len 1 deň pravdepodobne keď sa zaregistrujú :cry: ako píše evainfo, tiež som jednému svojmu kuriatku podarovala počas O&D snáď všetko čo sa dalo a odvtedy akosi nič :( ...momentálne som dostala ďalšie kuriatko s červeným teplomerom, tak som zvedavá čo z neho bude :sleepy:
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    sopti určitě nemám protekční kuřátka, ale možná mám trochu jiný přístup a možná i jiné priority... nevím, jak je systém nastavený, ale je pravda, že momentálně nedostávám žáčky s červeným teploměrem. Taky mám kuřátka, co nekomunikují a i ty, co přestanou hrát. Ale to nezměním a věnuju se těm, které komunikují a snažím se, aby je hra bavila a farmáři nám ve hře zůstali.
     
  13. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já si zatím nemůžu moc stěžovat.Dvě kuřátka už vylétla do světa,třetí bylo level 37 jsem bohužel opustila já,protože přestalo hrát i komunikovat.Pak byly asi tři co jsem vyměnila.Nechávám jim tak týden,max 14 dní(pokud hrálo).No a teď jsem nadmíru spokojená.Mám tři hrající,snažící se a komunikující žáčky.Každý den pošlou bedýnku a na oplátku ode mě dostanou nějaký dárek.Když nic nechtějí,aspoň se semnou každý den pozdraví.Myslím,že tak vypadají správní žáčci.A takoví by měli být všichni,ale je vidět,že někteří už tu hru neberou tak jako my. :)
     
    Naposledy upraveno: 1/2/16
  14. šebejda

    šebejda Baron fóra

    jujky, pro mne velká změna. Mám fakt pech na kuřata. Ať dostanu, co dostanu, jsou to totální mrtvoly. Cca od listopadu jsem mentorem, každý den jim posílám dárek a často píšu. Dneska jedno s teploměrem na půl žerdi na LVL 4 mne jako mentora opustilo:). To jsem ještě nezažil, zatím jsem kuřata vyhazoval sámxDxD. Tak snad se zadaří a konečně dostanu nějaké protekční:p
     
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    po pěti dnech jsem vyhodila kuře, které se neposunulo ani o bodíček, nenapsalo ... čekám na jiné, předpokládám, že to kuře dostanu zpět xD
     
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    šebejda že tys byl lakomej a neposílal kurníky? ;)xD
     
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak, jedno kuře je těsně před smrtí. A další dvě se zasekla už také (lvl 25 a 35). Teploměr jim začíná povážlivě klesat. Neřádí nějaká ptačí chřipka zasejc :eek: Píšu a dárkuju dál, stále doufám v resuscitaci (asi jsem naivní, že) ;)
     
    fujtajblinka a -Kuteno- tohle ocenili.
  18. honzi

    honzi Komisař fóra

    mám tedy 3 kuřata: lvl 20, lvl 30, lvl 37... všechny postupují, napsal jsem jim, aby mi posílali bedýnky, dvě posílají (20, 37) a to prostřední teď asi 2 dny na farmě nebylo, takže třeba ještě posílat bude... posílám jim SuperKrmivo, tomu na levelu 20 posílám nářadí, to se může hodit... až bude mít level 21, bude to taky SK...
     
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Vážení kolegové , nevím jak to děláte, ale v mé škole je stoprocentní docházka standardní stav - žádná chřipka, chození za farmu ani jiné druhy ulejvání....moje kuřátka jsou prostě nejlepší :inlove:

    [​IMG]
     
  20. honzi

    honzi Komisař fóra

    Jedno vzorné kuřátko vylétlo z hnízda... dosáhlo levelu 40.. a to posílalo bedýnky... no a další mi to nenačetlo... zatím...
     
    tomokoco, KiQuSiQ a LubicaKrakova tohle ocenili.