ST: Farmářský dům - škola farmářů - rady a zkušenosti mentorů a žáků

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem danda-vnovis, 15/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Eliter

  Eliter Pilný autor

  Ahoj. Přihlášená jsem dlouho, ale stále mi to píše jen "Děkujeme za tvoji přihlášku stát se mentorem.... bla bla". Asi nejsou kuřata, nebo je hodně mentorů?
   
 2. čarodějka007

  čarodějka007 Imperátor fóra

  Eliter nejsou kuřata a když jsou, tak to většina z nich velmi brzy zabalí a přestane hrát. Já jsem mentor už nějakou dobu a sleduju, jak se začínající hráči mění. Hodně jich začne a skončí hned v levelu 3 nebo 4, další skupina hraje jen občas (víkend) nikoliv denně a v poslední době se mi u kuřat stává, že skončí s hrou mezi levelem 35 až 39.
  Můj osobní názor je, že jakmile zjistí, jak je hra složitá a co všechno už prostě neseženou, vzdají to. Hráče, kteří se dostanou přes level 30 většinou demotivují akce - jsou pro ně příliš náročné a nedokážou je dokončit.
  Možná by stálo za úvahu zařadit každý měsíc jednu opravdu snadnou akci, kterou by zvládli i nováčci a motivovalo je to k dalšímu hraní. Někteří mazáci by sice remcali, že mají za den hotovo, ale myslím si, že by jedna akce měsíčně splnitelná i pro nováčky, stála za to.
   
 3. Mikeš

  Mikeš Titán fóra

  Vzkaz pro mého nového (ale zkušeného) žáčka:
  blahobyt
  posílám dárky ze školy farmářů a zprávy, ale netuším, jestli je vůbec dostáváš,
  Pravděpodobně chodí někam jinam, protože ty jenom mlčíš a na mé výzvy
  nereaguješ. Co ty na to?
  :(
   
  tydýtková tohle ocenil(a).
 4. rybka123

  rybka123 Rádoby autor

  Všetkým mojim susedom ďakujem za gratulácie k postupu. Rada by som sa poďakovala každému zvlášť, ale na mojej farme pošta na odpoveď nefunguje, ani ja nemôžem posielať. Snáď sa to časom napraví. Vrele ďakujem a v nadchádzajúcom roku všetkým prajem hlavne veľa zdravíčka, pohodu pri hraní a nech sa všetkým splní batoh krásnych prianí. najrybka
   
  tydýtková tohle ocenil(a).
 5. sopti

  sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  tydýtková tohle ocenil(a).
 6. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Dnes se mi už potřetí objevilo stejné kuře - prcina1 - hraje už déle jak měsíc, je ve 14 lvl a to jsem jí úplně na začátku poslala slaný koláč, kde postoupila možná i o 10 lvl. Její jediná zábava je přijít na farmu a opustit mentora. Už mě to přestalo bavit, tak jsem opustila prcinu a poradila jsem jí, ať raději opustí celý systém mentoringu
  :p
   
 7. tydýtková

  tydýtková Veterán fóra

  evoku57: Takže mohu být v očekávání, že prcina dorazí ? Zatím čekám na své první kuře, takže je možné, že migruje ke mně... Já tušila, že se mám na co těšit !
   
 8. vilm4

  vilm4 Dozorce fóra

  Farmářky,že se vám do toho pletu,ale podle nicku toho sladkého kuřátka soudím,že je v téhle hře omylem,že hledá něco zcela jiného než setí,sklízení a chov domácího(a poslední dobou i exotického) bravu.Ale moc jsem se pobavila.
   
 9. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  tydýtková, když jsem ji měla 3x a asi ne naposledy, tak k tobě domigruje xD ale snad mě neposlechne a neopustí systém a pokud jí dostaneš, tak na 24 hodin a budeš hledat jiné kuře, ani nestačí poskočit v lvl
   
  Naposledy upraveno: 5/1/18
  maribeja, vilm4 a tydýtková tohle ocenili.
 10. tydýtková

  tydýtková Veterán fóra

  Lidičkové mají různé motivy, proč hrají, někdy lépe nepátrat :-D
   
  vilm4 tohle ocenil(a).
 11. vilm4

  vilm4 Dozorce fóra

  To je pravda,radši nevědět.Ale fantazie pracuje,marná sláva.
   
  maribeja a tydýtková tohle ocenili.
 12. Tygřice1970

  Tygřice1970 Stálice fóra

  Zdravím , já mám zase asi nějakou příbuznou té od evoku : [​IMG] vůbec nereaguje. Napíšu kuřeti vždy jen úvodní dopis a když je bez reakce, tak posílám dárky a pak kuře letí.
   
 13. -pechfógl-

  -pechfógl- Živoucí legenda fóra

  Na mentora jsem podala přihlášku hned na začátku akce (tuším za zlatých časů Souni to bylo). Asi jsem neprošla vstupním pohovorem, nebyla jsem hodna stát se mentorem ani pro ty dvě exotické opeřenkyně, kterými tu tolik opovrhujete. A upřímně řečeno, nějak mi to nevadí.xD
   
 14. krakoramaja

  krakoramaja Polobůh fóra

  Stejně je poněkud zvláštní, že v diskuzích se podobná slova vůbec nesmí používat a za mnohem menší prohřešky lze vyfásnout zneviditelnění příspěvku (např. Jonsdorf za vtip) nebo i postih. Kdežto jako nick to prochází naprosto lehce. Při registraci je to systému nejspíš jedno, protože třeba v AJ nebo NJ se to píše jinak.
  Ale docela by mě zajímala reakce moderátorů, pokud by se tu objevil diskutující s takovým nickem. To by zřejmě jeho příspěvek byl okamžitě zmoderován. Štěstím je, že tyto farmy jsou nejspíš jen dotační a majitelé do diskuzí vůbec nechodí neb nemají důvod.
   
 15. kiki2305

  kiki2305 Ikona fóra

  Já už jsem se nad tím taky zamýšlela a strávila několik zábavných okamžiků při představě, jak se takoví farmáři zapojí do diskuzí. Zejména při vzpomínce na to, jak byl problém s nickem farmářky Boty.
   
 16. tydýtková

  tydýtková Veterán fóra

  Moje první kuře ! A nebyla to ani jedna z výše zmíněných. Zaradovala jsem se a pěkně ho přivítala.
  "Odpovědi" přišly tři. Ta první zpráva - byť pravděpodobně opravdu test - byla: "ty k...o z.s...á"

  [​IMG]
  Další dva dotazy byly jestli, a jak se může stát mentorem.

  :sleepy:
   
 17. -pechfógl-

  -pechfógl- Živoucí legenda fóra

  Svého času tu měla problém i kokotice, ačkoli se obmyslně hájila, že jde o léčivou rostlinu z Číny. Nevím, jak to dopadlo, jestli změnila nic nebo ze hry odstoupila.
  No, ale vážně, kdo přiděluje ta kuřátka a podle jaké šablony?
   
 18. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Jsem rád ,že jsem mohl být mentorem ihned po zavedení do hry.Tehdy jsem se tuším zaregistroval přes němce.:) Pak už to bylo kapku složitější. Kuřat bylo celkem dost,ikdyž byly také červenáčci. Určitě ale ne tak jako teď.Do pátého stupně mně to trvalo více než rok!:eek: Každý den jsem poctivě posílal dárky a jednu povinou sms! Bylo mně celkem jedno co si otom kuře myslí.Většinou byla inteligentní a nevadilo jim to.:) Nechápající a otravná kuřata jsem posílal sousedům.:)
   
 19. karbar

  karbar Vévoda fóra

  Mám to tedy chápat tak, že jako mentor budu pouze po dobu těch pěti LV a pak už ne?
   
  maribeja tohle ocenil(a).
 20. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  karbar - ne, pak už pojedeš pořád v pátém levelu, (dokud budou k dispozici kuřata a bude fungovat mentorsystém, nebo neprovedou nějakou změnu....) ;)
   
  maribeja a karbar tohle ocenili.