ST: Farmářský dům - škola farmářů - rady a zkušenosti mentorů a žáků

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem danda-vnovis, 15/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj avotram

    Moje zkušenost s podobným jevem je taková. Někdy se stane že systém špatně načte ve škole farmářů levl žáčka a proto mu nelze poslat dárek, tooltip u něj ukazuje level nula, což nelze. Ovšem po znovu načtení je již, vše v pořádku. Teploměr u nového hráče je vždy zelený a nemůže klesnout během jednoho dne. Takže můj odhad je, že jsi dostala staršího hráče který, byl již ve 30 levlu, ale z důvodu špatně načteného levlu se ti zdálo, že postoupil za jeden den o hodně levelů.

    Fajn hru pezt a hodně pracovitých kuřátek přeji
     
  2. avotram

    avotram Rádoby autor

    hezký den,
    děkuji vám za odpověď,to co píše pezt má logiku,divila jsem se,že hned poslal bedýnku...
    co se týče těch pracovitých kuřátek-je to jen zbožné přání,ale neva,hraju si,protože mě to baví
     
    evainfo a abc23 tohle ocenili.
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    No a já vás pobavím, syn si založil farmičku (styl jakým to hraje je hróózný, ale je jeho) - je mu 8let. Dostal mentora a povedlo se mu ho vyhodit, něco odklikal a bylo :( ... teď už má level 39. Naše bubíja... ostatně to je jméno jeho farmičky bubíja
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj avotram

    Tady mám zrovna přesně ten případ, špatně načtený level, kuřeti nelze poslat dárek.

    [​IMG]
     
  5. avotram

    avotram Rádoby autor

    přeji hezký prázdninový den,
    díky pezt za vyčerpávající nápovědu,kde je zakopaný pes-
    šlo o to,že ten první den bylo kuře v 0-tém levlu,ale bylo zelené !!!!!!!,to,že mi poslal bedýnku hned,jsem se sice divila,ale říkala jsem si,že je kuřátko poučeno někým z rodiny,nebo si starší hráč prostě otevřel novou hru, přišlo mi ale divné hned druhý den ráno,že je červený přesto,že má už levl 30,ovšem tvé vysvětlení,že se to prostě může stát chybou systému mi vyhnalo brouka z hlavy,jsem bába zvědavá,tak jsem se zeptala,moc děkuji za nápovědu
    obdivuji vás,že se krom hraní a vlastních starostí v soukromí ještě věnujete nám ostatním,mnohdy hloupě zvědavých,jako v mém případě,ale i protivným hráčům a neustále se opakujícím dotazům-máte dobré nervy,takže za mě DÍKY
     
    pezt, evainfo, abc23 a 1 další uživatel tohle ocenili.
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den a musím si tu ulevit. Mám v líhni vždy jedno, dvě kuřátka která nalákám na MJS ... posílají bedýnky a občas komunikují, ale hlavně zjistí, že rychleji získají vyšší levely. Produkt posílám pravidelně a oni jsou tím nadšená. No jedno nezbedné kuře které od 3-tího levelu má teď 26 level mi ani jednou neposlalo "mojí bedýnku", já posílala MJS a vysvětlovala. Jen mi psalo ... prosím, pošli mi výrobnu vajec (poslala) potom pošli mi ještě výrobnu vajec a pošli ... a pošli .. ale doposud žádná bedýnka náklonnosti :oops: Psala, vysvětlovala a nic. Taky napsala o blížícím se O+D, kdy moje kuřátka dostanou modré z nebe a zase nic.
    Dnes mi po delší době psalo, že by chtělo poslat plno nových chlívků. Asi jsem už stará a zlá kvočna, ale jsem mu to škaredě oplatila a napsala:
    "Mohla bych ti při O+D poslat cokoli, co se už nedá získat, ale jsi mi doposud neposlal jedinou "bedýnku náklonnosti" a tak ty krásné chlívečky a stromky putují jiným, věrným kuřátkům a věř, že je to moc potěšilo". xD
    No jinak to nešlo, já si ulevila ... ale si myslím že to kuře se nezmění ... jen tahat a nic nedat. A moc doufám, že je hodně naštvané :p
     
  7. Michaelapolacka

    Michaelapolacka Pisálek fóra

    Tak jsem právě dostala další kuře. Poslala dáreček a pozdravila. Odpověď: máš krokodýli? No není to kuře slaďouš?
     
  8. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Na také kura treba poslať krokodíla - ozajstného, nech ho zožere aj s perím. Určite je to novozaložená farma s cieľom vydriapať od mentora čo najviac a preposlať si to na hlavnú farmu. Potom sa nechá ugrilovať. Pri ďalšom OaD si to zopakuje.:cry:
     
  9. RiddyCaser

    RiddyCaser Pisálek fóra

    Ahoj všem.
    Chtěl bych se podělit s dojmy a zážitky jako čerstvě dospělé kuře. Mým mentorem byl -nole-, a i když jsme si moc nepokecali, dárečky jsme si vyměňovali a bylo to vlastně fajn.
    Ostatní kuřata byla průměrně v levelu 25, plus mínus. Za ty krátké 3 dny (a půl) jsem zpozoroval přihlášené jen jedno, které mi i poslalo dáreček "jako spolukuřeti", což potěšilo.
    Je fakt zvláštní, že jsem registrovaný 5 dnů i s cestou a z toho dva dny už jsem přihlášen ve škole jako mentor. Tohle asi není ideální.
    Ona jsou možná lepší kuřata, která sice v levelu "zamrznou", ale aspoň dárečky třeba posílají. Protože já jsem systémem proletěl během pár dní a mentor si mě příliš neužil, i kdybych rád posílal bedýnky donekonečna a těšil se ze svých dárečků od něj. Otázkou na druhou stranu zůstává, co je lepší - konečné body z postupu žáčka, nebo "nekonečné" body z dárků a dopisování?
    Možná by se levelová hranice měla posunout. Aby aktivní žáčci z té školy něco měli. :)
     
    Helena1313 a kiki2305 tohle ocenili.
  10. xyxao

    xyxao Pisálek fóra

    Ahoj
    Tak jsem měla jedno jedinné pracovité kuřátko,posílalo pravidelně bedýnky já jemu mrkvovku,ale dnes jsem měla v poště,že si mě omylem smazalo jako mentora a neví co s tím. Já taky ne,hledala jsem někoho komu se to také stalo,nenašla. Myslím,že to už napravit nepůjde,nevíte někdo co s tím? Díky
    Nedá se nic dělat,kuřátko se učí,příště si bude dávat pozor,díky.
     
    Naposledy upraveno: 10/9/17
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    xyxao - obávám se, že máte smolíčka. Kuřátko dostane jiného mentora. Posílat si různé dárky můžete dál jako přátelé a radit mu můžeš koneckonců taky ;)
     
  12. so.nj.a

    so.nj.a Pisálek fóra

    Ahoj,já mám jiný případ.Dostala jsem nové kuřátko,poslalo bedýnku a chtělo po mě nějaký dárek.Ale protože bylo v levelu 0,tak mu žádný dárek nešel poslat.Než jsem mu stačila odepsat,tak mi systém ohlásil,že kuřátko je už dospělé.A to všechno během deseti minut.
     
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tiše závidím těm, co mají aspoň trochu spolupracující a postupující kuřata. Před nedávnem jsem se konečně víceméně vlastní pílí dohrabala do 5. stupně. Za dobu mého mentorování jen 5 kuřat dosáhlo dospělosti a jen tři z nich posílali bedýnky. Teď mám aspoň jedno kuře, které pomalinku postupuje (za 14 dnů je v levelu 12), ale na poštu neodpovídá a bedýnky neposílá. Ostatní jsou červené. Vždy jedno nejstarší vyhodím a doufám, že se na mě štěstí usměje, ale zatím marně. Z počátku jsem každému při OaD posílala spoustu potřebností, ale už jsem se vyléčila, žádné ani nepoděkovalo. Dárky a zprávy už posílám jen kvůli bonusům, kuřatům je to fuk.
     
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Kdysi jsem byla trošku dotčená, že mě nepasovali na mentora, když jsem ve hře od začátku. Teď si medím, že se tak nestalo.
     
  15. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    ašada01:
    A já nahlas závidím
    , že jste měli možnost stát se mentory! V lednu jsem usoudila, že už bych se mohla přihlásit do "školy". A po 8 měsících čekání jsem poslala dotaz na podporu a vlastně jsem se dozvěděla, že už jsem bez šance být zařazena systémem jako mentor, neboť ještě nejsou do "školy" zařazeni hráči, kteří se přihlásili při jejím vzniku...
    To je dost smutný příběh a já jsem se tak těšila, že budu předávat dál své zkušenosti a povede se mi "vychovat" kuřátko, které bude hra bavit jako mne. Měla jsem štěstí na skvělou mentorku jitunka1444, protože jen díky ní jsem u hry zůstala. A tak jsem chtěla pokračovat... Bohužel mi to nebude umožněno.
     
  16. rioma

    rioma Zelenáč fóra

    kuřata nehrají,nereagují a co mentoři?Já zase zítra odejdu od mentora.Jsem 9 level a moc bych potřebovala jabloň nebo slepici.Ale můj mentor nereaguje ani na můj dárek.Nevadí nepotřebuji ho.Vydělám si na to.Ale je to oboustranný nezájem.
     
    -viliem-, tazvenuse a Y_n_O tohle ocenili.
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rioma - nevyhovujícího mentora klidně opusť (kliknutím na tlačítko Opustit mentora - přímo ve škole farmářů). Dostaneš jiného - a třeba mnohem lepšího. Co já bych dala za živé - hrající a komunikující kuřátko :p A ne jenom já ;)
     
  18. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak jsem si tu postěžovala a ejhle, po několika výměnách mám čtyři postupující kuřata, i když komunikuje a posílá bedýnky jen jedno. Ale nesmím být neskromná, vždyť takhle dobře ještě nebylo.
    Takže rada pro všechny, člověk se nesmí bát ozvat;).
     
  19. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Nevím kolik kuřat jsem vychovala, ale hrdá jsem na na své odchovance, level 62, 79 a 83, vím to, protože jsou teď moji sousedé;)
    jo a pořád hrají:)
     
  20. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Tak jsem už po nevím kolikáte,dostala nové kuřádlo,nevím čím jsem se provinila,ale poslala jsem
    kuří chlívátko a k tomu ,na druhý den dotaz ve znění : jak se daří a co mám posílat za dárešky .....atd.
    Lidičky,tak takovou odpověď ,jakou jsem dostala.....nebudu citovat.....:)
    A to jsem chtěla poslat nějakou tu dobrůtku, no prdljaz, ať se hrabe z hnízda,neopeřenec jeden ,
    a pokud tohle teď momentálně čte,tak ať se zamyslí sám nad sebou :music:
     
    -Kuteno-, Skali a karbar tohle ocenili.