ST: Farmářský dům - škola farmářů - rady a zkušenosti mentorů a žáků

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem danda-vnovis, 15/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    ja se přihlásila že chci byt mentorem před několika lety asi jak to začlo nevim už ktery rok to bylo a pořad nic stále čekam
     
  2. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Na vědomost dávám, že jsem poslal do světa jedno hloupé, líné a arogantní kuře.
    Těšte se, možná ho někdo dostanete.
    :D
     
    -Kuteno-, evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pavca67,
    zkus zkontrolovat, jestli je tvá přihláška pořád aktivní. Loni se totiž všechny přihlášky anulovali, takže pokud jsi se znova nepřihlásila, tak bys čekala zbytečně.
    Přeji fajn hru
     
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Musím se pochlubit - dostala jsem nové kuřátko a je přímo zázračné :). Ještě než jsem stihla poslat uvítací zprávu, přiletěla mi na farmu pošta, ve které se mi nový žák zdvořile představil a navrhl, že mi bude posílat bedýnku s body náklonnosti, pokud tedy nechci něco jiného. A vzápětí poděkoval za poslané SK. :inlove:
    Bohužel je už v levelu 31, takže si ho asi dlouho neužiju....ale po delší době se těším, že bude zase koho rozmazlovat :)
     
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: jak já ti závidím ... mám tři "mrtvá" kuřata,která periodicky obměňuju za jiná "mrtvá" kuřata a pak mám jedno slušné kuřátko, které posílá bedýnky, ale tak jednou týdně, když se přihlásí do hry ... ach jo ...
     
    švestinka a Helena1313 tohle ocenili.
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ....tak odvolávám své včerejší nadšení, kuřátko mne dnes beze slova rozloučení opustilo. Je to zajímavé, protože včera mi přistála na farmě zpráva s výtkou, proč neodpovídám na jeho zprávy - pochopitelně jsem odpovídala. Napřed jsem si myslela, že zprávy asi chodí jinam (možný multiúčet), ale dárek na správnou farmu dorazil. Dnes jsem poslala dárek a zprávu a po pár minutách mne kuře opustilo.
    Docela by mne zajímalo, jestli se může stát, že dorazí dárek, ale zprávy nikoliv....pokud toto možné není, tak si asi kuřátko představovalo komunikaci s mentorem ve stylu facebooku, co dělám, co bude k večeři, jak se cítím a jakou barvu mají mé ponožky....a to tedy nemohu sloužit :music:
     
    Naposledy upraveno: 14/8/16
  7. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, mi dnes moje kuřátko zmizelo taky, přitom mi poslalo dárek. Nechápu to, pošle dárek a zmizí:(
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: mě se moje červená kuřata drží jak veš kožichu ... už je ani nevyhazuju, vždycky dostanu ještě větší "umřelku" ... a hodná, pracovitá kuřata asi došla (nebo pošla)
     
    švestinka a Helena1313 tohle ocenili.
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak to některým vážně závidím :oops: sem měla dvě supr kuřátka 36/28 a jedno nové, které se taky snažilo .. při O+D jsem je zahrnula dárky a první odpadlo to nejvyšší, další se začínají taky červenat ... achjo :eek:
     
  10. cassandravega

    cassandravega Perspektivní autor

    evainfo
    kuřátka zásadně nepřekrmovat ;) xD ucpou se jim volátka a pojdou
     
    mirae, švestinka a evainfo tohle ocenili.
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, to je slušné kuře, rozloučilo se dárkem, ne?
    Já mám taky červeňáky a už se ani nesnažím, je to o ničem.
     
    švestinka, evainfo a kristinabesinova tohle ocenili.
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Ach bože....dala jsem inzerát na sousedy pro své kuřátko a světe div se - žádosti o sousedství jsou na mé farmě ....to ti lidi fakt neumí číst? :(
     
    kiki2305, .stazi. a .macca. tohle ocenili.
  13. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    čarodějka007 asi nečtou mě se stalo to samé
     
    evainfo, .stazi. a čarodějka007 tohle ocenili.
  14. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    Tak prázdniny skutečně pomohly a už mi chybí jen 1137 bodů... ale koncem srpna se to vrátilo do starých kolejí, z mých kuřat už nehraje nikdo a čtvrté ne a ne přijít :/ Tak budu s nadějí vyhlížet dlouhé zimní večery :)
    Kuřatům zdar!
     
    švestinka a evainfo tohle ocenili.
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Máme to ťažké s tými kurencami,ja som pred mesiacom vyhodil jedno kura a minulý týždeň som ho dostal znova.Ako prišlo tak odišlo.Mám ich štyri,jedno mi posiela debničky s bn.Ostatné 0 bodov stoja na mieste a klesajú.Zo začiatku som im posielal MJZ a marmelády ale doteraz ani bú.Tak nedostanú na viac nič iba to na čo majú lvl.
     
    švestinka a evainfo tohle ocenili.
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    -Kuteno- pokud kuře nekomunikuje, tak není rozumné posílat cokoliv mimo dárků ze školy , protože nevíš, jestli ty dárky vůbec dostane...někdy kuře nedostane ani poštu ani dárky od mentora a všechno končí na jiné farmě. Já to dělám tak, že se napřed ujistím, že kuřátko dostává každou poštu a školní dárky a teprve potom posílám mlsky s vysvětlením, jak je využít.
    No a když kuře nechce komunikovat, tak se nedá nic dělat, na to má právo.
     
    mirae, švestinka a Helena1313 tohle ocenili.
  17. pařílek70

    pařílek70 Pisálek fóra

    krásný den všem mentorům, myslela sem si že jen moje kuřátka se nějak nevyvedla, ale jak koukám je to všude stejné, jen čas od času se najde pilné kuře ale to bohužel rychle vyroste a zmizí - těch je mi líto.Zato včera sem dostala jedno pěkně vypečené! Odpovědělo sice na pozdrav a dokonce poslalo bedýnku ,ale jako odpověď na dárek mi bylo téměř poručeno že mu mám posílat medově banánový sen a nebo něco lepšího, když sem mu napsala že uvidím jak bude pracovat tak budou i dárky,ale zatím jen to co je v nabídce.......beze slova zmizelo . Takže milí mentoři a mentorky vařte pilně marmeládky protože určitě se brzo ukáže u někoho z vás
     
    evainfo a švestinka tohle ocenili.
  18. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    já už si o bedýnky ani nepíši mě by stačilo kdyby hráli teď mám jedno kuře které se přihlásí 1x za den to vím pošle mi vždy parfém je ve 33 LVL a ten jeden LVL hraje tak 14 dní před třemi dny jsem dostala šikovné kuřátko je přihlášené pořád postupuje ovšem nedostává ode mě poštu myslím že by i komunikovalo vždycky za dárek slušně poděkovalo, nemyslím že by si mě zablokovalo spíš si myslím že jak jako nováček brouzdala po farmě tak si tam něco omylem odklikla
     
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    .macca., tak zkus kuřátku poslat zuzino letadýlko se zprávou, ta dojde, i když je blokovaná pošta ;)
     
    Akinnra, mirae a švestinka tohle ocenili.
  20. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    díky napsala jsem uvidím jestli odpoví


    čarodějka007 teď nevím jestli to letadýlko funguje nebo ne kuřátko neodpovědělo ale hlavně když hraje

    kdyby se ti chtělo tak to můžeme vyzkoušet
     
    Naposledy upraveno: 20/9/16