ST: Farmářský dům - škola farmářů - rady a zkušenosti mentorů a žáků

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem danda-vnovis, 15/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    *JÁ* - tak to bych si na svědomí vzít nechtěla.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. evainfo
    no co s kuřetem, které ani nemůžeš bez uzardění oslovit, že? ;) :D

    krakoramaja
    ona ti evainfo určitě vyhoví, ale "jinou cestou" - třeba holubem, aby ukojila tvou zvědavost :D
     
    krakoramaja a evainfo tohle ocenili.
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    evainfo, jestli se jmenuje jako ten kosočtverec, co se maluje na ploty, tak takové kuře jsem před chvílí nafasovala taky - má pořadové číslo 10.....takže se možná postupně dočkáme všichni xD
     
  4. čarodějka007
    no to je hned poránu "dáreček" xD
     
    karbar tohle ocenil(a).
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    čarodějka007: ... bingo xD .. a má číslo 10 :D ... jsem se bála, že ho dostanu zpět, ale teď mohu klidně požádat o další :p
     
    mirae a krakoramaja tohle ocenili.
  6. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    S tímhle názvem by v tom klidně mohl/mohla být nevinně. Třeba má rád pizzu a napsal/a to foneticky bez diakritiky :p Ovšem s háčkem by to bylo jasné.
     
    čarodějka007 a evainfo tohle ocenili.
  7. .... s pořadovým číslem 11 ??? xD:p
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Kuřátka nejsou. Žádná nová se nevylíhla i když je jaro.
    Vyhodil jsem najednou tři nehrající a marně čekám na nějaký příděl.
    Jedno se mi včera objevilo vztekle blikající a dnes ráno muselo na gril.
    Takže mohu očekávat to vaše ...
    Školička nefunguje.
    :(
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    krakoramaja, to je jiné slovo, začíná na k ....;), ale s tou pizzou máš taky pravdu, znám hráče, který to foneticky napsal kdysi na chat a šel si na týden odpočinout od psaní xDxD
     
    krakoramaja tohle ocenil(a).
  10. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra


    Promiň,já tu od té doby nebyla,ale to kuře pořád mám a dárky mu chodí,protože si vždycky napíše,co chce .

    A dneska další kuře dosáhlo 40 a vyletělo z hnízda a normálně,už hledám nové,tak uvidím,jestli najdu.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    čarodějka007 - jo jo, evainfo informovala. Ale zas tak daleko jsem s tou německou zatáčičkou nebyla, že?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak jsem právě dostala zprávu, že mi posílají za "nevychované" kuřátko nové a hned jsem ho šla přivítat :D ...
    jmenuje se "líný-farmář-8" [​IMG] :D ... mám ho hned zakopat? Třeba to bude lepší, než kupovat SH xD
     
    Tygřice1970 tohle ocenil(a).
  13. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak nové kuřátko už mám,je zelené,odpovědělo na přivítání,tak uvidím ,jak bude pokračovat dál. :)
     
    mirae a evainfo tohle ocenili.
  14. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    evainfo to je něco jako kapradí toho jsem měla taky myslím že tě do zítřka opustí samo aspoň mě to tak udělal
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. LmaminkaK

    LmaminkaK Pilný autor

    Taky bych si přála už mít nějaké kuřátko,abych se o něj mohla starat...Malinko a tiše závidím všem a přeju hodná kuřátka.....
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Ahojky,tak jsem se včera musela smát,dostala jsem kuře - líný-farmář-10 taky bliká červeně,nechám mu pár dní a předám ho zpět pro někoho jinéhoxD
     
    evainfo a kiki2305 tohle ocenili.
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    hm, líný farmář, tuším, že číslo 10 se u mne objevil v tomto týdnu, po uvítacím dopisu mne hned opustil, ale fakt jsem mu psala slušně a vstřícně xD
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    dámy, u mne se před časem objevil líný farmář s pořadovým číslem 8 - rudě blikal, asi jak se styděl, že nehraje :D, hned jsem ho zahrabala, ale asi se vrací jako zombie....
     
  19. Jituna

    Jituna Velmistr fóra

    Ahoj děvčata, já dostala pilného farmáře číslo 7, ale je na tom úplně stejně jako ti vaši líní :D
     
    mirae, Tygřice1970 a evainfo tohle ocenili.
  20. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Mimosmyslově jsem poznal,že je tu o mě řeč a jsem tu. xDxD Pizzu foneticky opravdu nepište :p!!
    Minulej tejden sem otevřel školu,aby bylo na hopsálka. Za těch pár dní mám jediný kuře a ještě k tomu hluchý,němý a zřejmě i bez ručiček.Tedy,aspoň co se dárků (od něj) týče.Má poř.číslo 21 (asi nováček :D)Začal jsem mu posílat vodu,třebe se probere. Na druhou stranu UŽ je ve 12. lvl a stále zelenej.Toš nevím.
     
    tydýtková a evainfo tohle ocenili.