ST: Farmářský dům - škola farmářů - rady a zkušenosti mentorů a žáků

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem danda-vnovis, 15/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj skalara.v,
    je to přesně tak jak píšeš. V přehledu dárků se ti objeví hláška, že jsi dostala 1x malou bedýnku s body náklonnosti.
    [​IMG]
    Přeji aby těch náhod či omylů bylo co jak nejvíce. Ještě ti poradím, i přesto že máš kuřata zralá na gril, tak jim denně pošli dárek a zprávu - budeš tak rychleji sbírat sociální body.
     
    tomokoco, babako a skalara.v tohle ocenili.
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Sopti - díky za info :)
    Mrtvolkám posílám a píšu každý den, ikdyž už velmi stručně ( posílám toto... :D). Dárky už teda jen ze systému, bo ty hodnotnější dám těm, co si to zaslouží a na farmě makají :)
    Ale kuřata neodsuzuju, prostě farmu vyzkoušeli a zjistili, že je časově náročná a nebo je prostě nezaujala....a jdou o dům dál. Snad se taky dočkám někoho, koho farmička chytne :D
     
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Kolegyně a kolegové, jak ty školy vedete? Moje kuřátka teda za farmu ani za školu nechodí :p [​IMG]
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Čaro - ty máš ňáký výběrový kusy (že by z podestýlky ?:D).Tiše závidím ;) Já to mám z nějakého klecového velkochovu asi o_O
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    skalara.v já nevím, prostě vedu školičku a kuřátka do ní pilně chodí....mentoruju od října a za chvíli postoupím do čtvrtého stupně. Studijní program je individuální a kuřátka prospívají, myslím, že během víkendu mi zase jedno zdárně odmaturuje :)
     
  6. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Čaro, ja fakt neviem, ako to robíš. Nevyhrážaš sa im nejakou injekciou? Alebo ich napašmáš nejakými vitamínmi, či čím. Ja sa tým mojim prihováram, líškam. Dokonca mi jedno poslalo leteckou poštou, že ma má rado a po dvoch dňoch tvorivých, na farmu ani nenakuklo. Už je to týždeň. Ďalšie aspoň sem- tam poslalo bedničku, ale aj to už týždeň čuší, to posledné pravidelne po 2 týždňoch hádžem na gril, keďže sa došuchtá do 3lvl a potom ani mrk.
    Čaro - pošli teda recept. Len nie o tom, že ich privítaš atď...To robím aj ja.:sleepy::oops:
     
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    LubicaKrakova já je hlavně neprudím - přivítám je a další komunikace je na nich. Když posílám denní dárek, napíšu, co posílám a proč si myslím, že se zrovna ten chlívek, strom, výrobna nebo SK bude hodit....neupomínám je o srdíčkovou bedýnku, pokud pošlou jakýkoliv dárek, jsem spokojená a nereklamuju, co dorazí. Když potřebují konkretní radu, dostanou ji - ale jinak je neotravuju. Tempo farmaření nechávám na nich :)
     
  8. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    tak já mám tedy taky poslední dobou štěstí na kuřata ( ťuk ťuk...), když jsem dostala první aktivní kuře po "mrtvolkách", tak jsem si ho pěkně hýčkala (samozřejmě taky trochu ze sobeckosti, aby přibývaly body...) a on je teď v 53.lvl, jsme sousedi a on si občas napíše mámě kvočně o radu... pak jsem pár kuřat vyměnila, ale teď mám 3 aktivní, bedýnky posílající, na nic moc se neptají, ale zareagujou, když se jich na něco zeptám já (třeba jestli chtějí pomoci najít sousedy kvůli divoký louce...)... takže obecně jsem spokojená, říkala jsem si, že do školy posílají opravdu čerstvě založené farmy...
     
    švestinka a ell1956 tohle ocenili.
  9. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Taky se přidávám k těm, kteří mají líná kuřata. Před pár týdny se konečně objevilo jedno aktivnější, které si se mnou dokonce psalo, ale i to jsem včera poslal pryč, jelikož se asi dva týdny se na farmu vůbec nepřihlásilo, tak jsem předpokládal, že to vzdalo (teploměr už byl téměř červený). A co se nestalo? Ani ne dvě hodiny poté mi poslalo holubí poštu, že nějaký čas nemělo přístup k internetu a zase se vrací na farmu... Prostě mám pech. No beru si z toho ponaučení a příště asi budu čekat do posledního okamžiku, než kuře odpadne. Nové kuře zatím nereaguje stejně jako další dvě.
    Přeji všem fajn večer a hodně aktivních kuřat
     
  10. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Čarodejka, presne to, ako si popísala, robím aj ja, len účinok nie je rovnaký. Zatiaľ som si odchovala len jedno kuriatko, to bolo zlaté, je mojou susedkou a pekne postupuje. Ale teraz 0 bodov, aj keď som nejakým zázrakom v druhom soc. lvl.
     
    ell1956 a tomokoco tohle ocenili.
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    LubicaKrakova já si nemyslím, že bych měla jiná kuřátka než ostatní, pochybuju, že systém zná nějakou protekci....asi mám ke škole poněkud jiný přístup a jde mi spíš o to, aby hra bavila, než o postupy kuřátek
     
    ell1956, tomokoco a robin2151 tohle ocenili.
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hmm, taky jsem je přivítala, vysvětlila, co je to mentor...že se na mne mohou kdykoli obrátit s dotazem, že jim budu posílat dárky a že si můžou písnout jaké...a k čemu jsou dobré....a že jim písnu každý den a to ne proto, abych byla otravná, ale že za to mám pár bodíků....poslala jsem marmošku i s návodem na použití...poprvé poděkovali a pak už houbeles. Holt nemám kliku. Ale nevadí. jednou se také nějaké "živoly" dočkám :D
     
  13. .poštolka.

    .poštolka. Perspektivní autor

    Asi mě kuřata začala chodit za školu.:oops:
    Donedávna jsme si v pohodě vyměňovali dárky a ...

    [​IMG]

    ... no není to škoda skončit před maturitou?
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak mé zkušenosti se školou farmářů jsou dosud celkem pozitivní. Sice dost často "mrtvolky", ale čas od času velice aktivní kuřata (některá zůstala mými sousedy) - všem velice děkuji. Avšak dnes jsem si všiml zajímavé věci, o které jsem již informoval i podporu, ale kterou chci popsat i zde na fóru:
    =======
    Dobrý den,
    v mentor systému došlo k něčemu, s čím jsem se dosud nesetkal:
    Kuře po dosažení levelu 40 z mé "kukaně" nezmizelo a mohu stisknout tlačíko "Bonus". Tlačítko po stisknutí zmizí, nicméně body se mi nepřičtou. Po opětovném otevření mentor systému vidím u svého "přestárlého kuřete" opět stejné tlačítko "Bonus".
    Zároveň jsem zjistil, že ani u běžného kuřete (27. level) nedojde po stisku tlačítka "Bonus" k přičtení bodů a po opětovném otevření mentor systému je tlačítko opět na svém místě.
    S pozdravem a přáním o brzkou nápravu váš oddaný hráč
    Jan Svatek

    ========
    Takže z obsahu mého dotazu na podporu je myslím zřejmé, s jakou neočekávanou situací jsem se setkal.
    Jsem zvědav, kdy se to vyřeší...
     
    tomokoco a Janké861 tohle ocenili.
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    V mentor systému jsem přihlášena od začátku a žádné kuře zatím nemám:cry::cry:
     
    tomokoco a tydýtková tohle ocenili.
  16. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    ono totiž to mají nějak rozbité v čera mi kuře postoupilo a body se nepřipsali nejsem jediná už jsem tu četla dva příspěvky v jiným vlákně že se jim také nepřipsali
     
    tomokoco a Janké861 tohle ocenili.
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Přidávám se k těm, co mají tuto poruchu. Včera třikrát za sebou "Bonus" u jednoho (stejného) kuřete ve 3. lvl,
    po jeho odkliknutí ale pořád stejný lvl (4.) bez přičtění bodů a bez postupu kuřete.
    U druhého kuřete bonus za postup odkliknutý před chvílí, body nepřičteny.

    Edit
    Porucha je jasná, stále odklikávám další divné bonusy a nic se nepřičte.
     
    Naposledy upraveno: 19/2/16
    tomokoco a Janké861 tohle ocenili.
  18. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Ajmne sa včera niečo nepozdávalo, ale na váš podnet som to dnes vyskúšala. Skutočne systém nepripisuje soc. body.
     
    tomokoco a Janké861 tohle ocenili.
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    dasa1143: Nebul - já jsem přihlášená od začátku i nově od renovace systému - a houby, houby, zlatá rybko. Ostatně, jak to tu čtu, ono nějak není o co stát.
     
    tomokoco, tydýtková a dasa1143 tohle ocenili.
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hmmm, stále nepřičítá bodíky :( Sákriš, už by to mohli opravit. Dost na tom, že od kuřat nic nedostanu a jediné, co mně může trošičku pomoct někam se doplazit, je nefunkční. Jdu se vyplakat :cry::cry::cry:
     
    Naposledy upraveno: 19/2/16
    tomokoco, švestinka a ell1956 tohle ocenili.