ST: Diskuze k oficiálním oznámením a akcím bez vlastní diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kralslnko

    kralslnko Rádoby autor

    Ahojte ľudkovia, da sa položiť 6 zverincov na jednu lúku?
     
  2. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj kralslnko

    Ne, na jednu plochu si jich můžeš položit pouze 5ks :)
     
    Naposledy upraveno: 21/5/21
  3. kralslnko

    kralslnko Rádoby autor

    ďakujem :)
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Zajímalo by mě, co znamená výraz "+ 100% BZ z polí farmy na 4 hod" u dekorace 5hvězdičkové Pepíkovo bistro?
    Konkrétně jde tedy o všechny plochy Farmy, tedy o farmu (hlavní louku), divokou louku, mýtinu, park a maják?
    Nebo jde jen i plochu farmy (hlavní louku)?
    Jde o všechny komodity na těchto plochách, tedy o rostliny, stromy, zvířata, výrobny a dekorace nebo se navýšení přísunu BZ týká jen polí (tj. rostlin)?
    Bohužel popis dekorace 5hvězdičkové Pepíkovo bistro (i jejích nižších verzí) je poněkud nejasný.
    Pokud by se to mělo týkat jen Hlavní farmy a dokonce jen rostlin, potom by nemělo pražádnou cenu o takovou dekoraci usilovat.
    Prosím o upřesnění. Děkuji.

    PS: V této věci by bylo snad lepší se vrátit k názvu "plochy" místo "pole" a k názvu "Hlavní louka" místo "Farma" nebo důsledně psát "Farmerama" pro celou farmu (hlavní louka, divoká louka, mýtina, park a maják) a "Bahamarama" pro (plantáž, prales, křišťálové vodopády, ostrov pokladů a trosečnické pobřeží) a "Měsíční svět" pro plochy (Měsíční pole, Houbový les a Strašidelný dům).

    Děkuji za odpovědi níže. Omlouvám se, ale byť jsem četl část příspěvků zde, neviděl jsem odpovědi na mnou položené otázky (asi byly hlouběji v diskuzním vláknu).
     
    Naposledy upraveno: 22/5/21
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Farma=3 plochy, Hlavní farma=1 plocha (dříve hlavní louka).
    Poskytuje BZ/TBZ podle umístění.
    Pole=tam kde rostou plodiny.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Jelikož se vychází z podkladů, tak by měl odpovídat i popis ve FAQ.

    Screenshot_2.png

    Jinak samozřejmě dekorace působí na všech plochách farmy, tedy Hlavní farma, Divoká louka, Lesní mýtina, Park a Maják a působí na všechny předměty na nich umístěné. Nepůsobí ve Strašidelném domě.
    Mimochodem na tento dotaz jsem odpovídal již dvakrát.

    O překlad Hlavní Farmy na Hlavní louku jsme již žádali, ale zatím bez úspěchu.

    Fajn hru pezt
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bohužel z popisu to tak nevypadá,jinak bych se také neptal!Z popisu jsem usoudil,že dekorace funguje pouze na plodiny na hl.louce,mýtině a divošce!o_O
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Ve FAQ to upravíme, aby to bylo lépe pochopitelné ;)
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mám dotaz ke KŠ - té možnosti s Esc, po které stále voláme, se už asi nedočkáme, ale nešlo by alespoň přidat volbu vypnutí animace? Napadlo mě to teď díky akci s Ingrid, kdy animaci lze vypnout a vím, že to tak bylo i u množství jiných akcí. Třeba by tedy pro RT bylo tohle řešení snazší a rychlejší. Stejně je o výhře rozhodnuto ihned, animace je jen naoko a mnoho z nás by si ji velmi rádo nechalo ujít.

    Mmch, zkoušela jsem dle rady pezt ten Auto Key Presser a nějakou dobu to fungovalo. Jenže pak se nějak zasekl a i po ukončení a zavření farmy se stále automaticky opakoval mezerník a pomohlo teprve úplné odinstalování. Znovu nainstalovat už jsem si ho netroufla, takže jsem tam, kde prve a točit kolem musím pěkně ručky - což je tedy neskutečná otrava a zdržování, takže k tomu přistupuji jen zcela výjimečně :wuerg:.
    Díky.
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kiki2305

    O vypnutí animace už byl myslím dokonce podán i návrh. Nicméně bez reakce.
    Osobně jsem problémy s programem Auto key presser nezaznamenal, pokud se něco takového stalo, stačilo ukončit proces ve správci úloh.
    Protáčím tak cca 300 lístků (zelených + modrých) před každou akcí a dvě farmy, takže za mě opravdu bez problémů.

    Fajn hru pezt
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Aha, tak správce úloh mě nenapadl - přitom ho hojně využívám, když se něco zvrtne, což je u mne často :p. Tak tomu zkusím dát ještě šanci, protože to fakt bylo dobré.
    Modré neprotáčím tak často a navíc se dají hromadit bez omezení, takže tam mne to nijak nepálí. Ale ty zelené jsou jiná písnička, stačí jeden den otevřít bedny a člověk je jimi zavalen.

    Díky moc.
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hm, taky mi autoklíč občas kliká po pracovní době a ve správci úloh není, takže nejde ukončit. Musím
    restartovat PC dědu.
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Budu mít multipost, ale případný trest oželím, protože v Aktualizacích jsou samé dobré zprávy. Budou se správně načítat pajdátka při sklizni ve vyskakovací liště, zprávy při psaní odpovědi nebudou ukryté v předchozím textu, ty další úpravy jsou taky bezva, ale tyhle dvě jsou důležité.
     
    .SilverAngel. a kiki2305 tohle ocenili.
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To jsou fakt dobré zprávy,když farma jde jak psovi pastva!xD:cry:
     
    zdarsky79 a Y_n_O tohle ocenili.
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dneska, ale jak říkala ta rosnička v televizi: "Věřte, bude líp." :)
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  16. eksot19

    eksot19 Rádoby autor

    Děje se něco, co mi uniklo? Sklidím 4 věci a pak mohu klikat , jak divá a nesklidím, restart a znovu, pořád dokola.
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    eksot19 - ahoj, ano, je problém s odezvou hry, vývojáři o problému vědí a snad se již snaží zjednat nápravu. Kdy hra půjde zase normálně, nevíme. Snad to vyřeší co nejdříve.
     
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    evainfo, .SilverAngel. a -Jara05- tohle ocenili.
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Dnes mě čekaly "florenové piccolo bedny"...
    Věčný ostrov pokladů + (10x 1 floren)
    Kouzelný klobouk + (40x 4 floreny)
    Florenový strom !!!

    Omluva: Omlouvám se, že mám dva příspěvky těsně pod sebou. Při ranním psaní jsem to přes mžourající oči přehlédl a nyní bych sloučením obou příspěvků byl nucen "smazat" i ocenění od diskutujících. Je-li to možné sloučit i s tím oceněním, prosím moderátory, aby tak učinili. Rozhodně není mým cílem "zaplevelovat" diskuzní fórum nadbytečnými příspěvky...
     
    Naposledy upraveno: 26/7/21
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jan.svatek, mezi příspěvky je několik dní a toto vlákno zrovna nehýří aktivitou, tak slučovat nebudu. Jen příště tedy psát až po rozmžourání ;) a gratulace k Florenovníku 8)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    danielka0000 a .SilverAngel. tohle ocenili.