ST: Diskuze k oficiálním oznámením a akcím bez vlastní diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jan.svatek zkus si pročistit prohlížeč. Flash klient u mě funguje bez problému.
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly tohle ocenil(a).
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Bohuzel se mi to stava taky, ale jen urcity cas, pak prestane a muzu hrat... ale ne na dlouho - dochazi k vyraznemu zpomalovani, typicky az do chvile, kdy se mi na mape kdyz jsem na baha ztrati kristalove vodopady, pak je to na zavreni prohlizece...
    Takze urcite k necemu doslo, nicmene je to stale lepsi nez hrat v Unity - tam mi jedno kolecko na plochy sebere pul pameti a to je pak o zvazovani kazdyho kliku... ale uvidime zda je to jen soucasny problem nebo to tak bude stale...
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly tohle ocenil(a).
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny, došlo celkově ke zpomalení všech služeb, takže problém byl předán vývojářům k prošetření, tentokrát určitě nehledejte chybu u sebe, ale prosím v klidu vyčkejte.

    Díky všem
    Danda
     
  4. matla

    matla Zelenáč fóra

    Více než hodinu se mi nedaří přihlásit. Dcera se přihlásí bez problému.
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj matla, problém s přihlášením se týká jen některých hráčů a na opravě se pracuje. ZDE (klikni).



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Děkuji za dva nové stonky... zde
    Jen nevím, zda se mi podaří je osadit...
    K tomu mohu jen doložit následující:
    Dosáhl jsem nepřetržitého 1546denního působení na Farmě...
    [​IMG]
    Takže bych měl mít v zásobníku všechny dekorace (dekorace 1x2 všechny mám)...
    Jenže ouha - jak je vidět z obrázku, mám jen tu poslední.

    [​IMG]
    Teoreticky bych je měl mít v zásobníku nebo v parcích či ve stonku.
    Jenže ve stonku je mít nemohu, protože dekorace 1x1 používám zásadně Nádrže s vodou, a v parcích jsem je rovněž nenašel.
    Má někdo podobný problém?

    Ať se všem něžně rozzáří veselý úsměv ve tváři - Veselé Vánoce!

    sopti

    Děkuji za radu. Samozřejmě jsem chtěl napsat na podporu, jen jsem to ještě nestihl, protože jsme se šli celá rodina projít, abychom přinesli něco zelené travičky jako dárek pro naše morčátka (když už je Štědrý den bez sněhové přikrývky).
    A taky jsem netušil, že jsou schopni zjistit, kam se mi ty dekorace zatoulaly... Pokud to zjistí, budu jim neskonale vděčný.

    EDIT: Zjistili! Moc a moc děkuji a přeji klidné prožití Vánoc nejen všem kolem Farmeramy.
     
    Naposledy upraveno: 25/12/20
    elbedna, vilm4, sopti a 1 další uživatel tohle ocenili.
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jan.svatek - a prohledal jsi opravdu všechny parky? Třeba trosečnické pobřeží? Ostrov pokladů (tam taky můžeš kouknout). Nezapomeň, že se jedná o dekorace 1x1 a ty se dohledávají opravdu špatně.
    Pokud chceš pomoci - napiš na herní podporu a kolegyňky ti zjistí která dekorace je na které ploše ;)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Mám podobný problém, schází mi sice jen jedna dekorka 1x1 Caddie v utajení, ale nikde ji nemůžu najít - všechny plochy jsem dokonce vyčistila, abych si byla jistá, že není mrška někde za něčím zalezlá, přesto, i se všemi dekorkami v inventáři, mi to pořád oznamuje, že tuhle konkrétní v inventáři nemám. :( U Kubíka mám 845 dnů non-stop, takže bych jí měla mít.
    Ještě důkladně prosmejčím stonek, ale moc velkou šanci tomu nedávám - do 1x1 volných políček dávám pouze dekorku Povzbuzující fanoušek, nic jiného... :sleepy:


    EDIT: zrušte poplach, Caddie se schovává v řádku v nebi, uličník jeden :p
     
    Naposledy upraveno: 24/12/20
    elbedna, vilm4 a .SilverAngel. tohle ocenili.
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Všichni máte možnost, když nenajdete potřebné dekorace (a poprosím abyste se pokusili opravdu hledat), napsat na herní podporu a poprosit o pomoc s dohledáním (dozvíte se na které ploše dekoraci máte), jen vás kolegyně z podpory prosí o trpělivost a může se stát, že vám dekorace nedohledají hned na počkání (přece jen se může stát, že se objeví důležitější problém u jiného hráče) a navíc jsou svátky, takže se pracuje v "omezeném" režimu.
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky hledám, našla jsem zatím v parku "Na tebe až moc horká" a "Klaunovy chytací kalhoty." Ještě musím vylovit "Pandy červené neumějí skákat" a "Svištící králíček." Někde budou ty dekorky zašité, jen netuším, kde ;)

    EDIT: králíčka už jsem našla, ztroskotal na pobřeží. Snad chytím i ty pandy; když neumí skákat, tak mi neutečou :)
     
    Naposledy upraveno: 25/12/20
  11. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Jsem také hledačem-Na tebe až moc horká-,dívala jsem se i do ledničky,jestli se tam nechladí,dokonce i do sklenice s marmeládou(Mluvící balík-jistě znáte) a nic.Na podporu zatím psát nechci,počkám po Novém roce,v UNITY to půjde ráz na ráz,jako když hrom bije(nebo ne?).
     
    ღSisinkaღ, Y_n_O a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Musím se opět pochlubit, to jináč nejde, už jsem s tím trapná:p, já vím, ale mám opět takovou radost, že bych skákala metr vysoko, no prostě druhé vánoce. Šlechtění za 1 SK využívám tak, že jsem splnila Polévku s přáteli, vyskočilo poslední prasátko i kravička a na Umělecké díla z písku chybí poslední dvě Cirkusové pandy, nekoupím je na trhu, bo jsou hodně drahé, raději si je došlechtím, takovej jsem hamoun SK ještě dostatek, tak snad to dnes půjde, nejdéle při BB to dojedu. A padlo to z mixů, heč - jedna cirkusová a prase s krávou
    xD:music:
    Edit: tak tulidomek naplněn, ale na BB, hodně mixůo_O8), chtěla bych dodělat aspoň nějaké šlechtěnce a při 1 SK padá málo šlechtěnců, tak proto
     
    Naposledy upraveno: 9/1/21
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    No tak já dnes dodělala tu polévku s přáteli .... chybělo poslední prasátko. Umělecká díla potřebují 4 cirkusové pandy, + celý diamant, tj. 13 velbloudů sultánů (1 mám) a 11 cirkusových pand. No a pokouším se došlechtit i králíky a ovce (růžové výrobny už mám).
    Evoku 57: Gratuluji a držím pěsti.
     
  14. Karimaka

    Karimaka Rádoby autor

    PROSBA : Nevím kam přesně zadat tuto prosbu, tak píšu sem..... :)
    Ráda bych vyčistila magický stonek a trochu ho přetvořila. Bohužel si nevím rady. Nejdou mi zrušit dané a funkční ikonky/předměty Potřebovala jsem vytáhnout ven pár potřebných...a nahradit je jiným vhodným předmětem.
    Normálně se mi tam objevovalo kladívko ke zrušení a teď ne - na každé ikonce je zámeček...a nereaguje...
    Co dělám špatně?:oops:
    Díky za odpověď Karimaka :)
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Karimaka - zdravím, musíš počkat, až řada na stonku dozraje a zmizí zámečky. Poté můžeš zbourat dekorky (kladívko). Z uzamčené - dozrávající řady to nejde ;)
    stonekček.png Tady vždy vidíš, za jak dlouho bude řada zralá.

    PS: pokud budeš mít nějaký dotaz ke hře, můžeš využít vlákna Všeobecné dotazy nebo Dotazy nováčků.
    Hezký večer
     
    .SilverAngel. tohle ocenil(a).
  16. miska006

    miska006 Pilný autor

    Balíček narozeninovej zábavy
    česká lokace:219
    SK 9,99 Eur
    To zase prečo máte v Čechách lepšiu cenu ako na SK
    Kurzový lístok:
    9,99 eur==260,59
    Niekedy v minulosti to znevýhodňovalo SK(Eur) to stále je v platnosti? Nezmenia-nekúpim nič,proste so sebou ja nenechám vy----vať
    Prepáčte za výraz,ale čo je vela to je vela..O čo sme horší ludia na SK? Nech to proste upravia,samozrejme smerom nadol v Eur,nech sa to vyrovná Cz
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    V některé anglické lokaci jsem ten balíček viděla za "jen za €12,99", spravedlivé by tedy bylo ji upravit směrem nahoru oběma našim lokacím.;)

    A na tvou otázku - nejste horší, ale je dost z vás ochotných zaplatit €9,99 a proto je ta nabídka taková. Kdyby to nikdo nekoupil, příště by byla cena nižší. Tak funguje trh, nic jiného za tím není a se spravedlností to nemá nic společného.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj miska006

    A kde je napsáno, že pro cz a sk musí být stejné ceny? Ceny jsou takto nastaveny a ceny v SK (Eur) jsou daleko výhodnější než v jiných lokacích. My bohužel nemůžeme za to že vaše země přešla na jinou měnu.
    Cena v de je 12,99 eur.
    Nikdo tě nenutí to kupovat.

    Fajn hru pezt
     
  19. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak toto potěšilo děkuju RT a věřím že se chybky s unity a klientem dovychytají já jsem spokojený jen chci zpátky enter :D

    [​IMG]
     
  20. cela50

    cela50 Pisálek fóra

    Dobrý den, splnila jsem dnes narozeninovou slavnost i úkol. Chtěla jsem si aktivovat stonek v nebi, ale nejde, protože mi chybí obrázek FLAMENGOVÁ SLAVNOST kde ji dostanu děkuji