ST: Diskuze k oficiálním oznámením a akcím bez vlastní diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    kaolín11 díky ;)
    Jsem se stihla podívat co nás čeká :p
     
  2. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    škoda... tuhle akci jsem propásla -.-
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Než příště RT zavede do hry další nesmyslná zvířata,upozornil bych na jiné věci k řešení!:wuerg:
    Namátkově k opravě:
    [​IMG]
    1) již velice dlouho se nezobrazují některé dekorace v řádcích a nejdou z něj ani vyndat!!
    2)Vyhledávač v liště nefunguje tak jak má!
    3) ve stodole dlouhodobě věci, které už si ani nepamatuju kdy byly potřebné
    Dále si myslím,že už je konečně načase vylepšit nebe.Řádků přibejvá a orientace v nich je katastrofální!
    Vylepšení by si zasloužily i Alpy.Hlavně umožnit sklizeň i jednotlivě a ne vše najednou jak je to dosud! Dochází zbytečně k přeplnění skladiště a tím nemožnost sklidit potřebné věci!
    Umožnit hromadné otevírání beden v liště.Beden přibejvá a je to opravdu utrpení!Zrušit,trapný limit lístků na kolo štěstí!
    Konečně pořešit nefunkční věci na mobilních zařízeních!
    Našlo by se toho jistě mnohem více...............
    Prosím o předání vrchnosti!8)
     
  4. polacka

    polacka Vévoda fóra

    kaolín 11
    4) Na Baha je level 800 max a to již dlouho. Bylo by fajn s tím někam pohnout.
    A najde se toho více...............
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  5. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Njn, jenže opravy BP víc penízků nepřilejou, tudíž pro ně nezajímavé....:sleepy:
     
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    A mne by stačilo,keby mi niekto opravil koleso,asi má defekt.Ja vytočím bonus len sviatočne.;)
     
  7. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Ahoj
    Nevím kam to mám napsat. Chci se zeptat jestli půjdou dekorace do stonkového řádku sezóny, který se ted dá koupit v rama obchodě, někdy taky koupit v Rama obchodě, nebo se aspoň budou dát vytočit na kole štěstí?

    Díky za info
     
    modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Tribeca*Borghski

    Jestli dekorace do řádku půjdou nějak získat, bohužel nemáme žádné informace.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Řádek jsem koupila i když jsem věděla že všechny dekorace nemám :music:
    Věřím, že jednou se budou dát někde získat ;) Třeba za pět let xD
     
    k.vitek, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tento řádek je určen pro aktivní hráče, kteří splnili všechny sezóny v minulém roce. Z toho důvodu bych čekal, že dekorace do něj dokoupit nepůjdou. Samozřejmě se to může v budoucnu změnit, ale vsadil bych si spíš na tuto variantu.
     
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem zase nasadil Piccolo bedny a o výsledku budu rereferovat ve druhém sloupci tabulky...
    Vložené Piccolo bedny......a výsledek (zaškrtnuto nejzajímavější)
    [​IMG][​IMG]
    1x Jackův dárek (+)
    1x Kouzelný klobouk (+)

    Líbil by se mi Pěstitel (+) či Postřikovací umění (+), bohužel opakovaně se nepoštěstilo...
     
    Naposledy upraveno: 11/5/23
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jupí, pozítří, 15. 5., je sleva na předplatné pomocníků. V řádném termínu jsem nestihla, neb na účtu ještě nebyla výplata a teď nemusím kupovat za plnou částku, protože kupony na celý měsíc nemám. Super :)
     
    Naposledy upraveno: 13/5/23
    ღSisinkaღ a -Jara05- tohle ocenili.
  13. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Ahoj
    zajímalo by mě, kde se dal vyzvednout dárek ke dni matek. Já jsem ho teda nikde nenašla. BTW nejedná se o dárek na kod WOWMOM23. Ten jsem si vyzvedla , ale o dárek prý k vyzvednutí v novinkách (má v něm být dekorace a dvě bedny). Tak ten nikde nebyl ...jinak žádnou záložku novinky já ani ve hře nemám tak jsem hledala v záložkách akce, aktualizace atd (ty co jsou nalevo na straně)
    Pořád tam mám vykřičník , ale kde nic tu nic...

    Aktualizace
    jo aha už jsem to našla vysvětlené. Je to tak, že to je za reálnou měnu? Tak už vím. Teda vše je ok.
     
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tribeca*Borghski dárek se dal vyzvednout v novinkách během včerejšího dne. Pokud máš s vyzvednutím dárku nějaký problém, je potřeba se ozvat hned. Den po akci už je bohužel pozdě. Mimochodem pokud běží ve stejnou chvíli více akcí než 5 a všechny mají novinky ve stejné sekci, je potřeba novinky otevřít několikrát, aby se postupně zobrazily všechny.
     
    bačkora85 a Skali tohle ocenili.
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak - a je to tam!
    [​IMG]
    Po 75 dnech mohu slavit...
     
  16. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ahoj. 25 Pic beden na ploše :p Tak uvidíme co se urodí :music:
    [​IMG]

    A je to tam hnedle 2x :inlove: Takže plnit akce se vyplatí ;)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/7/23
  17. 70zinka

    70zinka Rádoby autor

    DNES nejaký problém so zberom? Na troch plochách neboli zo včera žiadne veci k zberu... týka sa to troch plôch na Baha.
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    70zinka - ahoj, nejspíš to souvisí s DDoS útoky. Zřejmě se již data nemohla uložit kvůli zahlceným serverům a pole tak zůstala neosetá
    - pokud tedy nemáš na polích vůbec nic.
    Další problém je s grafikou dozrálých plodin - tváří se jako čerstvě zaseté. Tam je možno zjistit stadium zralosti kurzorem myši.
    Tak nevím, co přesně jsi myslela, proto píšu obě varianty.
    Hezkou neděli
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  19. goro19

    goro19 Pilný autor

    Bonusový kód CONFIDENCE z 15. 8.
    Od úterka, kdy byl vydán tento chudobný bonusový kód, stále očekávám, čím dalším nás hráče realizační tým za všechny peripetie
    s nefunkčností farmy dál ohromí. A ono nic. Nic se neděje. Ticho po pěšině.
    To se RT opravdu domnívá, že hráči za celou tu dobu, co farma nefungovala, přišli jenom o 30 SH, 30 ZSH, 20 SK a 4 hod. kombajnu? Vždyť je to směšné. Zdá se, že RT si z hráčů dělá legraci.
     
  20. majdík73

    majdík73 Pisálek fóra

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš (zbytečné zahlcování fóra). Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    goro19

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    Tak já jsem bohužel přišla na to, že je bonusový kód až dnes, nechápu, proč je nutné časové omezení...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/8/23
    Omikron2022 a drahulína tohle ocenili.