ST: Diskuze k oficiálním oznámením a akcím bez vlastní diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    goro19 - pro jistotu se přeptám, dám vědět ;)

    Edit: Tak Laboratoř Lennyho Lepuse dává 200% BZ pouze na plochách farmy, Na Baha prd ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/4/22
  2. goro19

    goro19 Aktivní autor

    Já to tušil. Tak prd.
    Dík.
     
  3. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    konecne som sa capla po vrecku a mam nokyho citrona (johnyho) z dnesnej akcie. no a teraz technicka otazka k nemu : kedze mam az jedneho, tak je lepsie ho strcit do stromu v okrasnej zahrade alebo si ho mam posuvat pocas zberu z pola do pola? ked bude v strome, funguje aj na bahame?? dakujem :)
     
    Bokonon a -Jara05- tohle ocenili.
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    PampusikLenusik pokud ti nevadí, že ho už nikdy nebudeš moci vyměnit při minikaci Obchodování a darování, tak si jej umísti do stromu moudrosti a bude účinkovat na všech plochách. ;)
     
  5. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    Dob dakujem :) nevadi mi to, mam iba jedneho, dlho bude sam a neplanujem sa ho zbavovat :)
     
  6. vykyZ

    vykyZ Zelenáč fóra

    Zdravím,získala jsem MUZEUM, kde ho najdu?:wuerg: Díka za odpověd.Zdena
     
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    vykyZ najdeš jej v liště mezi dekoracemi. ;)
     
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Protože nevím, kam bych měl napsat (kromě podpory ovšem, tam jsem již napsal), prosím o přesun následujícího dotazu do příslušného diskuzního vlákna.
    A co jsem napsal?

    Nejde mi odstranit Arboretum z Divoké louky. Ani kombajnem ani ručně. Myslím, že jde o významnou chybu (proč bych měl mít Arboretum tam, kde ho nechci mít?).
    Děkuji za odpověď i za vyřešení problému.
    Jan Svatek
     
    Bokonon a dasa1143 tohle ocenili.
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jan.svatek o chybě se ví a je předána vývojářům. ;)
     
    Bokonon tohle ocenil(a).
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. 3x jsem zatočila PL a kočka je moje :music:
    [​IMG]
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak na 4 zatočení nová dekorace doma.8) Bohužel další lištovka.:wuerg:
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No jo, na lištovky mám štěstí, 6 koček za minimum lístků, stačila by jedna, ale vyhlížel jsem bonusy nebo kupóny.
    Musím uznat, že se jim zahradní povedla ;).
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pořád ještě není deset? Chjo, to se vleče, když se na něco čeká. Naláduju tulipanelák veškerým drobným odpadem, co mám v liště a budu mít mince. Recyklomat ignoruju, tam toho chtějí moc ;)
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  14. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Ahojte,vôbec neviem kde napísať potrebujem aby ste ma nasmerovali trochu. Ak mám farmu ale viem len prihlasovacie meno, plus mail ale hesla neviem žiadne ani na mail asi nie je žiadna šanca sa k tomu dostať však ? Ďakujem
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cool_b. tohle ocenil(a).
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Obecně bych v takovém případě postupoval takto:
    1) Nejprve bych se snažil přijít na heslo k mailu (mail znáš, takže bys měla při pokusu o přihlášení zvolit <<zapomenuté heslo>> - oni i ti poskytovatelé mailu vědí, že člověk je tvor omylný a pro tyto účely mají různé další metody, jak ověřit identitu toho, kdo zapomněl heslo.). Podstatné je, abys měla při tvorbě toho emailového účtu zvolenu nějakou náhradní variantu přihlášení pro případ zapomenutého hesla (např. telefonní číslo, kam ti pošlou nové heslo či nějaký další mail určený k témuž).
    2) Druhým krokem je (po úspěšném vniknutí do mailu) použití tohoto mailu pro ověření identity a zaslání nového hesla (nevím, zda to jde přesně tak, ale tak nějak podobně to půjde) k Farmeramě na tento mail.
    3) No a pak už si stačí jen zapamatovat nové heslo (uložit si ho nebo změnit, to záleží na tobě) a můžeš farmařit do alelujá.

    Upozornění:
    Přesto pochopitelně mohou existovat situace, kdy znáš mailovou adresu, a dokonce znáš přihlašovací údaje - a je ti to stejně platné, jak mrtvému kabát.

    To může nastat v situaci, kdy poskytovatel emailu přestane být mailovým providerem... Kdysi jsem měl email u klikni.cz, kde byl mail využívající služeb gmail (bylo to tehdy skvělé). Pak pojednou upozornili uživatele, že do roka skončí a že máme rok na to, abychom si všechno převedli na nějaký jiný mail. OK - to jsem udělal. Jenže ouha, ne všude. Mladšímu synkovi jsem kdysi zakoupil premium přístup do té internetové lego hry (přes mail na klikni.cz). On to pak chvíli nehrál, pak se mu cosi stalo s notebookem, kde měl uložené přihlašovací údaje (musel jít do servisu s následným uvedením do továrního nastavení)... no a pak po čase se chtěl přihlásit - jenže ono to nešlo. A když jsme se snažili změnit heslo, narazili jsme na problém - již neexistující emailová adresa. Už ani nevím, jak to nakonec dopadlo. Občas jsem ho to viděl hrát - jenže já nepoznám, zdali to hraje jako host nebo snad pod účtem svého staršího bráchy, kterého to již dříve přestalo bavit navždy.
    Takže pozor farmáři - občas se vyplatí zkontrolovat email, přes který jste přihlášeni (nejen) do Farmeramy
     
    kiki2305, duna.duna1 a zejdy66 tohle ocenili.
  17. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Mám dotaz - v dnešní aktualizaci je napsané, že
    • Komfortní pole lze umístit na plochy děsivého světa pomocí stavitele.
    Mně se to teda nedaří - kde dělám chybu??
     
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Jara05-, právě že v měsíčním světě nelze použít komfortní pole, ale přes stavitele to možné bylo a nyní je opraveno.

    upload_2022-10-20_18-57-4.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dobře, děkuji, protože už jsem tam pole nemohla použít dávno, tak jsem se domnívala, že nám RT udělal "radost" a vrátil nám je zpět. Moje chyba .
    Ještě jednou díky.
     
    radyn.m a Dave Lister tohle ocenili.
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -Jara05-, no musíme si vystačit s tím co tam je. Není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.