ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj alexandrakerulova00

    Mezi velkým a malým polem není rozdíl ve vypadávání. Je pouze rozdíl v délce zrání zasazené plodiny. Je potřeba nasadit poho pole.
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    A jsme v semifinále :) tak se večer držte Slováci ;).
    Edit: Tak to nevyšlo, zase příště.
     
    Naposledy upraveno: 27/5/22
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Pitrýsek47 - aj keď Slováci prehrali s Fínmi,som hrdý na náš najmladší tím na MS vo Fínsku.Nevyšlo to podľa predstáv,ale s takýmto prístupom,hráčmi a vedením to raz príde! ČR- Kanada,no,nechám sa prekvapiť.Držte sa!
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak jsme dostali na budku, že by aspoň bronz?
    Podívejte se na video migose v Podiv.stromech. Byl jsem zvědavý co vyrostlo, ale víc mě fascinovala animace všeho, tam lítají klobouky, sklenice s mlékem atd. :D já mám animace vypnuté tak mě to po dlouhé době zaujalo ;).
    Edit: Češi, Češi huráááá máme ji.
     
    Naposledy upraveno: 29/5/22
  5. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]

    GRATULUJEM, BRATIA:inlove:;)
     
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Gratulujem!
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka... no, mohlo to dopadnout lépe, a takovou hezkou písničku Pokáč naším hokejistům složil.:p
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj,hodil som na plochu 90 ks vajíčok s prekvapením,to je síce pekné,ale až potom mi došlo,že sa zbierajú ručne!:wuerg: No,není to k nas....
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Peto121
    Jóó,z tohoto důvodu jich mám v liště 259 ks! :wuerg: A asi tam nějakou dobu ještě pobudou!o_O:cry:
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Chlapci, já, jako správná slepice, snáším vejce ve chvílích, kdy zruším nějaké dekorace kvůlivá výměně, vysazení Piccolky a podobně, abych srovnala čas dozrávání dekorace budoucí, mám jich v liště jen 7... Asik máte jiné priority. :)
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vajco dávám po jednom a když mi nabídne parfém, okamžitě likviduji :D taky jich mám v liště hodně.
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já vždy po pár kouscích, nelikviduju nic, za těch pár hodin to dycky dá něco, co se hodí, i ty parfémy. Nemusím sázet stromy (mám jich 26). Spotřeba je u šlechtících akcí veliká. Samozřejmě ty změny provádím v době, kdy mám přístup na síť...
     
    Naposledy upraveno: 31/5/22
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No jo, každý jsme z jiného těsta a máme rozdílnou strategii, parfémů mám 23 670ks ve stodole, vonících stromů 7 + 1XL v liště. Mně ta nabídka z různých odměn a kola bohatě stačí, fakt je přitahuji. Mimo šlechtící akce, je tulidomek zavřený, zvěře mám na rozdávání a vyšší šlechtěnec padne dřív z bedny.
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No ,nevím....asi mi to sousedé hází přes plot!:wuerg: https://1iq.cz/img/j3zDM/VE6c8.jpg
    Dotaz
    Už vám někomu vypadla bedna piccolo z bedny kung-fu?!?:wuerg: Mně akorát padla bedna s bonusy.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Jsem na tom podobně

    Screenshot_1.png

    Já už jednu měl, dokonce jsem tu dával i obrázek #19867
    Ale minulý týden jsem před akci otevíral bedny, a jen jsem klikal, a nevnímal co je to aktuálně za bednu tak mi vypadla také jedna Piccolo, ale nejsem se jistý co to bylo za bednu.
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Asi nějaká protekce!;)
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    ..tiež sa mi vajíčka nazbierali, musím si naplánovať nejaký klikací deň[​IMG]:oops:,
    z kung-fu bedne mi zatiaľ vypadla 1 pikolka - ale aká - s Jackom Darčekom:p;)
    a parfémy predávam [​IMG] ;)
     
  19. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Nemám tolik parfémů, co někteří z vás, ale stačí :) [​IMG] . BB využívám jen, když je akce na odznaky, protože mi stejně padají jen přeskoky, dobře tak dva roky nepadlo nic, co by za něco stálo. Tak to jde pomalu :sleepy:. Ale nevadí, sice nějaké růžové dílny chybí, ale vše padá postupně z beden. Ovšem Pikolka z Kung-fu ještě ani jedna. Stále jen TBZ a to v lvl 600 opravdu potřebuji :sleepy:
     
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    moncicak7070 - nesmutni, nejsi v tom sama, ale ta naděje..... snad jednou dostaneme i tu Pikolku a ne "jenom" TBZ, a BZ.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.