ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Já su tak šťastné 8)
     
  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Viď xD
     
    GordonSargent a pezt tohle ocenili.
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Čekáš na 246 level, na růžové mloky ?;)
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ani ne.Spíše na nějaké drobné opravy na farmě!:wuerg: Ono se to na mobilu v Edge otevírá opravdu velmi špatně.:cry:
     
    k.vitek, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    No jo, musíš někde na počítač ;)
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Já nežli dolezu na levl 240 budu mét fusky až na zem když sa nebudem holit,měli by udělat už kdo překročí levl 210 aby byli lepší odměny a aby se hráč rádo zatočil a né nějaké žlute chleve .
     
    -Jara05- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  7. terkacheerka

    terkacheerka Vážený autor

    • Zde jsi mimo téma. Respektuj, prosím, rozdělení herního fóra. Děkuji Skali
    Ahoj všem. Dnes jsem dosáhla na Baha 600 level.

    *** Příspěvek přesunut z diskuze k akci Zrozeni ke skejtování (tam nepatří). Skali ***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/3/22
  8. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pěknou neděli i když mám chutˇse na farmaření vykašlat skoro po 12 letech. To že stále chybí poslední dekorka do stonku... se řeší a řeší a nic. Tak jsem chtěla alespoň otevřít stovky beden a ejhle. Ono to nejde. Otevřu jednu bednu, skočí slunečnice a hotovo!!!! Zavřít farmu, otevřít a zkusit znova: Na to nemám opravdu nervy a ani chuť. To, že někdy zaseji a dám hnojivo a zaleji... světe div se, někdy není zalito a někdy není pohnojeno. Nevím, zda někdo má podobné problémy, nebo jsem na nějakém blbém servru , nevím!!! Že se zdražily produkty, které se dají kupovat (pravda, nikdo mne nenutí si je kupovat) je pravda, ale služby se značně zhoršily. A to nemluvím o začátcích akcí, které se často nezdaří včas a správně spustit. Neměly by konečně realizační týmy se v tom nějak angažovat, aby zase vše bylo tak, než se přešlo na nové hraní. Děkuji a přeji nám všem hraní bez problémů.-.--.--.-
     
    polacka, modro.ocko22 a Kudrnová tohle ocenili.
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mamča50

    Když vyloučíme tu dekorku, kterou nemáš a nemám ji ani já, a zbytečně se nerozčiluji, tak bych to spíše viděl na problém s tvým počítačem, potažmo jeho nastavením a podobně, než na problém u BP. Ano začátky akcí se ještě občas nepodaří, ale jinak výraznější problémy s hrou nejsou.
    Pokud budeš mít zájem, obrať se na mě do technické sekce

    Fajn hru pezt
     
    -Jara05- a danielka0000 tohle ocenili.
  10. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    Družstvo a plnění úkolů - jak plnit úkoly, když nemám rostliny, zvířata. některé úkoly nestíhám plnit - člověk chodí do práce, má své povinnosti atd. - a jak splnit vysoké sumy plodin při plnění úkolů??? Když se dají koupit stromy , tak proč ne zvířata - ale NE barevná!!!
     
    terkacheerka tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Cpou mi to tam už na třech pozicích :p

    Screenshot_3.png
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    A máme tu opět otevření bedýnek X a IX (81+40 ks)! A konečně se zadařila jedna bedna s bonusy!!!:cry::wuerg: https://1iq.cz/i/album/7tCUPht
    Tak teď už věřím,že bedýnky s bonusy tam nezapomněli naprogramovat!8) ikdyž tedy,frekvence získání, je tak 3x do roka!xD:cry:
     
  13. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Dobré ráno,dnes je den D.Otevřela sem pár beden piccolek:
    1*jackův dárek
    3*kouzelný klobouk
    3*květinové melodie
    2*křeččí past
    1*plácni červa
    2*festival světla
    1*postřikovací umění
    1*věčný lov pokladů
    1*florenový strom
    Konečně se štěstí unavilo a sedlo na vola :inlove:.

    Vilm,spíš sem chtěla napsat ženskou ;).
     
    Naposledy upraveno: 22/3/22
  14. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Danielko,že tys to nedopsala?!To štěstí sedlo na volajícího o spravedlnost,které se ti právem dostalo-k čemuž ti gratuluji.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se rozhodla přestavět plochy s dekoracemi, když už na Baha nemám kam postoupit. Nu řekla jsem si, že na Baha plochy vyskládám dekorace, co dávají bedny. Ouha, mám, ale málo, šecko je to ve stonku v řádcích, žádajících libovolné dekorace 1x1 a 1x2. Tož sem zrušila asi třicet řádků na sklizeň, zítra poklidím další a o příští děsivce budu muset nasadit plný počet bonusů, abysem napěstovala na ty mumifikované medvědy. Krejcary na nádrž s vodou zatím mám... ;)
     
    Naposledy upraveno: 26/3/22
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O
    Nebuď držgrešle a pořiď z krámku,za krejcary, i dekorace 2x1 !!:cry:xD

    Při snaze vytočit červenou želvu.jsem za zelený lupení vytočil další šejkr s kozlíkem!8) Začínám mírně panikařit.:cry: https://1iq.cz/img/fJMn8/y3Xqg.jpg
    A dumám,kde zřídím třetí mazlíkárnu.:wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 23/3/22
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Jsem včera zapomněl na malé kulatiny o_O

    Screenshot_1.png
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No nevím... ale znamená to, že jsi za 5,5 roku nepromeškal vyzvednutí denního dárku? Vzorná docházka, jak na vrátnici:[​IMG]
    Kaolín, hanáckému hamounovi těžko vysvětlíš co je to držgrešle.xD
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj GordonSargent

    No jo od zavedení nového systému jsem opravdu nepromeškal ;)
     
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..to sme akurát boli všetci na tej diskotékexD [​IMG] , Gordonka zaspala:inlove:, iba pezt si stihol odkliknúť Kubíkov darček;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.