ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky chci se jen zeptat,už tady někdo získal Florenový strom z bedny Piccolo?
     
    vilm4, k.vitek a satelit tohle ocenili.
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    *Kuliočko* - ahoj, určitě ano :)
     
    vilm4, *Kuliočko* a satelit tohle ocenili.
  3. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Jáááááááááááá - ;)

    [​IMG]

    EDIT: Jenom dva.
     
    Naposledy upraveno: 13/3/22
  4. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

  5. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Skali tak to jsem ráda,uf myslela jsem,že nikdo,takže super:inlove:

    satelit a k.vitek tak to vám moc gratuluji,super:)
     
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    "Zelené" kolo štěstí
    Jsem velice nadšen,novou úpravou kola štěstí. Jak jsem právě otestoval a potvrdil, kolo štěstí nám řádně osekali od chlévů. Již je možné vytočit pouze oranžovou vránu s netopýrem a z výroben :žlutou střižnu s kravskou mlíkárnou! Vše pouze na pozici 12 hodin!! Ne jako dříve ,různě po kole!! :p Děkuji za takovou úpravu kola štěstí! :wuerg: Asi nešlo obměnit chlévy,žéé. Raději rovnou zrušit! Ze stromů zůstal pouze Ořešák XXL a Javor XL!(Level 243)
    Chci se zeptat ostatních farmářů,jak to maj ostatní?!?
    Nejprve mi utekly růžový stáje v LV 230, teď mi zřejmě utečou i v LV 246?!?
    Děkujů!:cry:
     
    Naposledy upraveno: 14/3/22
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Utekly a utečou, jsem na tom stejně :) protočil jsem 20 zelenáčů, 3x jsem zahlédl javor cukrový XL, 1x bobří stáj oranž., mlékárna žlutá.
     
    vilm4 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Peto121 a Pitrýsek47 také super a gratuluji.Tak já se ho snad také někdy dočkám:)
     
    vilm4, Peto121 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  11. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Kaolíne,
    tak hned první pokus na "novém kole"... a na 12 h žlutá výrobna kravského mléka :eek: jak jako? v levelu 229? No třeba vytočím nějaké SH nebo SK...


    EDIT: Tak jako... ještě větší kolo neštěstí :oops: 10 zelených, z toho 1 žlutá výrobna kravského mléka, a 10 párty, z toho 2 žluté výrobny kravského mléka a 1 žlutá stříhárna ovcí... jo, ať nezapomenu, z těch zelených 1 Kozlík v krabici a z párty taky 1 Kozlík v krabici... zbytek BZ, 1x 13.000 (nebo co) krejcarů...
    -.- kde to experti vylepšili?
     
    vilm4 a dasa1143 tohle ocenili.
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    k.vitek
    Takže chlévy jen na pozici 12 hodin?!?:p
    Jsem zvědej co DANKA722 v LV 246?!?:wuerg:
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Růžoví mloci se mi objevují na kole za zelené lístky pořád, tak snad tam na tebe počkají ;)

    EDIT: přesně nevím, ale tipoval bych, že jsem jich měl celkem něco mezi 300 až 400
     
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín odměny na kole štěstí závisejí na levelu. Tudíž odměny v různých levelech se mohou lišit. Netvrdím, že není více levelů s velmi podobným nebo stejným složením odměn na KŠ, ale pokud si vezmeš např. účet v levelu 115 a účet v levelu 230, tak tam určitě narazíš na rozdíly. Je to stejné jako u TS. Ve vysokém levelu už ti z běžných XXL stromů padají v podstatě jen Javory cukrové XXL.
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nějak tomu prostě nevěřím.Běžně se chlévy a výrobny vyskytovaly, za zelený lupeny, na různých pozicích. Najednou je to jen na pozici 12 hod. :p
    Jo a ty stromy padaj Ořechy XXL.:cry:
     
  16. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Nic si z toho nedělej.. Už jsem otevřela opravdu hooodně Picollo bedýnek a žádný Florenovník :cry:
    Snad se někdy dočkám...
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Mloci se naštěstí vyskytují jinde, než na 12 hod. a někdy i ve 2 kusech.
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Doufám tedy,že je to jen " vychytávka " levelu 243 ?!? :wuerg:
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    čaute, tu som, mojich turistov som odprevadila naspäť do nášho maličkého veľkomesta, 5 dní to chodí hladné, špinavé, kocky, karty sa hrajú reálne, farmu len zapnem, nebolo kedy hospodáriťxD

    ale už mám obrázky pre kaolín11;)

    [​IMG] aj som porozdávala, už to nikto ani nechce, ale krmivo je lacné, rýchle, môže pomôcť na maďarov v topke:music:

    bude to tak, ako písali moderátori hore, teda, že ceny na KŠ za zatiaľ nemenili, ide to len podľa levelu, takže treba drankať a frfľať neustále, tie ružovky predtým boli v 220..

    malá ukážka z dnešného kolesa, viac som točila, už to nie je v záznamoch, povedala by som, že dostanem vyššieho šľachtenca, častejšie PL, SK, SH, ale hlavne mandragór, elixíru, cukru, solixD, žlté výrobne, javory xl, oranž. vrany, netopiere odfotím nabudúce..:oops:;)

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    DANKA722
    V LV 220 bylo vícero růžovejch stájí. Pak tuším v LV 230 byli jenom růžoví koníci.To už mně minulo.:cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.