ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dámy, připojím se k vám xD porozuměl jsem jen, že mám zítra přepnout vpravo nahoře :D, co to udělá uvidím.
    Technické údaje pádí kolem mých uší :p
     
  2. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    mně by zajímalo kolik to bude brát dat. Aktuálně se pohybuji 150-200 MB za den. Což dá cca 5 GB za měsíc. Limit mám 10 GB. Tak mám obavy, aby to nebralo moc. Co se dá tak mám vypnuté.
     
    maribeja, evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Pro mě bude důležité, aby farmička šla pustit na telefonu. Co se týká komplu, tak nový je na cestě - ne kvůli farmeramě. Ale po letech dosluhuje a začíná se občas dělit na prvočinitele.
     
  4. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Než přepnu vpravo nahoře,ještě si ve staré verzi bonuskód vyzvednu , na druhou stranu,pokud si v novém už neškrtnu,tak nač mi bude dárek od RT :D A nebo z toho všeho přepne mně xD
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    berkaKolchoznice taky jsem na to myslela, že nejdříve vyberu kód :D no jak tu mnozí píší v obavách, jsem určitě taky z pralesa. Ale údaje, které chce formulář jsem zvládla najít ( doufám ) a jsou nachystané na ploše, ať to nemusím zítra hledat znovu, no asi plním podmínky :sleepy: zřejmě stáhnu jiný prohlížeč, protože farmička v Google nejede jak v Browseru a ten je teď asi na nic :oops: tož již brzy.
     
    berkaKolchoznice tohle ocenil(a).
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Ja sa zajtra o 14:00 nebudem veľmi ponáhľať do Unity,pozberám a zasadím cez Flash a po polhodine,keď to tu bude samé - mne to nejde,kde zoženiem.... sa skúsim pripojiť cez Unity a uvidíme!;)
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Asi hloupá otázka a omlouvám se :) ale když se přepnu do Unity ... asi zpátky není na Flash navratu, že :p jen kvůli akcičce, že mi to v novém prostě bude stávkovat a nerozpěstuji, nebo se stále (jako v Google na Flash player) musím připojovat nahoře v rohu na Unity?
    či tam zůstanu už navždy a není cesty zpět ...
    :sleepy: :p

    [​IMG]
    Myslím, že je to důležité, Flash končí ke konci roku a hráči, co Unita nevezme, můžou zatím pokračovat tam, kde jsou ... nebo kecám? ... jak říkám, mám v tom guláš :p


     
    Naposledy upraveno: 29/9/20
    .macca. tohle ocenil(a).
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo - nějakou dobu bude možné "přepínat" Flash x Unity

    Přeji fajn hru
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Farmářka_X díky ... se na to stihneme adaptovat :) připadám si teď, jako jít do nové práce, či na snad nechtěné rande xD jó závislost je nepřehlédnutelná :p
     
    matlafous123 a Peto121 tohle ocenili.
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo - my věříme, že jste šikovní a přechod na Unity zvládnete ;) a pokud se náhodou najde nějaký ten zádrhelek budeme se snažit vám poradit a pomoci.

    Přeji fajn hru
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No právě těch zádrhelků se bojím nejvíc xD kdyby to byla dekorka, je to jasné. Asi s Unity počkám a přečtu si nejdříve odezvy zdejších hráčů, jejich problémy a snad nadšení z nového systému :p věřím, že to bude jak má být ...

     
    matlafous123 a danielka0000 tohle ocenili.
  12. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Vůbec ani trochu nerozumím řeči vašeho kmene :cry:.

    Jeden hodný človíček mi ukázal kde v pc najdu potřebné informace.Doma hodím očkem a budu hned chytřejší 8).
     
    Naposledy upraveno: 29/9/20
    -pechfógl-, evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Farmářka_X - prosím, najisto se mnou zítra počítej.
    :D
    Pro jistotu se ještě dnes s Farmou pěkně pomazlím a udělám si s ní večírek na rozloučenou.
    A zítra budu ve 14 hodin celý vyděšený očekávat zázrak. Když nenastane, začne pomalu
    a jistě odvykací kúra.
    :D
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bropyk

    Když to pojede tak spotřeba po sklizení celé farmy není veliká vyšlo mi to v prohlížeči Edge na androidu 10 na necelých 20 MB, ale nezasil jsem, protože secí tabulka se ihned po rozkliknutí zavřela, ale je možnost mít potřebné plodiny v oblíbených, potom to jde.
    V tuto chvíli se na mém přístroji Vyznamenání 8X (Android 10) jede nejlépe Edge, ve Firefoxu a Puffinu se to nenačetlo vůbec a Google chrome byl nějaký pomalý. Další prohlížeče jsem nezkoušel.
    Snad se to postupem času ještě zlepší, ale nějaké zázraky asi nemůžeme čekat.

    Fajn hru pezt
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm,no tak že bych ještě sklidil,na zimu bych prodal kravku a na jaře již nezaseju.:wuerg:
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Myslím,že sa s tým BP popasuje a do konca decembra,kým pôjde flash, spojazdní hru tak,aby v pohode šla aj na mobile. Netreba sa vzdávať dopredu!A ak nie BP,tak nejaký fajnšmeker niečo vymyslí...;)
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Doma na PC problém nebude, i když je to dědeček, právě třeba kvůli zádrhelům ve fotokrámku jsem přešla na 64bit systém, problém bude v ústavu, pokoutní wifi má rychlost nulanulapjud a neulovím pokaždé... no, ještě že jsem už teď zvyklá na ta pohopole. ;)

    EDIT: pajaable, zbytečně se v jiných dotazech rozčiluješ. Všechno je v souladu se zákony EU, které jsme členy, ty jsou těm našim nadřazené. A jak napsal pezt, například využíváním věrnostních kartiček, hraním her za dobíjení telefonu, kliknutím na jakoukoli reklamu, výběrem pořadu, který na PC sleduješ atp. o sobě říkáš i to, co nechceš, programy už dávno mají o každém z nás profilovou složku 8)
     
    Naposledy upraveno: 29/9/20
  18. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    A proč mi neodpovíš tam? Jinak , já se nerozčiluji, jen konstatuji a nechápu proč máš potřebu mě komentovat. Lecos tu čtu a také se nevyjadřuji k nikomu konkrétnímu a pokud bych se vyjadřovala, tak v sekci, kde příspěvek psal a ne jinde, kde budu "čtenější". Hezký večer.
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pajaable: Hm, asi jsem to napsala sem, protože je to komentář, ne odpověď na dotaz. Takže asi tak. Už to v Tvém případě dělat nebudu...
     
  20. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Děkuji mnohokrát, to budu ráda. Přeji dobrou noc.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.