ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    jeminkoto, sousedko já se v Tvém přehledu našla, to si u Tebe nestojím až tak špatně, ve své liště ale mám podobné pocity. Pojď zasníme se společně ... xD

    Danka, jak poflakuji ? mám soudnost.Chci jen o příčku výš....

    [​IMG] ze začátku to bylo o pár milionů, pak desítky, stovky... ale vždy to je jen o pár dnů! a tak to trvá roky :cry:
     
    Naposledy upraveno: 2/12/19
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    -pechfógl- Vyrobny zerou krom krmiva i samotna zvirata, tak mrkni, jestli je mas ve stodole, protoze to spis vypada, ze ne ;)
     
  3. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    -pechfógl-, vidlami tam hoď anakondu, rysa opatrne, je zákonom chránený;)
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Na anakondu nešáhnu ani pos.... ani vidlema. S rysem se nějak domluvím, konec konců u mně bydlí jeho příbuzná přestrojená za kočku.
     
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak já se taky zapojím,ale těch cílů přede mnou je hodně,mám asi 2 farmářky pod lvl 100,5 sousedek přes levl 100 a ostatní co mám je lvl 200 a víc nejmenší v levlu 200 (simca67) a největší má moderátor pezt a jsem rád že jsme sousedi,akorát mě uplně zaraží že všichni co si tu povídáte máte levl 200 a víc a já mám jen levl 122,nějak málo ne xDxD
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Honzulka05, to bude tím, že všichni hrajeme dlouho. Já jsem měla pauzu cca dva roky, tak je nedohoním xD Mohla bych, kdybych využila všech novinek a zapojila do hry svých 1095 elixírů a další dekorace, které dávají hodně bodů. Ale neudělám to, já si hraju, nezávodím 8)
     
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Pápá, jdu na věc. Doufejme, že se odpolko zas uvidíme.
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    pechfógl: odpoledne uvidíš i za roh :) jen v klidu.
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Pravdu díš, velebný ohaři. Sice vidím furt prdlajs, ale v opravdu zajímavých barvách. No, teď machruju, ale do zpěvu ani recitace mi nebylo....
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Odr dneška si to umím představit. V ČERA JSEM SI V KOUPELNĚ ROZBILA BREJLE. pÍŠU POPAMĚTI A ČÍST NEM)řu vůbec, s lupou mi to nejde a to mám jenom trojky. Je to horor.:mad:;)
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ty moje duše spřízněná!:D
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dámy, vy jste správná dvojka :D co k tomu dodat? Bude líp ;).
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pech, ale no tak. Určitě máš za sebou kurz psaní. Stačí jen správně položit prsty... no pokud se to nepovede, je to malér xD Vzhledem k tomu, že mám taky trojky v očích a používám brýle bez spodní obruby, tak se stane, že sklíčko vypadne. Tak buď žmourám jedním oken, nebo píšu po paměti;)
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Otevira se vam nekomu po kliknuti na ikonu fora na farme uplne jine stranky BP, nez forum nebo je to chyba na mem vysilaci?
     
  15. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    matlafous Neotvírá, právě sem se taky chtěla zeptat.


    EDIT Nějak blbne i farma v liště mezi stromy a chlívky je čurbes.
     
    Naposledy upraveno: 4/12/19
  16. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Přesně...

    [​IMG]
     
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Dříve se mi to stávalo, ale teď už delší dobu ne. Mě to házelo přímo na stránky bigpoint.com.
    Tohle jsem tam neměl myslím nikdy.
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra


    matlafousku ... za tu dobu mám farm-trauma, protože jsem prolézala dlouho co kde mohla a všude to BP a asi chtějí prémie na vánoce xD :p
     
    maribeja, vilm4 a matlafous123 tohle ocenili.
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem se přihlásila na polskou farmu, tam fórum šlapalo, tak jsem tomu nechala čas. Nějaký vánoční skřítek si předčasně zařádil ;)
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Problém by měl být již vyřešen;)
     
    vilm4, matlafous123 a satelit tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.