ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    immortal67,
    dotaz ti vymazán nebyl - kuk (a následně níže)
     
    maribeja, vilm4 a Skali tohle ocenili.
  2. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Asi se ptám dobře ale na špatném místě-bude v nejbližší době k dispozici Turbo-mlýn?
     
  3. vilm4
    je to pravidelná akce, takže se s nejvyšší pravděpodobností dá předpokládat, že ano. :)
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  4. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Nojo,pravidelná,jenže já pravidelně při odkrývání tajemnic nedostávám nic hodnotného a dnes jsem našla Sokolí hnízdo.Jsem v šoku(z nadšení) a votravuju.Děkuji,potřebuju totiž namlít(krmivo).A hodně.
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Chjo, potřebovala jsem dokoupit med na velikonoční marmelády, protože včelstva ve výrobně vystřídali pštrosi s pštrosicemi a pštrosáčaty na výrobu vajec pro snídaňový banket (chci si splnit pětku, kotel mincí - 105, chybí mi na vodopády 24 kulaťáků, takže bude i počinek pro další střádání). A 1, slovy jeden med za 4.780,78 kr? To je hnus, velebnosti. S nostalgií vzpomínám na doby, kdy se mi povedlo med prodat i za sedm set a byla jsem ráda jak rádio... Tak jsem koupila tři marmelády hotové, aby si vystačily časově se dvěma mrkvovkama a jedeme dál... sice to stálo několikanásobně víc než ten med, ale bez práce... a můžu další hodinu před spaním vařit nenáročné blivajzy pro očekávané novinky, které nahradí mixér...
     
    maribeja, vilm4 a k.vitek tohle ocenili.
  6. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Jj ceny produktů stouply o_O nedávno jsem chtěla dokoupit na výrobu - vázání kytic (na urychlení stájí a výroben)... jen dokoupit pár angorských vln a málem mě mrsklo... 30 tis. krejcarů! Nu, už cena spadla po týdnu na 26 tis. kr... trhem s produkty zahýbaly ty nové úkoly z konce listopadu :p
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  7. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Konečne. :)

    [​IMG]
     
  8. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Tak to je mazec !
    A zrovna jsem si nedávno říkala, že bych se možná měla ze žádosti o mentorství odhlásit, že mám méně času...
    Ještě nevím co tam píšou ale gratulaci rozumím :-D a předpokládám že srandovní slovo čikadýs budou nejspíše kuřátka
    :inlove:
    Jdu si to přeložit. Uf.. ani nevím jestli jsem ráda ! Pozor na to, co si člověk přeje :p

    [​IMG]
    Šmarjá, to budu muset nastudovat ! Aby byly kuřecí spojkojený !
    Ale zase jak jsem to kdysi četla - asi nic moc hezkýho mně nečeká, viďte...

    iDavis: Gratuluju ! Valím za tebou, mám 273, to bude za chvíli :-D
    editedit: Aha, tak už mám 300, dokonce 373, já su ale ... tydýtka... jak já můžu mentorovat ?!! Dali jste to nesprávnýmu hráči !
     
    Naposledy upraveno: 4/1/18
  9. .Večernice.

    .Večernice. Obyvatel fóra

    už máte žirafu? hupky dupky do farmářského obchodu a za 250 farmářských mincí je vaše
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    .Večernice. :inlove: Jeste jednou diky moc za sovicku (uplne mi tahle odmena utekla, ale uz sedi na plose, mrska) ;)
     
  11. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    .Večernice.-Díky za info,už je doma.Do téhle doby jsem ji nesehnala:)
     
  12. mrkvicka9

    mrkvicka9 Rádoby autor

    A je tam i bažant za 250mincí
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  13. doben

    doben Ikona fóra

    Vzhledem k tomu, že nás podle kalendáře v OFI nejspíš čeká 15. ledna úprava RAMA obchodu, tak bych mince zatím radši šetřil.
     
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]
    :)

    [​IMG]
    o_O
    Tak si to nechte !
    Už to nechcu.
    .​
     
  15. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Bezejmenný, šak si to už kúpil, obnov, máš to mať, aj mne to bežne vypisujú:music: (neviem prečo, ale kašlem na to) a ten jeden poník Ti bude dávať asi tak jednu z páru fusaklí;), to zas viem presne, mám ich zatiaľ 7, poníkov, fusaklí už mám viac.

    ale našli, jediný riadok, ktorý nechcem a furt a dookola, mi ho núkajú a ani nezľavnia8)

    [​IMG] [​IMG]
    čo by sa mi z tej bedne tak mohlo hodiť? a to som už nakúpila blbostí...

    https://board-cs.farmerama.com/index.php?threads/debny.16259/page-2#post-328850
     
    Naposledy upraveno: 4/1/18
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož jsem teda zakoupila dvacet pštrosích vajec na doplnění počtu pro splnění prvního stříbrného úkolu v pátém stupni u snídaňového banketu; kus od 63 talířků po 65... chybělo mi blbých sedm mincí na vodopády. Třeba bych si je vytočila na kole (ne)štěstí. Ale už dvakrát jsem probendila úspory za eSKáčko. Po upozornění dobena jsem raději koupila tu plochu, páč jak se znám, zase bych koupila spoustu ptákovin a plocha na pěstování dekorací nikde 8)

    EDIT: DANKA722 - to Těžítko mne rovněž irituje... kdybych si ho alespoň mohla postavit na stůl...
     
    Naposledy upraveno: 4/1/18
    vilm4, maribeja a DANKA722 tohle ocenili.
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    DANKA : musím mít to puzzle !!
    Takže chci santovu bedýnku. A chci jich moc.
     
    vilm4, maribeja a DANKA722 tohle ocenili.
  18. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Bezejmenný, jasné, kúp si santovu bedničku, chcem sa hrať a sama sa nedoplatímxD, ak by Ti z nej do OaD nevyšlo puzzle, som tu;)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Y_n_O, ešte sa musíš veľa učiť;)




    edit
    výhovorky na mňa neplatia, tiež by som sa mohla vyhovárať, že som stará;)
    neverím Ti;);)
     
    Naposledy upraveno: 4/1/18
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    DANKA, já už nechci... jsem na to už moc stará, pomaleji chápu a tak... :p

    EDIT: u nás se sice říká, že jsi nevěřící Tomáš, ale ty si bosorka... ukrytá v rockových kláštoroch :-D
     
    Naposledy upraveno: 5/1/18
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Pajda v Technických oznámeních varuje před nějakou virózou, předpokládám, že tam moc lidí nechodí, tak na to upozorňuji tady,mrkněte na to.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.