ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Matlafousko,ty jsi šikovná!Nesnáším vánoce a všechen ten humbuk,co je provází-hlavně ten sladkobolnej betlém! Ale z těch tvých zvířátek jsem unešená a nadšeně bych si je dala na okno,aby mi připomínala, že za pár měsíců bude teplo,světlo a veselo.Ty mi, děvče, děláš jen a jen radost.
     
    matlafous123, krakoramaja a Y_n_O tohle ocenili.
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Milý růžo, ty nejsi v obraze. Zubatá čistila terárium kosou, tak si tam musí dodat odolnější personál, jinak by jí tam přes zimu bylo prázdno.:p
     
  3. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Taky jsem to zkusila-s tím ty vánoce přežiju.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já ne... pekla bych, ale nemám troubu, tedy kromě sebe. Sporák funguje, ale trouba nee. A v Remosce si na cukroví netroufnu... :cry:
     
    vilm4 a matlafous123 tohle ocenili.
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O,
    zkusila jsi, ale sama víš, že pravidla jsou pravidla ;)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Njn, ale třeba se někdo chytil :) A omlouvám se za přidanou práci. :inlove:
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Prepperka to nebude časem vánočním....začínám mít pocit, že RT dělá všechno pro to, aby se hra zhroutila jiným způsobem než technickým, například inflací. Takže růžovky za pár šupů, pomalu z každého nového řádku padají krejcary po desetitisících, trh začíná připomínat hospodářství nějaké jihoamerické banánové republiky.
    Inflace začíná být naprosto mimo jakoukoliv kontrolu - takže to skončí buď krachem nebo, pokud se RT rozmyslí a bude chtít hru zachovat, měnovou reformou.....naprogramovat regulaci trhu by bylo pracné, takže spíš předpokládám tu měnovou reformu, odečtou nám několik nul z konta a bude...
     
    vilm4, GordonSargent a Prepperka tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Však už se poohlížím po jiné zábavě. Ale pomaloučku. Třeba se vzpamatují.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Y_n_O pokud se vzpamatují, asi zažijeme další farmaměnovou reformu, tentokrát krejcarovou - takže je asi lepší nedržet velké konto a prachy ukládar do zásob ;)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já to konto mám celkem oželitelné, průměrně na 1-2 mega, tak to bolet nebude ;)
     
    vilm4 a GordonSargent tohle ocenili.
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    vilm4 Mluvis mi z duse - hlavne zadny humbuk a podlehani vanocnimu silenstvi okolo! ;) Od zitra poresim darky na internetu, jeden den zadelam testa na cukrovi, druhy napecu a od 12.12. si objednavam spoustu casu a klidu až do 23. odpoledne, kdy jezdime pro kapra a stromecek.
    3D modely jsou paradni - clovek se muze kdykoliv zvednout, hodit stetec do vody a jit pryc nebo u nich relaxovat cely vecer, kdyz se zrovna svet rozhodl od rana se zblaznit. Muzu jen doporucit!
    -pechfógl- Pravdu dis... a navic uz mame teoreticky misto lesa mytinu a az skoncime, nebudou ani na co veset :oops:

    EDIT: Btw nakopnete mne, ale jak pomuze menova reforma tomu, ze hraci nemaji potrebu mit sobestacne farmy? Ze jsou zamereni spis jednostranne, nez vicesmerne? Napr. ze ted nemaji produkty do ukolu?
     
    Naposledy upraveno: 3/12/17
    vilm4 a Xenie6161 tohle ocenili.
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Měnové reformy netřeba,stačí pravidelné měsíční Dožinky.Do těch pravých žní nemá nikdo ve stodole ani zrnko.xD
    Těch pár lakomců,co odmítají házet do sudu,se zlikvidují podle pravidel - čím to asi je,že mají víc než ostatní ?vlastní BOTy ! Zabanovat !!

    Jinak pravdu díte..od konce Dožínek mě přibylo přes pět mega a to stále něco dokupuji.
    Jako alternativní měnu navrhuji Eujány (1 Euján = 1 M Kr.) Drobné netřeba.
    :music:

    Zubatá - když mě konto roste rychleji než stačím utrácet, tak na co bych cokoli pěstoval ?(a tím byl soběstačný),koupím si co potřebuji,cenu neřeším a "nováčci" reptat nemohou -vydělají si prodejem.

    Ale chtěl jsem psát o něčem jiném.
    Minulý měsíc začla blikat lednice,hlásila poruchu chlazení a furt se dožadovala servisu.Chtěla,abych vyhazoval za opravu..tak sem vyhodil ju.Stejně byla malá(266/110) a můj obrázek si už dlouho přeje větší.Že budou ty vánoce,vybral jsem z kapec drobný a vyrazil do kvelbů.Néé žeby,ale tam ještě asi přání zákazníků nedorazilo, objel sem snad všechny a všude samé mikro.Teprve pár tlf. s výrobcem přineslo ovoce.Včera ji přivezli. Kombinovaná,barva na přání,+++,34 db, 522/180 l ,akorát nešla uschovat do 24. Toš měla žena vánoce včerá.Prej už ani nic jiného ji nemusím dávat pod stromeček.
    Věřili by jste tomu ? Takovou pitomost si někdo může přát na ježíška ?
    Letos to mám levný, nemusím nic vymýšlet a navíc ju stejně budu používat nejvíc já.
    :inlove::music:
     
    Naposledy upraveno: 4/12/17
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Baroland Tobe roste rychleji konto, nez stihnes utracet? o_O To mas z toho, ze jsi chlap - proste to neumis xD Chybi mi asi milion veci (hlavne TS a TCH, ktere za Fl nekupuju) a za soucasne ceny na trhu ani za kr. kupovat nebudu, protoze tak rychle moje konto teda neroste. Toz bud mas lepsi banku nebo oddil (ze by STS Chvojkovice-Brod?) :p:D

    EDIT: U nas uz byl ten pan taky vcera... fungujeeee, jedeeee! :inlove: Jen ma jeste prtavy kolecka... velky budou az pod stromecek.
     
    Naposledy upraveno: 4/12/17
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Tak náhodou ! já utrácím strááášně rád. A nejenom virtuálně.:p

    Co se týká TS/TCH,ty nekupuju od té doby,kdy jsem jich měl 104 a ani jednu novinku,je to tak 5 let. Nicméně přesto nemám pouze
    žirafu,kamzíka a šneka.Ze stromů pomelo+ jedlý kaštan. Všeho do času,z druhé strany mám 4 ježčí hrábě které v O/D určitě směním.Pokud nepůjdou,RT už se postará...opět časem.Produkty si vyrábím sám,mám na ně přes stovku žůžovek které živí padesátka neonek.Já samostatný jsem.
    V jednom mají pravdu -kromě pomocníků není důvod cokoli kupovat i když budem plnohodnotně hrát.(prakticky ani ty né,když máš čas a mozoly na prstíkách);)
     
    Naposledy upraveno: 4/12/17
    Prepperka, vilm4 a matlafous123 tohle ocenili.
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak snad nemusíme být ve všem soběstační. O to se snažil minulý režim, a jak to dopadlo... Podstatné je, že jsme schopni nasadit výrobní prostředky v dostatečném množství (např. výrobny), abychom v historicky dohledné době doplnili zásoby na plnění těch nových stálých úkolů. To slovo stálé podtrhuji, protože RT evidentně nepředpokládá, že bychom měli vše splnit během jednoho víkendu takříkajíc "s prstem v nose" (i když se nepochybně najdou tací, kteří pro to udělají nebo za to utratí cokoli). Těch stálých úkolů, které nemám splněné, je přitom tolik, že mě nějakých 5 (nebo kolik jich vlastně je) prostě nemůže rozházet.
    Samozřejmě, že občas taky něco koupím na trhu. Proto ten trh přece máme, ne? Kdybych musel vše vypěstovat sám, hra by se pro mne stala prakticky nehratelnou. Navíc tím, že nakoupím, umožním vydělat těm, co nabízejí. Přesto pěstuji a chovám (především do expertních úkolů), abych mohl dodávat to, co zatím na trhu nevidím.
    Nestěžuji si. Věci z Baha nabízím ku prodeji, věci na Farmě spíše nakupuji. Funguji tak úspěšně již déle a zatím to nese výsledky.
    Ale shodnu se s tím, že v podstatě stačí ke kvalitnímu hraní kupovat pomocníky, vše ostatní zase až tak třeba není. Jen během Mega dnů BZ ještě nakupuji minimální množství florenů, protože těch +100% resp. 200% BZ navíc se mi velice líbí (a těch "pár korun" za 6 florenů mě opravdu nezruinuje).
     
    vilm4, Tygřice1970 a evainfo tohle ocenili.
  16. doben

    doben Ikona fóra

    Dneska vyšel další díl Farmářské příručky, takže pokud by měl někdo zájem, můžete se podívat. V první části se dozvíte, jak si na farmě napsat poznámku, abyste např. omylem nesklidili pár hodin před akcí a nepřišli tak o vypadávátka. Druhá část je spíše pro nováčky a je věnována komiksové knihovně.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Krasavec, už jsem ho obdivovala ve tvém notýsku ;)

    EDIT: že by ten úplněk působil ještě dnes na fórum? Klik - chyba 502. Klik chyba 502, ale přihlásím se. Klik - chyba 502...

    A pro jistotu ještě tahle:

    [​IMG]
    a pokračování...
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 4/12/17
    vilm4 a marketka47 tohle ocenili.
  18. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Také jsem to tak před půlnocí měla jako ty Y_n_O,
     
    vilm4 a Y_n_O tohle ocenili.
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já asi celkem dvě hodiny... trpěla jsem... nemít informace... a doteď je nemám, protože to nefungovalo a teď nebudu hledat, co se komu povedlo odeslat. :cry: i dnes je další den xD co už...
     
    vilm4 a dasa1143 tohle ocenili.
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Děvčata, nejste sama. Mně tohle sice nepotkalo, ale interfernet odmítal přijmout mou adresu. Takže jsem teď na hraně získání stonku a počtvrté jsem prošvihla Křišťálový ostrov. Anakond a plumerií má šest půlek. U huby mám pěnu a slovník vulgarit. Jo - a ten absťák, o tom nemluvím. Že jsem si četla stažené recepty na ploše, to byl je takovej metadon.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.