ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    k té melounové magii se pořád píše o ostružinách aby se do 2 hodin vlezly ale když se použije pinke koláč tak se tam vlezou i jahody sice je to jenom pár minut a nebo se dají jahody trošku zkrátit já to tak někdy využívám

    Edit mé se ztratil podpis
     
  2. .macca.
    neztratil :) stále je na svém místě. Chyba bude na tvém přijímači.
     
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem novou vymoženost zatím párkrát využila na borůvky, když jsem dlouho čumákovala na seriály a zapomněla zavčas sklidit a nasadit dlouhodobky do rána... jinak se mi hromadí v liště, teď jich tam mám osmnáct. Ale až přelezu tu magickou stovku, na ty dlouhé plodiny bude jak když ji najdu ;)
     
  4. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    tak nevím co se mě s tím stalo já nevidím žádné podpisy rozhodně to dohromady nedám
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. .macca.
    zkus hru spustit v jiném prohlížeči, než ve kterém běžně hraješ. Nebo se obrať na kolegy do (klikni)-> "Technické a platební dotazy"
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Když mně je pinkieho škoda plýtvat, nemám totiž recept a můžu jen kupovat. Tak ho využívám hlavně na prodloužení MJS v akcích, běžně ne. Tak jsem to ani nezkoumala.
     
    evainfo, vilm4 a skalara.v tohle ocenili.
  7. kiki2305
    no, vzhledem k tomu, že Pinkie Pie prodlouží všechny řemeslné produkty v bonusové liště je "úspora" celkem významná - i kdyby měla prodloužit jen (např.:) mrkvový chléb, cuketový koláč a pod. V případě, že se používá Velikonoční marmeláda, jarní věnec + cokoliv dalšího ve stříbrných slotech jde opravdu o úsporu (krejcarů) hodně významnou. A jestli máš kiki nějakého hodného souseda. který vlastní dekoraci Zámek z oblaků, která dává PP, možná by ti pomohl a sem tam nějaký poslal.
     
    evainfo, vilm4 a sisinka tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Spíš se kiki ztratila v překladu mezi melounem a PP, neb jak říkal můj děda, spletla pojmy s průjmy... Ale klidně pošlu oboje... stačí poptat 8)

    EDIT: vlastně jen PP, meloun je nepřenosný. :eek:
     
    Naposledy upraveno: 16/7/17
    evainfo, vilm4 a Deleted member 21200 tohle ocenili.
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Teď jsem se spíš ztratila v té odpovědi Y_n_O ;), takže k těm pinkie - já původně reagovala na příspěvek od .macca, kde píše o využití pinkie k melounové magii, že se pak vejde do času i s jahodami. Měla jsem ovšem dlouho otevřené okno bez činnosti a ostatní příspěvky jsem neviděla, dokud jsem ten svůj neodeslala. Zkrátka jsem si neuvědomila, že uběhlo víc času, jinak bych .macca alespoň oslovila. Takhle to trochu ztrácelo smysl mezi tou debatou o podpisech.:p

    Myslela jsem to ovšem čistě tak, že pinkie je mi vzácný a melounmagie ne, takže bych ho na ni neplýtvala.
    Za tu nabídku dárku ale moc děkuji, je to od Tebe hezké, ale nechci Tvé laskavosti zneužívat, já si je střádám a dají se i získat z některých úkolů.:)
     
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím kiki2305

    Pinkie pie koláč je lepší kupovat na trhu, než jej vyrábět, takže když nemáš recept není to nic hrozného, protože náklady na výrobu jednoho PP jsou daleko výraznější než si jej koupit na trhu:)
     
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tohle mě nenapadlo, u nás byl docela drahý, teprve v poslední době klesl :). I když v poslední době - dřív byl drahý, tak jsem to nějak cíleně nesledovala a získávala je spíš z akcí nebo úkolů. :)

    EDIT: No jo, teď jsem se šla mrknout, co všechno ten recept obsahuje a fakt je, že díky těm vajíčkům je lepší koupit pinkie na trhu než ho péct:eek:;). A to nepočítám ostatní suroviny.
     
    Naposledy upraveno: 16/7/17
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  12. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Já tedy nevím jak vám, ale mně se po tom chlapovi normálně stýská .... xDxD ještě tři měsíce .... :cry::cry:

    [​IMG]
     
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Na horrory moc nejsem a seriály nesleduju, protože jak to má víc jak jednu sérii tak se nevyhnutelně dostaví žvýkačkový efekt a natahování děje (+ jsem raději venku se psem nebo prckem než abych dřepěl doma a čučel na bednu)
    Jediný seriál který jsem sledoval dlouhodobě (ale stejně jsem neviděl všechny díly) byla Hvězdná brána 1 - 8 série. 9 a 10 série už nemněla z původním seriálem moc společného.

    Možná bych našel pár kousků které mně zaujaly ale bohužel je doba nedokončování kvůli sledovanosti takže třeba takový seriál Outcasts, nebo Terra nova, zůstanou nevyřešeny.
     
    rijkax, evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    bbowling, tak si dej repete celého TWD, a ty tři měsíce ti utečou jak nic...

    Bezejmenný, tebou zmiňované seriály opravdu naštvaly... z novějších věcí pořád vzteky skřípu zuby nad zrušeným Constantinem a nejnověji Sense8. To se alespoň místo třetí sezony dočká zakončení v podobě dvouhodinového filmu.

    EDIT: a ještě k těm starším věcem bez konce zařadím třeba SG Universe; tam to mělo potenciál, jenže ho nevyužili... A bezkonkurenčně na nas...esouvání je Firefly. Ačkoliv v poslední době se objevilo několik zpráv, že studio Fox je nakloněno k pokračování. Pokud to vyjde, nejlepší zpráva za posledních 15 let :)
     
    Naposledy upraveno: 17/7/17
  15. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Hra o trůny-dnes!K o n e č n ě !
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, no u těch 4lístků jsem ještě magii neměla a použila ji jedině v bublinkové řase ... ale na ten rybíz bude dobrá, je ho tam dost, dál vidím v budoucnu jen samá kvítka. Jinak pinkie koláč je supr a nedám na něho dopustit :p ... bez něho by se utratilo víc 12-ti hodinových drahých produktů, když chci sklízet se vším všudy 2x denně ;) ... jsem teď zahlédla na trhu poslední velikonoční marmošku (denní chleba) za 328 989 Kr ... už dražší jako jarní věnec o_O páni, ten trh nějak zdivočel xD.
    A seriály mám jen ty svoje krimi ... no občas taky ulítnu do světa fantazie ... a horory taky nemusím, jedině seriál "živí mrtví" jsem jeden čas sledovala ...
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    vilm4: já si počkám, až to skončí, případně jestli Martin konečně místo všech dalších pitomin vydá Vichry zimy (pokud mezitím neumře :p). Přečtu a pak se asi i podívám. Já jsem se sledováním skončila po třetí sérii...
     
    Zrzinka11 a vilm4 tohle ocenili.
  18. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Když nepočítám tu nekonečnou blbinu jménem Ulice,tak na prvním místě "žvejkačky" byl 100% Lost (Ztraceni). Už jen proto,že vlastně ani žádný konec nemá.
    Jinak souhlasím s názorem noname, většinou by stačily tři díly,vyjimečně jedna řada.

    Kuželku musím zklamat,po chlapovi si stýskat nebudu nikdá,ať vypadá jak chce.

    Co se týká Pinkie...vzhledem k tomu,že ho dává jakási dekorka,nebo řádek ?- tak jich mám furt přes čtyry sta i když občas pár desítek hodím na trh.
    [​IMG]
     
    evainfo, Zrzinka11 a vilm4 tohle ocenili.
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Co máš proti Ulici? Má zatím jen přes tři tisíce dílů, takový americký hit Tak jde čas jich má už přes třináct tisíc. Jede od roku 1965... Dohledala jsem na netu, neznám ani jedno...

    Koláč Pinkie dává dekorace Zámek z oblaků z poníkovské hry. Obchodovat se nedá (ta dekorace), jestli šla někdy koupit, netuším.

    A kuželkovi se určo nestýská po chlapovi, ale po jeho nerozlučné Lucille a jejích polibcích...
     
    Naposledy upraveno: 17/7/17
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]
    Mám ho z nějaké slevové akce. Byl jen za FL.
    Pinky mám přes 300 a na trh ho dávám celkem pravidelně + občas posílám jako dárek.
    Využívám to pořád. Nacpu sloty vším potřebným a šup tam koláč.

    -------------------
    Polovinu dnešních seríálů ni neznám natož abych se na něco díval.
    Třeba teď co mám dovolenou a je zaplá TV jsem si všiml že Kobra 11 už má nějakých 22 sérií. Přestal jsem se dívat u nějaké 3 možná 4 série ?
    Stejně jako Sipsonovi. Viděl jsem tak ztěží 100 dílů a ono to má taky nějakých 25 sérií.
    To je šílenost.
     
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.