ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak já to zkusila hodit do překladače.
    update: - aktualizovat
    - zmodernizovat
    - doplnit o poslední informace
    Že by nás čekala nějaká změna? Mají být nová zvířata, nějaká rostlina a strom, ale to s tím update asi souviset nebude.
     
    evainfo, evik1016 a vilm4 tohle ocenili.
  2. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Koukáš na Walkiny? My taky, předposlední díl nic moc, ale včera Negan opět luxusní. Myslím 7. série, 11. epizoda. Ještě 5 dílů
    a zase půl roku pauza. Každopádně jsem zvědavý, jak tahle řada dopadne. Spoilery už něco napověděly, komiks taky, ale Kirkman
    je nezvyzpytatelný ....
     
  3. simicka26

    simicka26 Rádoby autor

    update • úprava téže verze počítačového programu za novější - to jsem si našla v pc
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Že by nám přidali pole na Baha?Přidáváním stromů a zvířat nám to doplnění stodoly bez SH ,ZH moc přibývat nebude,nebo je to záměr?;)
     
    evainfo, karbar a vilm4 tohle ocenili.
  5. hansicek

    hansicek Expert fóra

    kedze lingualistika je moje lobby, tak vyznam slovka "update" je mi jasny ako keby sa mi v hlave rozsvietila stowatrova heligonka.
    up = hore a date= datum, cize baharama update znamena ze sa na baharame zmeni juliansky kalendar na gregoriansky atym padom dojde k posunutiu (zvyseniu)datumu o 13 dni. Nechcem byt septik ani podcenovat nieciu ingredienciu, ale to by mal snad vediet kazdy kto nie je momentalne zaostaly.

    PS: prispevok bol samozrejme mysleny sakrasticky a pravdepodobne vtedy pribudnu nove plodiny,stromy a koala na baha :p
     
  6. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    A vôbec nemáte pravdu . Ten update bude len na dekorku z novej akcie. Cha , včul som za múdruxD
     
    mirakoud, vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Ve mě už podobné zprávy jako je upgrade, nevyvolávají žádné reakce.
    Já si hezky počkám 2 - 3 dny, na to až mi tady na fóru 80 lidí naštvaně zdělí co se stalo a v čem je problém tentokrát.
    Do té doby se v klidu pokusím sklidit a když to nepůjde, tak to zkusím další den. Jednou se to podaří :music:
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tvůj příspěvek k Chrámu mi připomíná, jak kdysi jeden náš vysoký představitel pravil, že jsme se odrazili od ekonomického dna. Jen poněkud zapomněl říct, kterým směrem 8)
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mně to připomíná ten vtip: Kapitán svolává cestující zaoceánského parníku na palubu, že loď se potápí. Vyděšený cestující se ptá: "Jak daleko je pevnina?" Kapitán na to: "Asi tři kilometry". "A kterým směrem", ptá se cestující. Kapitán odpovídá: "Dolů".
     
  10. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Dančííí,
    Větry z pusy ?? Ať čtu jak čtu, mě to připadá, že vane z druhé strany. xD
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Barolande, to bys se divil, asi nepustíš lidi k sobě na délku jednoho metru, nebo jsou u Tebe v předklonu. Ale z vlastní zkušenosti vím, že kolikrát ani ten metr není bezpečná vzdálenostxD
     
  12. karbar

    karbar Vévoda fóra

    K dnešní akci potřebujeme Baha. Fajn aspoň mám co kde dělat. Potřebuji sice odjet, ale tak si říkám zasadíš si květák.Šup a už je tam i s vodou a hnojem. Na jedné ploše jsou i borůvky, vždyť mají stejnou dobu růstu.
    No jo já na to koukám a ten květák mi dozraje skoro o půl hodiny déle než ty borůvky.
    Už jsem chtěla jít položit dotaz proč tomu tak je, nějak jsem to nechápala.
    Pak mě ještě napadlo se podívat do skleníku na zušlechťování - je to tam ten zádrhlel, dělá to ten bonus na ty kladiva.
     
    vilm4 a k.vitek tohle ocenili.
  13. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Hezký(i když pršavý) den všem,možná to tu už proběhlo a mně to uniklo ale také máte v liště dekorky "dávkovače hrášků" z akce?Včera jsem si na ně najel a zjistil že už jsou k něčemu,každý vám dá 2200 krejcarů denně.No a při sedmi kusech to stojí dát do parku. Jak se říká:KKD(každá koruna dobrá)
     
  14. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Beznosko-díky za radu,moje ale dávají 2450krejcárků.H.
     
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mně ty dávkovače hrozně lezly na nervy - do parku se mi nevešly a v inventáři překážely. Pak tady někde na foru anickamalirka zmínila, že jdou dát do stonků (tam, kde se mohou dát libovolné dekorky), tak jsem je nastrkala tam.:)
     
  16. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Beznoska - jsi všímavý, nenapadlo by mě se podívat zda se něco nezměnilo, byly to jen dekorace a v liště jsem si jich nevšímala.Teď mi dávají 2 875 kr.Vyhodila jsem je ven, alespoň se provětrají a nějaké kr navíc se hodí, díky
     
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte,
    u "dávkovačů hrášků" opravdu došlo ke změně - nově jdou umístit na všechny plochy včetně nebe a co 18 hodin dávají Krejcary (25x level Farmy).
    Hezkou hru
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Asi mi přeposlali tvoji nevyzvednutou kabelku :D [​IMG]
     
  19. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Hanči57 máš asi vyšší level než já já 89
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  20. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Beznoska to je dobrá zpráva. Mě nějak v té liště překážely když už mi k ničemu nebyly šly aspoň dát do stonku.
    Jdu se projít stonkem a vyndat je krejcarů není nikdy dost. A kord u mě - prodejem vydělám 2 mil. , ale obratem jsem schopná je zase utratit hlavně za zvířata.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.