ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danielasoviusova

    danielasoviusova Perspektivní autor

    aj mne to tak blbo končí,už som to vzdala,zajtra prídem s práce auž bude koniec.......
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Opona se zavře pokud vystřílíš všech 10 míčků (je jedno jestli trefíš nebo ne) i za kratší čas než 60 sec. Záleží na tom, které postavy trefuješ a pak kolik bodů máš po zavření opony.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Problémy, které máte s prohlížečema bych viděl na to že je máte zaneřáděny, pokud si nainstalujete nový prohlížeč a tam hra funguje tak bude něco v nepořádku v tom původním. Vyzkoušejte řádnou odinstalaci prohlížeče s odstraněním všech informací, nejlépe nějakým uninstalerem, který dokáže najít i zbytkové soubory a po restartu, vyčištění PC a znovu restart tak nainstalovat prohlížeč znovu, to stejné bych doporučil i s flash playerem.

    Hezkou hru

    pezt
     
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    petz, v určitých ohledech máš jistě pravdu, ale jak můžu mít zaneřáděný počítač, který jsem dostala ve středu a nikdo jiný na něj neleze, takže je tam pouze farma a stejně mně FF nejede? To jsem si už ty problémy přitáhla z obchodu?...už vidím jak tam reklamuji;)xD
     
    Naposledy upraveno: 20/2/17
    evainfo a tata071982 tohle ocenili.
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent: co znamená stejně mně FF nejede? Nenačte se hra nebo jak, bohužel z toho popisu se to špatně odhaduje. Osobně jedu ve FF jen testování a i přesto, že s tím dělám pěkný binec v souborech a cookies tak nemám problém.
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    pajdo, já jsem ten typ, domeček, křížeček, peříčko - víc nepotřebuji vědět:) FF byl vždy nejspolehlivější a nejrychlejší, i když třeba ostatní měli problémy. Hra se načítá dlouho a je zpomalená. Trvá to už déle, pokud jsem chtěla jít na trh,tak jsem raději hru shodila a šla přes chrome. Ale co vím jistě, tak porucha není na mém přijímači, zlobí to od určité aktualizace a pak se ještě přidaly problémy i dodavatele:)
     
    tata071982 a LubicaKrakova tohle ocenili.
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím GordonSargent :) jestli ono to právě nebude tou aktulizací. Stalo se mi v minulosti něco podobného s Mozillou a na radu pajdy, že se ta aktulizace "kousla" sem šla celý prohlížeč hodila do šrotu a vyšůrovala snad i savem (to je prosím vtip s tím savem, aby to náhodou někdo nezkoušel v reálu).
    Nainstalovala sem nejnovější verzi mozilly a tak pak jela jako fík. Nicméně já hraju hlavně v GCH, protože sem spíš zvyklá. Ale mozilla od té doby fungovala výborně. Zkus to, za zkoušku nic nedáš a myslím opravdu, že to co vám tu pezt napsal, pomůže. Hry prostě po určité době prohlížeč dodrbou, všechny do jedné to udělají, akorát někdy se to projeví dřív a někdy déle.
    Prima hru danda
     
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Musím pochválit RT za 2 věci. Kompenzace za problémy z akcí Srdce a duše, je fajn a upřímě jsem překvapený jak moc se rozhodly kompenzovat :)

    Druhou věcí stojící za pochvalu je to, že konečně dávají všechny tyhle věci přímo do hry a nemusí nikdo - jako třeba já - hledat na fóru aktivační kódy, protože nejsem kolikrát v obraze a 70% věcí ani moc nečtu (když tady na fóru nejsem 2 dny, je tady třeba 5 stránek nových přízpěvků, které se mi opravdu číst nechtějí, protože jsou to mnohdy témata které mě nezajímají. V takovém počtu jeden oficiální postík zanikne)
    Takže díky RT za to, že mě to ve hře otravuje a všimnu si že vůbec něco takového můžu získat.
     
  9. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    No a na druhou stranu to zase podělali, raději moc nechválit - opět problémy ve hře, akce nejede >:((viz technická oznámení)
    Tak nevím, co tam mají za IT - kdyby někdo z nás takhle něco v práci podělal, dokonce už podruhé, tak krom finančního postihu by hrozil i padák.

    edit: tak už to jede (1 a půl hoďky zpoždění)
     
    Naposledy upraveno: 22/2/17
    vilm4, skalara.v a jana563 tohle ocenili.
  10. ananuki

    ananuki Pilný autor

    Teď jsem na tržišti objevila, že jsou plody stromů uváděny odděleně od rostlin, tak to se mi líbí :).
    Ale už se mi nelíbí, že srazili prodejní ceny všech plodů na minimum /oproti včerejšku/ :(. Jablko mohu prodat za max. 105 kr., ale někdo jiný jej nyní nabídl na trh za 678,37 kr. Jak to?:mad:
     
    Naposledy upraveno: 22/2/17
  11. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Spomienka na dnešný nával na fóre po tom, čo meškala akcia.. :p

    [​IMG]
     
  12. filip783

    filip783 Pisálek fóra

    Přesně tak, chtěl sem prodat nějaké plody a toto mě pěkně nas...
     
  13. slootr

    slootr Baron fóra

    filip783, ananuki: Už jsem na to přišel. Takže. Musím se podívat do kategorie plody stromů, abych viděl aktuální cenu. A pak musim dát nabídnout zboží, ale ne z kategorie plody stromů, ale z kategorie rostliny. Ty plody stromů tam jsou taky a tam jde nastavit cenu jako dřív.

    Je to celý fákt hodně rozbitý, jsem zvědav, o z toho vzejde

    edit - je to už i od petze ve vláknu aktuální problémy ve hře. I s obrázkama :)
     
    Naposledy upraveno: 22/2/17
  14. filip783

    filip783 Pisálek fóra

    slootr:Díky za radu
     
    tydýtková a vilm4 tohle ocenili.
  15. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Tý jó ty jsi slušná ....bacha ať se nespálíš to ti ani brýle nepomůžou ,-)

    Edit: O.K. já taky, ale smaž i tu citaci, píšeš hned pod mým příspěvkem, to není potřeba citovat nebo dostaneš vykřičník ,-)
     
    Naposledy upraveno: 22/2/17
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Ahoj, já stromy v kategorii rostliny nemám a ty ceny, mě pěkně štvou. Doufám že to dají do cajku!!
     
    pigi1313, vilm4 a ananuki tohle ocenili.
  17. ananuki

    ananuki Pilný autor

    slootr:
    stromy v kategorii rostliny nemám ... někomu tam ale asi zůstaly ...:cry:
     
    vilm4 a babioli tohle ocenili.
  18. slootr

    slootr Baron fóra

    ananuki: Sem se vrátil z hospody a taky už je tam nemám. Sem psal, že je to nějaký rozbitý.... :(


    Je to otrava. Byl jsem zvyklý vydělat cca 1 MEGA z plodů denně. A teď mám smolíka. Milý realizační týme, tohle je hnusná podpásovka a taky omezování podnikání. Trh je nastavený tak, aby ceny určovala nabídka a poptávka. To přece nejde jen tak z ničeho nic resetovat. 4 palce dolu! (víc jich nemám, bejt chobotnice a mít palce, je jich minimálně osm)
     
    Naposledy upraveno: 22/2/17
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jsme na tom stejně, stejné komodity... abychom znovu šroubovali ceny, jako by jednou nestačilo:cry:;)
    [​IMG]
     
  20. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    To asi probíhá to vylepšování hry jak slibovali.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.