ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Když máš novou poštu, obálka se ti objeví na stožáru od "mapy"
     
    dana9494, Apachie1 a Iwuska tohle ocenili.
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Beznoska,
    pokud ti přišla nějaká pošta, tak se ti na ploše objeví sova (hráči ji říkají holub).
    [​IMG]
     
    dana9494 a malinkami tohle ocenili.
  3. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Libakos, právě že někteří zřejmě balíček za dvacku nedostali žádný... je v tom zase nějaký náhodný systém. Já měla v nabídce jen balíček z plakátu ve městě, sice speciální nabídka, ale za 129, což se mi do hry opravdu vkládat nechce, dvacku bych zase dala ochotně, ale nikdo mi za ni nic nenabízí...

    EDIT:
    Satelit, já jsem projela všechno, v novinkách mám totéž, co na billboardu ve městě a to je balíček za 129, jehož screen jsem dávala výše, bohužel nabídka za dvacku mě zkrátka obešla. Chtěla jsem mít svým dotazem jen jistotu, že někde něco nepřehlížím, protože zájem bych měla, ale bohužel, no.
     
    Naposledy upraveno: 18/11/16
  4. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Sovinka
    Bylo to na stránce s novinkama,bohužel po zakoupení balíčku toto a bilboard zmizel proto nemůžu dodat screen.
     
    dana9494, Apachie1 a Sovinka tohle ocenili.
  5. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Díky ,holt se pořád musím učit :)
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Mluvíš mi z duše (kiki promiň), ale z toho jsem úplně hin, já bych si chtěl představit jak duše vypadá, ale nejde mi to (jako duch?) nebo duše od kola, ale tu nemáme v sobě... tak si představuji nějaký obličej jak otvírá pusu kdesi uprostřed těla a řehtám se jak bzuk.
    Zaznívá to tu docela často, já vím rčení..., ale já mám dost bujnou fantazii.
    Tak jsem se aspoň zasmál, díky ,-)
     
    dasa1143, malinkami a krakoramaja tohle ocenili.
  7. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    sopti :D ...ale vypadá to jako holub, ne? :D sovu bych si tipla jen velmi těžko :p
    ačkoliv...na farmářskou grafiku nedám dopustit :) co obrázek, to pecka ;)
    až na klokanyo_Oty jsem dodnes nerozdýchala....a to před léty na chatu byla nějaká (podotýkám žhavá) diskuze:p...se nelíbili snad nikomu xD
    bezejmenný :pu tebe to bylo vo fous...u mě vo dva xD
    [​IMG]
    toťtotok jsem následovat fakt nechtěla xD
     
    Naposledy upraveno: 18/11/16
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. manželka1983

    manželka1983 Zelenáč fóra

    Ahoj nejde mi zlepšit stáj konkretne s ovcemi mám normální ovčín a žlutý ovčín a dál mi nejde pokračovat nějaká rada :)
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj manželka1983,
    dej základní ovčín na plochu a pak na něj rovnou ten nejvyšší upgrade ( nemusíš je skládat postupně). Pak ti to bude fungovat.
     
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    na základní stáj dej hned ten nejvyšší upgrade, co máš, nedávej je postupně

    EDIT: sopti byla rychlejší
     
  11. rteppetr

    rteppetr Zelenáč fóra

    Ahojte muže mi někdo poradit co je to ad blocker:(
     
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Pitrýsek47: Já když byla malá si duši představovala jako nafouknutý rybí měchýř - tedy nevím, jestli se to tak opravdu jmenuje, myslím ten balónek, co je v rybě :D
    Vlastně mě napadá, že teď, když jsem velká, si ji představuji tak nějak stejně:p
     
  13. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rteppetr,
    ad blocker je doplněk prohlížeče, který ti blokuje přehrávání reklam. Jestli se na to ptáš v souvislosti s kinem, tak ti doporučím projdi si vlákno technické dotazy - kolega tam vysvětloval jak ho vypnout.
    Přeji pěkný večer
     
  14. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Problém je třeba v tom, že začátečník si housku nekoupí :)
     
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Co je zase? Od 10:00 by měl být Šťastný den sklizně a vypadá to, že jsou zase nějak opoždění.....takže RT, vstávat a makat xD
     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Čarodějko,

    ano akce neběží, RT již problém řeší a jediné co nám asi zbývá je jen čekat a nebo si smutně postesknout název letošní dožínkové akce.
     
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajdo, mám dojem, že se zase vyměnili zaměstnanci v RT nebo mají nějaké prázdniny a mají tam brigádníky.....pokaždé, když toto nastane, nastává zákonitě chaos ve hře - nebudu psát bordel, protože co jsem slyšela, v těchto zařízeních bývá tvrdý řád
    Inu opravdu jsou Dokonalost sama, stejně jako překladatel - ten asi používá ke své práci překladač z Googlu
     
  18. hel.cak

    hel.cak Perspektivní autor

    Ahoj, tak hlásím, že akce už běží, stačí se odhlásit a znovu přihlásit, ale podle časomíry se čas hezky odpočítává už od 10.00 :)
    tak nevím, jestli si z nás RT dělá šprťouchlata, nebo jen zkouší co všechno vydržíme :)
     
  19. forstlady

    forstlady Pisálek fóra

    ahoj tak já i po restartu a přihlášení v časomíře nic nemám jen akci ,SH,SK tak už nevím to jde jen někomu?
     
  20. hansicek

    hansicek Expert fóra

    tak ta akcia s 2x BS je vysmech, kedze kazdy kto plni akciu musi pestovat akcne kvoli padatkam, a akcne davaju oproti obycajnym ratslinam z rovnakou dlzkou rastu polovicny pocet BS, takze zas dar-nedar

    edit: krakoramaja pravdu mas, zle som sa pozrel, a u tekvice som miesto BS, kukol na level, uz slepnem na stare kolena
     
    Naposledy upraveno: 19/11/16
    krakoramaja tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.