ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. krizacka1

    krizacka1 Zelenáč fóra

    ahoj prosím jak mám získat hvězdicky které jsou ve hře zapotrebí? jestli to jde jen při navíšeni levelu tak u toho tady zestarnu než si budu moci něco pomocí nich otevřít
     
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojky mikayyy,
    záleží na jakých polích máš rostlinu zasazenou. Na normálních polích to je 24 hodin od uzrání a na poho polích po 48 hodinách. Vše najdeš ve FAQ: Rostliny - vše o pěstování

    Ahojky krizacka1,
    hvězdičky lze získat i plněním úkolů v družstvu nebo plněním akcí.

    Příště prosím směřujte své dotazy do příslušné sekce: dotazy nováčků nebo všeobecné dotazy.
    Přeji fajn hru
     
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, chat se do hry vracet nebude, technicky to byla jen časovaná bomba, už se vyjádřilo BP, proč už se do hry nevrátí. Po platí a platit bude a nic se nezmění. Jejich rozhodnutí je nevratné.

    danda
     
    Trepifajksl a malinkami tohle ocenili.
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    To je dobrý. Tak RT přidá x nových úkolů pro nováčky do družstva a ani v jednom nejsou za odměnu hvězdičky o_O
     
  5. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Trpělivost... jo, to bych měla
    :sleepy: jen mi prosvištěl 12hodinový kupon a o marmeládách nemluvím...
     
  6. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    TR, děkuji, za dvacku toho máme více jak odměna TOP 2000-3000:inlove::inlove::inlove:, vypadá to suprově
     
  7. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Skalara.v, nejen že v úkolech nejsou hvězdičky, což u začátečnických ze srdce nechápu (kdyby dali alespoň jednu symbolickou do nejvyšší verze úkolu, vždyť hvězdy jsou to, co začátečník tak moc potřebuje), ale koukala jsem na úkol Kouzelná vejce, kde za 2vejce, 6 kačen, 12 ořechů a 100 slunečnic je omračující odměna celých 500 krejcarů a 600 BZ... Upřímně, já nejdřív načetla hru a když jsem ty úkoly viděla, tak před prvním přečtením ofi jsem si myslela, že jde o nějaké staré úkoly, které obnovili z dob dávno uplynulých pro nové hráče, protože ty odměny snad odpovídají ceně 20kr. za vejce... To snad může plnit jen několikahodinový začátečník, který netuší, že jen za jedno vejce dostane na trhu víc než za celý tento úkol...
     
  8. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    ...hodit do postranní lišty zkratku do družstva shledávám jako velmi dobré :p
    ovšem (přesně jak píše sovinka)...úkol "kouzelná vejce" a dalších 6 misí bez jediné hvězdy??o_O a ty odměny jako mají inspirovat???o_O....alespoň ty hvězdičky tam mohli dát....:oops:

    jinak "dokonalost sama" je ok :music:...a v TOPce opět nebudu xD, ale všem, kdo do ní jdou, přeji hodně štěstí a tučné zásoby ;)


    o_O...se na to v družstvu koukám znovu a znovu a i když mám zásob monoho, takže bych ani nepoznala, že něco ubylo, vůbec se mi ty mise nechtějí plnit...
    jen jako aby byly splněny??:oops:ty odměny mě totálně otrávily...
     
    Naposledy upraveno: 17/11/16
  9. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Já ty nové úkoly splnila,
    ale jen z důvodů KFC.
    A odměny? No že si z dělá RT z hráčů legraci je velmi slabé slovo, spíš bych použila výraz, který by byl jednoznačně tvrdě pejorativní.
    Zábavnost bych rovněž hodnotila známkou jako ve škole, tedy tak 555. Harcovníkům žádný problém plnění nedělá, a začátečníky obere o skrovné finance a ani potřebnou hvězdičku nepřidá. Čekání asi 3 hodiny na takový propadák už ani nekomentuji.
    Jen tak dál RT.

    edit: Abych jen neplácala a vyjádřila můj názor konkrétně, tak tento měsíc nekupuji pomocníky
     
    Naposledy upraveno: 17/11/16
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Jejda dík za balíček za dvacku,tomu říkám dárek:)Také jsem splnila úkoly pro začátečníky,asi by mě tam dlouho rozčilovaly ale když si vzpomenu na naše odměny v začátcích tak to nemáme teď někdy ani za splněnou akci.:-(
     
  11. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Omlouvám se, teď se nějak nemůžu zorientovat - o jakém balíčku za dvacku je tu pochvalná řeč? (Že bych třeba taky začala chválit. ;))

    EDIT: Dando, díky moc, tak tento balíček se u mě též nevyskytuje, takže buď nejsem dostatečně věrná, nebo může jít o ten typ, který se vyskytuje náhodně - budu se rozhlížet, protože ten za tu cenu opravdu nevypadá marně.
     
    Naposledy upraveno: 17/11/16
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Sovinko, akorát ho tu mám otevřený, tak dávám screen

    [​IMG]

    Danda
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Dando - nic takového jsem na své farmě nezahlédla :cry:

    Edit: Prolezla jsem vše (banku, billboard, košík, novinky...)a zkoušejí na mě jenom toto :
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/11/16
  14. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji klidný a pohodový večer,
    to, že se údržba z nějakého důvodu protáhla, to se může stát - bylo to objasněno a omluveno, takže o tom bych už nechtěl diskutovat, ale ty nové úkoly - tak to je vtip měsíce listopadu. xDxDJá vím, že by se slušelo poděkovat a být vděčný, že na nás RT ve své velkodušnosti myslelo..... domníval jsem se, že to je jen nedoděláno a chybí doplnit do diamantových úkolů hvězdičky, zlaté banány, kupónky na prémiové zatočení, nějaké to zajímavé zvířátko z bedny. Takže bych to viděl na druhý pokus opravy.... já ty další 3 hodinky vydržím, ale asi nejsem sám, kdo si myslí, že RT je trošku mimo míso, to tuhle hru nikdo z nich nehraje a nemá zkušenosti s tím, co které levely nejvíce potřebují? ;)Asi no, alespoň na mě to tak působí.... takže tímto adminy, kteří tuto hru hrají, žádám o předání zpětné vazby a o následnou úpravu těch sedmi nových úkolů, když už to nejde udělat podle levelů, třeba do 40, 40 - 90 a nad 91. Takže polepšete se..... ;)xD
     
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    taky mě vynechali a já hraju tak dlouho a tak pilně :oops:
     
  16. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Danda, skalara.v - ja som mala iný balík rýchle farmárčenie - 50 florénov bolo, ale zvyšok bol iný - z 1,19 éčok
     
    Apachie1 a evainfo tohle ocenili.
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Fuj Druide - jsem se tě lekla :eek: Kde máš Panoramixe o_O
     
  18. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Nejako sa nám dostala úloha v družstve s mačacími krabičkami do úloh šľachtiteľských:D
     
    malinkami tohle ocenil(a).
  19. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak já mám toto - tak to beru.

    [​IMG] ...sice známá hláška... [​IMG]

    ...ale nakonec [​IMG] [​IMG]
     
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Ty balíčky jsou dělány nějak speciálně pro každého jinak ??
    [​IMG]

    Devadesátka už je tu.
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.