ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Pajdo, ty jsi z Moravy a nepiješ víno? Pardon, ale ó jaké to koňstvo plodí půda tvoje! Tři moji moravští kamarádi pijou pivo - sice Černou Horu, ale pivo!:p
    Mimochodem, stará rabínská kletba zní: Přeji ti, abys žil v zajímavých časech! Tak přemýšlím, čím jsme, my mírumilovní zemědělci, ty rabíny tolik naštvali.
     
    Naposledy upraveno: 30/6/16
  2. 25rybka25

    25rybka25 Zelenáč fóra





    ďakujem už som písala na podporu
     
  3. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    Ahojte. Neviem či to sem patrí ale snáď hej. Chcem sa spýtať načo sú dobré pierka v kvetinárstve. Lepšie povedané prečo by ste si kúpili pierka. Ja osobne na nič a asi si to myslí aj väčšina lebo sú na trhu nepredajné :(. Ale kto by vedel o nijakom ich využití nech mi prosím napíše
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    -Pechfógl-: nejsem z Moravy já tu jen žiji, moje rodná hrouda je asi 60 km západně od původní zemské hranice Markrabství moravského.
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jó, někdo má a někdo nemá...:eek: Já většinou nemám....:(
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  6. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím všechny,
    tak si čtu, jak se tu rozvinula diskuse o výhodách TGC. To je to poslední, co bych brala jako neférovost vůči hráčům, byla to jakási odměna pro nejpilnější průkopníky hry. Můj pocit je, že spíš z nově začínajících hráčů se stává 2. liga, protože ze hry mizí hodně zvýhodňujících prvků (produktové stromy, obrchlévy a obrstromy, JC...). On je to rozdíl třeba na ploše 2*2 mít 1 včelín , nebo 4 medové stromy apod. Zpočátku jsem si myslela, že až se dohrabu k vyššímu lvl, tak si budu moci tyto vymoženosti také odpracovat, dnes už vím, že to nebude nikdy. Nepíšu proto, abych si ponaříkala, jen to slovíčko "férovost" mně přijde takové podivné. Je mi jasné i to, proč to RT dělá. Hru neprovozuje žádná charita, ale firma, která se tím živí. Jde o to , aby hráči vložili do hry reálné peníze a nijak mě to nepohoršuje, taky si platím za různá vylepšení hry. Ale jsou i jiné cesty, kterým hráči neodolají a pustí korunu (viz nové TCH na Baha, Strombola), než rozdílné vybavení herními prvky. Už jsem se smířila s tím, že budu ta 2. liga a když se mi podaří doplazit se do konce akce, o to cennější je to vítězství.
     
    pajaable a milanvj tohle ocenili.
  7. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    medved222 - Ale to si nesmíš připadat jako 2. liga! Vždyť o tom máš i motto v podpisu.
    Chce to trošku zpozitivnit myšlení a přístup ke hře. Přeci nemůže být hráčem 2. ligy ten, kdo akci zvládne i bez těch všech vymožeností získaných v pravěku hry. Naopak, s každou dokončenou akcí stojíš pomyslně na stupních vítězů. Tak to musíš brát.
    Víš, já tak trochu spoléhám na to, že se třeba někdy těch obr stromů a stájí a kouzelných stromů dočkáme v odměnách v nějaké akci. Když vidím, jak do odměn dávají retro řádky a dekorace, dokonce i recepty, tak třeba se jednou dočkáme i my. Sice se na to budeme muset víc nadřít, abychom na to dosáhli, protože ti, co to už mají, to mívají v odměnách nedostupné. Určitě jim to odebírat nebudou tak jako to udělali teď s TGC, takže šance na "vyrovnání podmínek pro hru" tady přeci jen minimální je.
    A co si budem povídat, hrát se dá i bez toho. Je to sice trochu obtížnější a zvládnout akci déle trvá, ale jde to. A to je to hlavní.
    Takže žádná 2. liga. Jasný? :p
     
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Stejně by mě zajímalo, kde se na tu vzal ten obrat "náhodné číslo". To přece v této souvislosti je naprostá pitomost, náhodný jev a náhodné číslo jsou dva dost odlišné termíny.
     
  9. medved222

    medved222 Analytik fóra

    krakoramaja, nereptám a píšu v poslední větě, že si připadáme jako borci, když to zvládneme. Do hry mě zapojil můj vnouček, tak mu musím pomáhat. S dětmi se to hraje hůř, než když člověk hraje sám, oni mají potřebu získat všechno. On je ale rozdíl, když skončíš 1. den akce nebo poslední, protože ti nezbude čas na doplnění zásob, zvířat a pod. Když mrňous spustí: "Babi, babi, babi to dáme",(a já vidím, že ne), tak to občas musím dotovat. Má to místo sladkostí, alespoň mu déle vydrží zuby. Mně jen ta věta o férovosti a rovnosti hráčů přišla poněkud úsměvná.
     
  10. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    kiki2305
    pojem "náhodné číslo" se začal používat, jestli mne pamět neklame, někdy na podzim 2010, nebo v zimě 2010-2011.
    Tehdy byla velká diskuze o tom, jak je možné, že některé farmy mají při plnění úkolů, nazvěme si je loterijní úkoly, značně rozdílnou úspěšnost, či neúspěšnost a to opakovaně a pravidelně. Tehdy nebylo tolik ploch, zvěře atd., a tak tento jev byl výrazně sledovatelný. Postupně se vytvořila domněnka, že každá farma při registraci obdrží náhodně vygenerované číslo, které pak navždy bude ovlivńovat veškeré činnosti, jenž budou spočívat na náhodě. Někteří hráči dokonce kvůli tomu prováděli novou registraci a nechávali si tu farmu, která dávala lepší výsledky. Jestli "náhodné číslo" je reálné nebo to je chiméra, se nikdy neprokázalo, myslím však, že v tehdejší diskuzi něco takového modíci naznačovali. Tento příspěvek je nutno brát s rezervou, protože má pamět už je poněkud unavená .
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Matinnka, teď jsou pírka možná neprodejná, ale přijde zas jejich čas. Pokud se budou dodávat v Dožínkách do sudu, tak je to velice dobře prodejné zboží. Je dobré je teď levně nakoupit, pokud uvažuji o dožínkách. A takových produktů a ostatního je tu povícero, vždy se někdy hodí, jako teď zásoby plodů stromů
    ;)
     
    evainfo a Xenie6161 tohle ocenili.
  12. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    skoro by som prišla aj o gate, vlastne, prišla som len o ovce, a tak som chcela aspoň jednu neónovú stajňu
    no, skúsim superhrdinu predať, potom niečo vymyslím:music:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Co dělám špatně ? o_O
    [​IMG] Bych do toho kopla už :( Ještě, že jsem tam dala jen ty kdákalky...
     
    evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Prokristapána, začněte už nabízet na trhu ty rolijabka....nebo tam vystojím důlek a obrostu mechem :(
     
    matlafous123 a evainfo tohle ocenili.
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky všem, mám dotaz jako neznalec :oops: ... jde mi na netu chvilku zvuk (necelou minutu) a přestane. Ať je to farma, YouTube či něco jiného. Mám ho na plné pecky :D a když hledám pomoc-vyřešit závadu- mi to píše vše v pořádku. :cry:
     
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Děcka, byla jsem na trhu a nestačila se divit, jak podražilo tropické ovocíčko o_O To se přece dodávat nebude o_ONebo už se syslí na vylepšení arboretra na Bahošce ? o_O
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    skalara.v možné je všechno.....taky jsou tu lidi, co neumí pořádně číst a pak se budou divit ;)

    A možná se budeme divit všichni, až se ukáže, že ty chajdy na baha budeme pořizovat za zlaté banány .... doufám, že ne taky za 500 kus xD
     
    matlafous123 a ajtyk tohle ocenili.
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jo, to mně taky třesklo hlavou. Ale mám banánů velký nedostatek (48 kousků) :eek: A přibejvaj pomalu. Velmi pomalu :(
     
    matlafous123 a evainfo tohle ocenili.
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Noooo....v opičím chrámu jsou v sedmé a osmé místnosti podezřelé řádky - jak je rozšíření polí (7) a aktivace ostrova pokladů (8) a je tam nepříjemně hodně volného místa :D, v každé na 4 sochy....bojim, bojim
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Bahama je mi jedno, jedno.
    Ale dnes si obzvláště stojím na vedení, neb mám krásný, niřím nerušený, záchvat pylové alergie: Čarodějko, co jsou to rolijablka?
     
    matlafous123 a dasa1143 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.