ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    tak jsem koukala na to video - a prijde mi to, ze neslo o to, ze by mel hodne dlouho nesklizeno, ale ze naprosto vyzdimal kolo stesti s bonusem BZ, vychazi mu to na bonus 3150% :¤)
     
  2. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    losiksobik,ano ano a pak vyhrál 5x za sebou džekpod ve sportce.To by byla asi stejně taková šance.Za posledních pět let mě bonus padl snad 2x a z toho si jednou nejsem jistý zda to nebylo více do stodoly.
    Navíc to video je montáž jak prase.Kdo se díval pozorně,pochopí.
     
  3. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    neresim, jestli je to montaz, nechci se poustet do spekulaci, jak ty bonusy ziskal, takze je mozne, ze do toho vrazil silene penez na kolo stesti. Ale kdyz tam pak sklizi ty domky a jine, tak se tam ukazuji v tooltipech takove BZ, ktere odpovidaji tomu bonusu, co jsem napsala. A neni to jen u jednoho domku, ale tenhle nasobek se tam ukazuje pak u vsech veci, pres ktere treba jen prejizdi mysi...
     
    Naposledy upraveno: 13/6/16
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Hm, já se dívám, ale stejně vidím houby. Podle čeho se to pozná?
    Ale stejně - koho by bavilo takhle hrát? (navíc jsou ty hrozny určitě kyselý ;))
     
  5. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji hezký podvečer všem,
    doufám, že máte všichni pokopáno ( i naši fotbalisti to dnes pokopali, dostat 3 minuty od Španělů gól na 1:0 je k naštvání a zamrzí to), posekáno ( doufám, že na prstech na rukou můžete napočítat do deseti) a zalito a můžete se věnovat farmičce, případně konzumaci něčeho dobrého. A klidně i s nějakým tím obsahem alkoholu.
    No, naskakuje to sice hezky, ale nejsem si jist, že by mě takové hraní jak tam ten německy mluvící člověk předvádí, bavilo...... někoho možná ano, mě rozhodně ne. Takže pro pobavení moc dobré. ;)xDxD

    „Zdá se mi, že to s tou péčí o našeho Karla nějak přehánějí,” svěřuje se sousedce matka fotbalového sudího. „Svěřoval se mi, že ho skoro po každém zápase posílají na oční!”

    Tak za tohle by měl dostat červenou!” vzteká se chlápek na fotbalovém zápase.
    „Neblázni,” namítne kámoš, „vždyť skosil vlastního brankáře!”


    „Tomáš Rosický vybíhá s míčem z našeho pokutového území, Tomáš Rosický přihrává, Tomáš Rosický obchází obránce ve středu hřiště, Tomáš Rosický se uvolňuje na pravé straně, Tomáš Rosický centruje, Tomáš Rosický střílí góól!”
    „To je neuvěřitelné, co ten Tomáš Rosický předvádí,” kroutí hlavou u rádia pan Hovorka.
    Soused podrážděně odvětí: „Spíš je neuvěřitelné, že nechají komentovat mezistátní zápas chlapa, co zná jenom jednoho hráče národního týmu!”


    Přijede fotbalový rozhodčí vlakem do malého městečka, kde se odpoledne hraje utkání. Na nádraží se ptá přednosty stanice: „Prosím vás, a stihnu zde zpáteční vlak?”
    „Určitě,” odpoví železničář. „U nás je zvykem hnát rozhodčí až na nádraží!”
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix Hlasim, ze prstu mam vsech 10, pac jsem byla vcera na hodine bikram jogy pro masochisty. Vrele doporucuju! Staci si oblect dvoje kalhoty, tlustou mikinu a bundu, holinky a jit obslapavat koprivy do 35 stupnoveho svahu xD


    Přijde jeptiška do malého krámku s potravinami a vybafne na prodavače:"Láhev rumu."
    Prodavač ji vezme z regálu, zabalí a když ji podává přes pult, nedá mu to, aby se nezeptal:"Já myslel, že jeptišky nepijou."
    "Víte, matka představená mívá občas zácpu a rum jí na to pomáhá."
    Prodavač pokývá hlavou. Večer zavře krám a jde parkem domů. Na jedné lavičce uvidí totálně namol jeptišku s prázdnou flaškou od rumu v ruce. "Říkala jste, že to je projímadlo pro matku představenou," řekne jí vyčítavě .
    “Taky že jo. Ta se po..., až mě takhle uvidí!"
     
  7. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    ..už jste to viděli? 8) podmínky skladiště a jeho výhody?? ...no pokud za 500 hvězd budu moci do arboreta umístit jen 4 stromky, tak to je opravdu výhra xD...když jich mám, že nevím, co s nimi...xD
     
    hubabuba1968 a karbar tohle ocenili.
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tady snad chcipnul pes ci co to tu je tak citit? -.-:D Venku je chladno (toz par kreaci na "teplo je teplo"), prsi, ja se potim ve skleniku u orchidei (na 5 pokusu zatim padl bonus vzdy certve a vcasne dozravani) a vy jste snad vsichni nalezli pod perinou :music:

    EDIT: sesty pokus: vice BZ
     
    Naposledy upraveno: 15/6/16
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Fotbalová mánie skončila neslavně, zjistila jsem, že nemám mrkev-ve stodole 311ks.- tak sázím ručně, pomocníci nejsou a čekám na popeláře, je mi zima a nic ze mě nevypadne-ostatně jako vždycky-:(-.-:eek:
     
    Trepifajksl a skalara.v tohle ocenili.
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    matlafous, uvažuji jak o peřině, tak o něco málo alkoholu, zima jak v morně. Kočka už pod peřinou je, z toho usuzuji, že situace je vážná. Čekám na poslední růže, abych mohla provést závěrečný výkop a pak šup do pelechu s balíčkem kapesníků, svařákem a dobrodružným čtením o koruním princi Rudolfovi.
     
    Trepifajksl, kiki2305 a robin2151 tohle ocenili.
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    dasa1143 Coze delas? Sazis rucne mrkev!? Doufam, ze nezalevas, to uz by bylo na pritele Chocholouska ;)

    -pechfógl- Joooj, to si nekdo umi zaridit... zacnu ti tvuj program za chvili zavidet (az na ty kapesniky)... kocce uz ho zavidim ted :D

    EDIT: 12 pokus: ekologicka laska
     
    Naposledy upraveno: 15/6/16
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Chocholouška mám v plánu příští týden!Zalévat nebudu ani náhodou, dojedu do 10 000, vrhnu se na pšenici a potom si budu až do večera ošetřovat bolavou ručičku:cry:xD
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    dasa1143 - prdla bych ji na pohopole xD
    Neee, kecám, šla bych ji koupit na trh :p
     
    evainfo, matlafous123 a Xenie6161 tohle ocenili.
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ufff... dnes na treti pokus, ale je to tam, pratele... muzeme si tykat! xD

    [​IMG]

    Projela jsem sklenikem pres 5 tis. kytek, o SH ani nemluvim a jestli ted ty prkna nebudou litat horem dolem, tak uz nevim.
     
    skalara.v a krakoramaja tohle ocenili.
  15. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    z vlastní zkušenosti můžu říct, že nebudou :-(
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    AgathaCh To mi ani nerikej! NE NE NE NE neeeeeeeeeeeeeeeee! To urcite neni pravda!!!:mad:xD
    No co, kdyz nebudou, hodim do slotu zkraceni a budou se luxusne za 160 kr prodavat na trhu ;) Za hodinu sklizim, tak poreferuju...

    petapec Rebarbora by me neuzivila - do toho bych nesla, takze jestli budou ze sklizne 3 prkna, budou dobra + k tomu ty krejcarky 8) Ale na JC bych uplne zapomela - dekuju za nakopnuti!
     
    Naposledy upraveno: 16/6/16
  17. petapec

    petapec Rádoby autor

    matlafous123, tak to jsem fakt zvědavá, kolik těch prken bude lítat....

    Je to jen 10x vyšší šance, že ze sklizně získáš 1x prkno.... Já včera měla aktivovaný řádek na zeleninu a ve skleníku našla ten bonus u rebarbory, tak jsem ho aktivovala a zasadila rebarboru. Ze sklizně jedné louky mi vyskočily většinou 3 prkna, maximum bylo 5 ks a to jsem ještě používala vždy 4 x JC.....
     
    evainfo, malinkami a matlafous123 tohle ocenili.
  18. ivetka38

    ivetka38 Pisálek fóra

    Dobrý den.Včera mi odešlo z mého účtu 65,-kč na balíček prémium.Ale ještě do tedka jsem nedostala žádné floreny a superkrmivo.Děkuji za brzlou odpověd.
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj ivetka38,

    nevím co jsi zakoupila, ale pokud se nepletu, tak v balíčku prémia floreny a superkmivo nejsou. Ale nejlepší bude, když se obrátíš na herní podporu.
    Jak kontaktovat herní podporu?
     
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]

    Jůů :)

    A hlavně mi netvrďte že ten počet krmiva je vidět už tak 2 týdny. To bych se nakrknuľ.

    -.-
     
    skalara.v a malinkami tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.