ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    tydýtková: Ahoj, k minulé akci bylo info ve 12, takže dnes očekávám stejný čas.
    EDIT: Však já taky, už hypnotizuji hodiny. : )Nemáš zač.
     
    Naposledy upraveno: 15/3/16
    tazvenuse a tydýtková tohle ocenili.
  2. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    400 lidí na fóru! To jsem ještě nezažila. Doufejme, že akce bude stát za to očekávání.
     
  3. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Už taky jukám, jestli je info k zítřejší akci, ale stále nic.......no mrknu později;)
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    já vám nevím. Dnes mělo být ofi k akci?
     
  5. Rondon

    Rondon Perspektivní autor

    Hromadný otevřený dopis pro sousedy, sousedky a všechny farmářské přátele na rozloučenou

    Přeji všem hezký den
    píši tuto zprávu, protože považuji za slušné se s Vámi po tolika letech společného hraní, prožitků, případně i absolvování farmářských srazů rozloučit.
    Kdo mě zná, ví že jsem byl farmářský nadšenec té nejvyšší úrovně, jednou to však přijít muselo. Mé rozhodnutí bohužel značným způsobem urychlil přístup RT k této hře. Jak si mnozí z Vás všimli (mnozí mi i sami psali), tak došlo v čase "Speciální stromové akce" k nevídanému posunu několika hráčů do světové TOP10 a to takovým způsobem, že pokud dobře počítám musela třebas hráčka (či hráč) Gebeleizis udělat během jedné sklizně více než 1,5 miliardy BZ. Tuto skutečnost si neumím ničím vysvětlit, ani mi nikterak vysvětlena nebyla. Každopádně jsou tito hráči i po několika dnech stále v tabulce přítomni, čili nezbývá než věřit tomu, že tyto body získali legální cestou. Pak tedy nechápu, proč jsou na farmě vůbec levely a proč RT nám do této chvíle jakékoliv bonusy na BZ draze prodávali, nebo jsme je velmi náročně získávali (viz dekorky za TOP500, či TOP1000) a byly velmi střeženy, nejdou měnit, posílat, nejdou nikterak jinak opatřit. Ve světle těchto skutečností zcela nechápu, kam tím RT směřuje, když umožní legálně za dvě sklizně získat více bodů, než hardcore hráči za šest let tvrdé práce rovnající se tisíce hodin strávených u farmy, plus nemalou finanční částku za tu dobu vloženou. To vše je tímto krokem totálně degradováno a to takovým způsobem, rovnajícím se solidnímu plivanci do tváře od RT. Druhou možnost, že Tito hráči získali BZ nelegálně za pomocí podvodu, či využití chyby ve hře, čímž by porušili pravidla a přesto je RT kryje raději ani neuvažuji. Vždy jsem psal, že největší kouzlo farmy je v tom, že si zde každý může najít to "svoje", hrát si farmu tak, jak mu to vyhovuje a baví, jedni pěstujou, druzí jsou zaměřeny na chov, jiní dělají farmu na krásu, či vydělávají prioritně krejcary, vše dle libosti, chuti a času. Já si od počátku stanovil cíl, hrát farmu prioritně na BZ, čemuž jsem více méně své hraní podřídil (ale i přesto jsem udělal veškeré akce, nic jsem nikdy nevynechával) a tak mi to i vyhovovalo. Tímto krokem se i já považuji za hráče, kterému RT plivlo do tváře a totálně devalvovalo mou šestiletou snahu a donutilo mě se zamyslet jak velkou finanční částku jsem jim za tu dobu na výplaty poskytl a za co. Proč se budu zbytečně dál snažit se opět prokousávat výše, když se tohle může opět opakovat a někdo získá za 20 vteřin sklizně farmy více BZ, než-li já za mnoho let další lopoty. Nehodlám za těchto okolností nadále jakkoliv ztrácet čas s toto hrou a finančně podporovat někoho, kdo se mi takto vysmívá a tváří se, že je vše OK. Uzavření své farmy, což beru i jako svůj protest, proti tomu co RT dělá, plánuji na nedělní večer. Před definitivním odchodem, než naposledy u mě zaklapne závora farmářské brány, dojde k mému opustění Vašich sousedských řad, to aby byl odchod důstojnější, než postupně klesající teploměr, případně vyhazov z Vaší strany umírající hráčské mrtvoly. Přeji všem hodně zdaru hlavně v osobním životě, mějte se fajn, třeba někde a někdy jindy, zase naviděnou.

    Rondon alias Rab2000
     
  6. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    pajda361, většinou ano, ale když není, tak to asi bude brkančka a ofi není nutnýxDxD
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  7. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Rondon: Ahoj chlape. Naprosto tě chápu a pojďme si říct jak to mohlo být ,-) Nepředpokládám, že to někdo někomu připsal jen tak nebo je to záležitost bootu. Pokud tohle vynecháme a budeme brát že se tak stalo v době akce na KŠ, tak jaké jsou možnosti? Na kole byl bonus +200% BZ.... pochybuji, že by cifru co uvádíš někdo získal normálně... to by těch bonusů při standartním násobení ze základu musel mít minimálně 1500 při top osazení celé farmy, dejme tomu že by mu z balíku 200 lístků padly 4.... tj 375 balíků po 190,-..... což se rovná 71 500,- pro českou lokaci. Pochybuji, že je někdo takový ..... aby to investoval. Spíš se přikláním k chybě ve hře, že se bonusy počítaly jako kdysi na začátku hry, že to nebylo ze základu, ale násobila se vždy už násobená hodnota....... to by pak stačilo těch bonusů 7 a to už je jiná ,-) Bohužel potvrdit to nemohu.... neměl jsem několik bonusů +200%. Ale to je jediné co mě napadá a tím pádem by to byla chyba ve hře! Pokud to tak tedy nebylo myšleno od RT..... tím pádem jejich další nepromyšlený přešlap co totálně odrovná vyváženost hry a jak píšeš hráčům plivne do tváře... ještě slušně napsáno ,-) Pokud se tedy jednalo o chybu násobení bonusů, měl by RT zareagovat a vše uvést do pořádku.... viz "buzerace" a zpětné odebrání pár kusů SK, ZB a podobně. Pojďme to tu trochu rozebrat jak to bylo.... třeba nám k tomu něco řekne i někdo kompetentní? :-D Nebo nám poradí jak udělat 1,5mld za sklizeň :-D

    EDIT DANKA722: Ahoj, že by třeba zobl 1M kdoulovek aby měl 1,5mld BZ jo? A zrovna v době akce na KŠ? A nejen on..... ,-) No nevím.... jasně ta možnost tu je, ale....
     
    Naposledy upraveno: 15/3/16
  8. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Ahojte, dotyčný má nízke grajciarové konto, mohol použiť naraz nejakú slušnú miliónovú zásobičku produktov na BS.



    EDIT: Casey27, Rondon
    Máte pravdu chalani, tam bude pes inde zakopaný-.-.
    Rondon, je mi ľúto, že odchádzaš, neviem, či má zmysel ťa prehovárať, ale počkaj ešte, možno sa to vyrieši ;).
     
    Naposledy upraveno: 15/3/16
  9. Rondon

    Rondon Perspektivní autor

    DANKA722
    Ahojky,
    nejedná se jen o jednoho hráče, navíce všichni postoupili včase uvedené soutěže. Na tolik BZ Ti nestačí snad ani skoupení všech trhů co ve hře jsou. Nevím, jestli si někdy zkoušela syslit BZ pomocí nákupu produktů na trhu (výrobu ani zvažovat nebudu). Já ano, tak mám jistou představu co je reálné a co není. Když skoupíš celý svůj trh, budeš ráda, když dáš dohromady pár mega, produktů na BZ je tam na to zoufale málo, navíce cena pak při skupování velmi rychle roste. Ale tady se navíce bavíme o sumě tisíc pětset milionů BZ. Trh bych vážně jako možnost zavrhnul.... Popravdě mi nebaví na toto téma spekulovat a vymýšlet nesmyslné hypotézy, na toto bychom měli dostat jasnou odpověď od RT a věřím, že na ní máme plné právo.

    P.S. Dani, věř že mě je to také líto, těžko aby nebylo po tolika letech, ale čeho je moc, toho je příliš...
     
    Naposledy upraveno: 15/3/16
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Rondon, tak to je mi taky líto, ale muselo tě to pořádně sebrat. Já na BZ nehraju, tak nemůžu posoudit, ale velmi jsem si cenil tvých názorů a rad v začátcích farmy na fóru, protože tam byla "fórová džungle" a orientace dost těžká. Tak díky a ještě se rozmysli... ,-)
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    rondon zkus ještě popřemýšlet a třeba ráno změníš názor, už jsme toho za ty roky hraní zažili mraky a vždycky se to nějak vystříbřilo. Je to hra a odreagovat se je potřeba..:(;) Už sem patříš přeci skoro jako inventář.:p;)


    Nevím kdo se baví na trhu AA tím, že vráží na trh položky po1, je to mírně řečeno infantilní:mad:
     
  12. cassandravega

    cassandravega Perspektivní autor

    Ahoj Rondone :D
    a já "HO" mám na trhu :cry: k tomu ještě k.tynku... ;) :D

    [​IMG]
     
  13. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Změny u Denního bonusu za přihlášení
    - odměna pro hráče level 70 - 89, den 5. odstraněny hvězdičky a místo nich přidána bedna s nářadím XL
    - odměna pro hráče level 90 -100, den 5. odstraněny parfémy a místo nich je přidaná bedna s nářadím XL

    tak nevím, co si mám myslet - copak je bedna XL v těchto levlech nějaké terno? mě se například ty parfémy docela hodily (nemám plantáže vonících stromů) a myslím, že řadě hráčů nevadily ani ty hvězdičky ... pomalu to vidím tak, že se RT úplně zbláznil a má představu, že asi tak do konce roku mu budeme platit za to, abychom si mohli zahrát, protože vše, na co se hráč mohl těšit a co mu dodávalo pocit, že "něco" skutečně získal (např. šlechtění stromů a chlévů, JC za nákup florenů atd.), je nenávratně pryč, odměny za akce a i samy akce jsou stereotypní, nezajímavé (s výjimkou "královny", o níž si ale stále myslím, že to byl omyl a chyba), o úpravách hnojiště ani nemluvě ... quo vadis, farmerama?
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Zajímavost z trhu, jak může panda prodávat krávuxDxDxD

    [​IMG]
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mně se zdá , že farma je nějaká nemocná! Promítač mně nechce v kině, dárky se připisují se značným zpožděním.
    Mně je to celkem jedno,ale kdo honí padátka na poslední chvíli a ještě ktomu za FL,tak asi velkou radost mít nebude!o_O
     
    Viky007 a tomokoco tohle ocenili.
  16. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Rondonko , ...tu len tak v skratke, ostatné v pošte ;o)
    Máš tu kopu priateľov a susedov, ktorým budeš chýbať a ja osobne si lištu susedov a vôbec túto hru bez Teba neviem predstaviť ;o)
    Takže Ťa idem velice intenzívne presviedčať (prostredníctvom pošty :p ) aby si ostal v hre :D Neopováž sa sčervenať !!!! :D
    Dúfam, že sa aj ostatní susedia pridajú a vyhovoria Ti toto Tvoje nešťastné rozhodnutie.
     
  17. REBEKALE

    REBEKALE Zelenáč fóra

    Ahojte.Mam velky problem.Zasekava mi farmu.Neda sa hra.Vie niekto ako to odstranit ako nacitat znova alebo podobne?dakujem.
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Rondone, je moc fajn, že tě tu máme, stále to tu vedeš v předních liniích, jsi takový náš matador farmy. Ještě o tom prosím porozmýšlej. Možná, že bys to měl trošku odlehčit a brát to trošku s rezervou, vždyť je to jen hra a malované obrázky. Vím, že to hodně naštve, když je někdo nečestný, ale s tím se i v reálu setkáváme dost běžně a život kvůli tomu nevzdáváme, ale stále bojujeme. Třeba se na tom něco změní a nepoctivce vyhodí, když budeš bombardovat ty správné směry - podpora nepomohla?
    Jsem moc ráda, že tu jsi ;)
     
  19. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Prosím, Rondone, popřemýšlej ještě o svém odchodu. Stal si se osobností této hry,protože si vždy uměl poradit a TREFNĚ uhodit hřebíček na hlavičku. Přece nás neopustíš, kvůli RT. Je tu spousta lidiček,kteří tu jsou jeden pro druhého(poradíš, popláčeš s nimi, rozveselíš a oni Ti to během chvíle 100 násobně oplatí.Chceš si jen povídat o zbytečnostech?Jasně, během chvíle si v živé diskuzi o ... ničem.A to nemluvím o řešení denních problémů) Prostě a jasně : Držíme jeden s druhým a vzájemně si sebe vážíme!!!
    A to žádné RT,ať se sebevíce snaží NEDOKÁŽE ZMĚNIT - leda,že mu to dovolíš !!!
    Prosím, zůstaň zde s námi .... my tě tu máme rádi
     
  20. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    vo co gou s tou novou úpravou pravidel?
    kdo si kde komu stěžoval?
    mě je to putna, jen to nechápu, že je takováhle úprava místních zvyků nutná...

    a nechci bejt protivná, ale možná by se mohlo místní vedení i vyjádřit k Rondonově zprávě a tím zrovna nemyslím hezky se s ním rozloučit...

    předem díky za (obojí) info


    (a ne, nebudu to psát do dotazů, místní úložiště mi pro tuto debatu přijde vhodnější, děkuju zdvořile)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.