ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dneska jsem v tichosti pokořil na baha level 300 [​IMG]8)
     
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) gratuluji, ale taky se hrabu nahoru, dnes ráno 283
     
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kaolín11 gratuluju, sousede-úderníku :), toto číslo je pro mne jako vzdálené vrcholky hor...
     
    bill, Lyzarka a kaolín11 tohle ocenili.
  4. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Gratulace! Mně tam chybí 8 lvl, ale jde to tak strašně pomalu :) už jsem tedy vystrkala dekorace i na plantáž, ale stejně :)))
     
    skalara.v, evainfo a kaolín11 tohle ocenili.
  5. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Mohu ve "svém věku" nevědět jak je to s dračím vejcem (dráčkem) a noční můrou?
    Všude se píše (v FAQ, Dekorace, Diskuze), že dávají 20 % BZ po dobu 20 minut,
    ale nepíše se z čeho. (U Renza ani funkce draka popsána není).
    Je to opravdu jen z plochy, na které tyto obludy jsou umístěny?
    Ale to je podle mě dost málo za 1000 a 1750 žetonů. Domníval jsem se, že když je kolem nich
    tolik slávy, dávají 20 % BZ ze sklizně všech ploch.
    Děkuji zkušeným a moudrým hlavám, které mě za můj dotaz nepošlou do kopru, za odpověď.
    :D:D
     
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Mikeš je to mazlík jako každý jiný, takže dává bonus ze základu všeho na všech plochách - akorát musíš po aktivaci přejít na jinou plochu, aby se bonus projevil. Jinak funguje fakt všude - na dekorky, stromy, plodiny a pravděpodobně i na chlívky a výrobny (u dobytka to nemám odpozorováno, ale logika velí, že by to tak mělo být).
     
    k.vitek a evainfo tohle ocenili.
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    čarodějka007 Myslím si ,že není potřeba přecházet na jinou plochu! Stačí jen chvíli počkat než bonus naskočí.Osobně to kontroluji tak, že najedu na nějakou dekoraci a čekám áž se zmnění BZ a sklízím!Takhle to vlastně dělám na poslední ploše, když aktivuji všechny mazlíky.Je to únavné, protože nejprve odklikám sovy,vrány,dráčky,můry, pak rozbité světlo,po chvíli datla a za chvíli kočku!Zde to nejde odklikat vše najednou, protože bych se připravil o tisíce BZ či BBZ!:eek:
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kaolín11 tak já mám mazlíky jen na ostrově a v parku, pěstební plochy tímto nezamořím. Takže mám na ostrově draka, můru a datla a v parku můru a vránu z jakési akce. V parku mám ještě kočičí chajdu a na ostrově odpalovací rampu a Modrou lagunu. Takže toho není zas tolik a pro jistotu vždycky napřed přejdu jinam, pokud se teda soustředím.
    Zpravidla začínám aktivací Vtipálků v nebi, pak vyženu draka a můru z pelechu, jdu do parku, vyženu můru a vránu, vrátím se na ostrov a zabuším na datla...a zpátky do parku a sklízím. Někdy ovšem sklidím rovnou a pak čumím :D.

    Co je rozbité světlo, nemám tušení...
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    čarodějka007 7xvrána , 7xsova, 2xdrak,2xmůra,1xsvětlo,1xdatel,1xzábava pro kočky! To už je pak pěknej příděl BZ/BBZ !:)
     
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kaolín11 jenže já jsem krkna - než bych na pěstební plochu koupila mazlíky, to tam radši zasadím jabloň, jabka potřebuju, ale z BZ marmeládu neuvařím :p

    EDIT: řemesla mě baví, tak vyrábím...krom trpajzlíků, ty nechovám
     
    Naposledy upraveno: 29/12/15
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    A naco vlastně ty marmošky ve svém levelu potřebuješ?
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    kaolín11: ... ahojky .. by mě taky zajímalo, co myslíš tím rozbitým světlem :)... myslíš rampu?
     
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    evainfo už jsem na to přišla, to je dekorka z TOP1000, spojená s akcí Sběr hub
     
    -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  14. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojky evainfo, jen přidám odkaz na čarodějkou zmiňovnou dekoraci.
    pěknou hru všem
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Děkuji za info. Vida, jak jste si hezky popovídali.
    :D
    Pochopil jsem, že přejít na jinou plochu znamená počkat, až bonusy naskočí, tj. pár vteřin.
    Jinak před vámi smekám, jak tuto všechnu havěť můžete sladit tak, aby se co nejvíce vyplatila,
    když některá má jinou dobu další aktivace (12 hod., 10 hod.). To je na mně, ubohého kocoura, moc.
    Jdu si hodit korunou, zda draka ano, či ne. Není už totiž místečko.
    Prý mazlík jako každý jiný. Copak bych se mohl s takovou potvůrkou mazlit?
    xDxDxD

    Edit
    čarodějka - co já vím, co nakonec bude po mně ta příšera chtít, když se jí říká mazlík.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 29/12/15
    k.vitek, -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Mikeš s drakem se cicmat nemusíš, ale je krásnej....pořiď si ho ;), já ho mám na ostrohu na ostrově pokladů a hned vedle něj bydlí ta divná můra
     
    k.vitek, -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD můj dráček také sídlí na ostrově, v těsném sousedství můry a vraního stromu ... jinak mám na každé ploše soví a vraní strom a v parku ještě další můru a datla a kočičí chaloupku ... vše naráz klikám ráno před první sklizní, na BZ a BBZ je to fakt znát, během dne je pak odklikávám podle toho jak "dozrají" nebo jak si vzpomenu
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mikeš Na mazlíka je přece vždycky místo,jen si vem kolik ti hodí více BZ na každé dekoraci! Jinak skloubit to není problém, musíš sklízet ve 12 hodinových cyklech! Akorát některé mazlíky sklízíš ve 24 hodinových cyklech! To ti zase dobře vychází na obrstromy! Sem tam zařadíš i nějakej ten nebesskej řádek a to je teprv mazec!
     
  19. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tím jak jsem začínal o pár let později tak jsem měl ze začátku jiné cíle. Postupně jsem začal zjišťovat, že dekorky jsou to nejdůležitější pro postup, pak stonek teď mazlíci (zatím mám 2 vrány, 2 můry a jednoho dráčka pro zvýšení BZ/BBZ). Jinak se snažím sklízet ve 12 hodinových cyklech, s tím, že v jednom cyklu použiji řádek ze stonku na zkrácení doby pro dekorky a tím mi to vychází. Taky bych měl nejraději více mazlíků, ale většinou jsou za floreny a já už jedu bez peněz takže záleží jak moc promítá kino, ale nedávnou jsem koupil můru za floreny z kina takže spokojenost.
     
  20. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    kaolín - za ideálních podmínek, kdy paměť funguje stoprocentně, by to tak mohlo být.
    Já už vlastně nemám kam spěchat.
    :D
     
    tydýtková a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.