ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    čarodějko-dík za radu.Tak jsem si to asi myslela.
    Mikeš- jsem mentorem teprve od úterka.Ale pokud jsou kuřata za 5 dní stále ve 3tím levelu,jsou asi K.O. Teda ne asi ,ale určitě.

    Tak jsem je vypustila,ať se živí sami.Další 3 a jedno vypadá nadějně-má i plný teploměr.Ostatní 2 klesají.
     
    Naposledy upraveno: 29/11/15
    evainfo, Mikeš a skalara.v tohle ocenili.
  2. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Mikeš - spíš tipuji, že bude jakýsi šlechtící stroj, který zadá do více tulidomků najednou :) jestli jo, říkám jen - no konečně :)))
     
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Dík za útěchu. Tohle bych bral, to by mě tolik nebolelo.
    :D
     
  4. xyxao

    xyxao Pisálek fóra

    Taky zjišt'uju,že mentor má s kuřaty jen trable, některá kuřata je plémě na zakroucení krčkem xD.Jen nechápu,proč jsou vybírána kuřata,která mají červený teploměr až u dna a proč je nemůžu vyhodit hned.
     
    Monča*** a Janké861 tohle ocenili.
  5. LmaminkaK

    LmaminkaK Pilný autor

    Taky jsem se divila,co se stalo,kde jsem vzala najednou tolik banánů,ale radši jsem nic s tím nedělala,jak se říká,náhoda je víte co.......:)
     
    evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  6. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Nevím kolik jsem měla banánů před chybou, vím zcela jistě, že ve čtvrtek večer jsem jich měla 390, v pátek ráno 395, to asi zásluhou závodů a večer jich bylo 329. Rozdíl 66 banánů. Nevím, zda-li je to tak správně či nikoliv, ale rozhodně to nebudu nějak řešit. Banány se pomalu a jistě stávají u mě stejně nepotřebným artiklem jako jsou hvězdy, takže banán sem a banán tam. Zvýhodněná zřejmě nebudu a ukřivděná se naštěstí necítím.

    To ale vůbec neznamená, že mně nevadí, že RT vnáší do hry takové zmatky, že si neumí s chybou, která se stát může, poradit. A že chybou RT někteří hráčí jsou zvýhodněni, byť i v případě, že chyby využili nevědomky. Že neumí odstranit chybu tak, aby se položky otevřené za neoprávněně získané banány opět uzamkly. Otázkou totiž je, jestli je využil nevědomky, zda-li hráč, který čeká na každý zlatý banán, aby mohl něco otevřít není ani trošku divné, že jich má najednou 50 či 60 či 70 ..... [​IMG]
     
  7. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    ve stodole mám nastavený řazení podle abecedy, ale je to tak nějak napůl- sem tam se něco zatoulá jinam. Máte to někdo taky ?
     
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    jj, občas to řazení hapruje :oops:, zřejmě se to s něčím tluče ...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    dík za vysvětlení, ale je to k vzteku. Já to zaregistrovala poprvé.
     
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    já už tyhle "drobnosti" ani neřeším ... každá změna zde prostě nese chyby ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Ahoj, asi si RT všimlo, že se tu delší sobu nic neděje, tak vymysleli tuhle zlatobanánovou aféru, aby to tu zase trochu rozproudili. A povedlo se ;)

    Mně to ale vůbec nevadí, protože jsem dnes ráno postoupila do 90. levelu! Pamatuju si dobu, kdy to tu jiní hráči psali a já si říkala:"tam já se snad nikdy nedohrabu ... ". A dohrabala. Jupí!
    Navíc nám zítra začíná adventní kalendář. Mám ráda překvapení, takže už se těším. Úplně mě ty obrázky ve Farmorakulu naladili na Vánoce. Se mi z toho chce začít péct cukroví :inlove:
    Ještě aby se mi podařilo konečně došlechtit tu zatracenou cibuli a bude všechno báječný.
    Takže já si tu náladu jen tak zkazit nenechám a jdu modelovat Bruce Springsteena na narozeninový dort ... musím přiznat, že mě dcera (4 roky) tím posunem od loňského požadavku (Krteček) krapet překvapila, ale co, Boss je Boss xD
     
  12. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Tak já si píšu sem tam nějaké poznámky prehistorickým postupem tužkou na papír. Tudíž moje vyjednávací možnosti s RT byly vždy nulové a od doby, co se mi při šlechtění nepřipsali šlechtěnci z asi 10 tulidomků a na podpoře psali nesmysly, jsem je odepsala jako nepoužitelné. Teď mi neseděly zlaté banány a předpokládala jsem, že bez důkazu utřu stejně, ale mile překvapili, věděli, kolik jsem měla před chybou banánů a slíbili chybějící banány dodat. Tak se nebojte, tato chyba je zvládnutá a podpora špatně odečtené banány vrátí.
     
  13. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Ahoj všem, chápu, že je advent, že budou Vánoce, někdo má narozeniny, ale nějak se v těch vláknech ztrácím. Vlezu do diskuze o traktorech a polozděšen chci vycouvat, že jsem se asi spletl. Chat sice ruší, ale je tu vlákno na vypovídání se, tak prosím pokud nemáte nic ke hře, pište tam i když nejste důchodci. Nakoukl jsem a ťuťuňuňu nemusím, zvlášť zdrobnělinky apod. tak se tam ale ani mladší neztratí, hezkou hru a povídání.
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak ze bych nakonec ty 3 banany dostal zpet? Ja se jen bojim, abych neprisel o dalsich 7, protoze mezi tim se 5+5 doplnilo z levelu a akce... no hlavne ale jsem rad, ze jsem mel dobre poznamenany pocty a tedy fakt chyba nebyla na mem prijimaci :)
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Začínají mi trnot zuby a vypadávat plomby. Právě jsem si v prosincovém kalendáři všimla okénka: Šlechtící akce a změna způsobu šlechtění. S odkazem na minulé změny a vylepšení- bojím se, bojím.....:oops:
     
    evik1016, helca16113 a Janké861 tohle ocenili.
  16. LmaminkaK

    LmaminkaK Pilný autor

    ziggystardust,juchů,tak jsem ráda,že v tom nejsem sama,moje čtyřletá princezna ho miluje taky,kdykoli manželovi někdo zavolá,má ho jako zvonění,to je tanec.....Nebo si i sama říká,že ho chce pustit....Takže u nás žijou pohádky a Bruce....
     
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    • Nepiš dva příspěvky za sebou.Pokud chceš něco dopsat použij u prvního příspěvku tlačítko upravit.Děkuji
    Já si jenom nedovedu představit Springsteena v perníku, marcipánu nebo nugátu. Prosím, vložte foto.
    Modíku můj milý, snad mě virtuálně znáš a víš, že o nedělám schválně: Priostě jsem něco zadala, ono se to nezobrazilo, zadala znova a vyskočilo to dvakrát. Mezitím jsem už vlávla ke sporáku, abych zachránila nezachranitelné, takže jsem si to neověřila.
     
    Naposledy upraveno: 1/12/15
    evik1016, LmaminkaK a Janké861 tohle ocenili.
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Protože jsem neměl informace zaznamenány, tak "se zdá". Nicméně minimálně data postupů na Baha +-sedí (ty intervaly mezi postupy) a mezisoučty též.
    Čili závěr: Je to správně.
     
  19. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    v minulosti tady byla diskuze o mentorech. Já jsem se stal také mentorem a měl bych 3 otázky. Lze nakupovat 1 druh zboží v jednom sociálním postavení vícekrát, případně zda tam jsou nějaké výjimky (vícekrát to co je jednorázově a jednou co se dostává pravidelně)? Když postoupím do vyššího sociálního postavení tak budu moci dál nakupovat v nižších nebo pouze v aktuálním? Když mi kuře zmizí tak jeho body náklonosti zmizí taky nebo se přesunou k dalšímu kuřeti co přijde do stejného slotu po něm?
    Jinak mi jedno kuře ze 3 hraje, další 2 bych určitě měl dojet abych z nich dostal sociální body a pak půjdou na gril. Jinak co je výhodnější - zkoušet stále hledat nové kuře, které hraje nebo když je v zeleném tak během 5 dnů získat sociální body?
    Díky za každou další radu
    bropyk
     
    evik1016 tohle ocenil(a).
  20. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    bropyk - jen malý dotaz: jde ti jen o tvé sociální body a tedy o tvé výhody nebo o to kuře, tedy o pomoc začínajícím? z tvého příspěvku cítím jen snahu "vytřískat" z toho pro sebe co nejvíce a z toho je mi trošku smutno ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.