ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Kulasec - samozřejmě, že to máš špatně. Ty máš přesně ohraničit osobu a ne, jak je vidět na tvém výtvoru vpravo, ji šahat na veřejnosti červenou rukou na zadek ....
     
  2. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Jééžišmarna, pásovec. Přihlaste se dobrovolně, kdo z vás si tohle děsný zvíře přál a oni mu vyhověli o_O V tom případě, já chci do nějakých příštích tajemnic žirafy a jestli nebudou, končím s farmou!! xD
     
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Twinulka já ti to vysvětlím: z pásovce se dělá lék proti malomocenství....takže nás tímto možná chce RT léčit z malého nadšení pro ty jejich nápady . No jestli se pásovec bude hromadně klubat z těch kadibudek, fakt začnu mít podezření xDxD
     
    evainfo, skalara.v a evoku57 tohle ocenili.
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A což takhle ocelot?
    čarodějka, radši to takhle nevysvětluj: mohli bychom se dočkat i nosorožce nebo tygra ussurijského (afrodisiaka) apod. Asi má náš přítel z Bollywoodu k téhle mystice blízko. ;)
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  5. samuela15

    samuela15 Zelenáč fóra

    Zdravím Vás, jsem možná mimo vaše téma, ale poslední dobou se mi špatně přihlašuje na forum. Píše to, že je selver nenaleze a teď to zkouším z jiného počítače a načítá to hodně dlouho. Dělá vám to taky? Díky za odpověď.

    -pechfógl-

    Tak to jsme na tom stejně, když mi to píše zkontrolovat Firewal nebo tak něco, tak bych šla nejraději zase do školy
     
    Naposledy upraveno: 12/9/15
    skalara.v a Jonsdorf tohle ocenili.
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ano, děje. Ale já to omlouvám tím, že jsem počítačovej blb. I když, pár lidí mi tvrdilo, že ne....
     
    babioli, evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojky samuela a -pechfógl-,
    zkuste vyčistit PC (vše pro bezproblémový chod hry). Mohlo by to pomoci. Já včera taky musela "uklidit" a trochu se to zlepšilo.
    Přeji fajn hru a rychlé načítání fóra.
     
    babioli a skalara.v tohle ocenili.
  8. silviec

    silviec Mistr fóra

    musim se s vámi podelit o to, co me prave rozesmálo, napsala jsem příspěvek a v avataru se mne objevilo vychazejici hvezda, prave me pichlo v zadech, nemelo by tam byt spis zapadajici)))):D
     
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    A co tak přidat to kanálové zvířátko s tím holým ocáskem? Aspoň bych klidně mohl psát,že mám na farmě krysu a nebudu potrestán,že urážím někoho z vedení.
    8)
    No co,osla máme taky.
     
    zejdy66, duna.duna1 a evainfo tohle ocenili.
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hezké ráno,dlouho jsem nic nepsala ani nečetla.prosím tedy o radu jestli najdu někde příznivou zprávu o tom že když nám neustále přidávají patra na stonku , bude nějak možno rychleji odkliknout těch 32 pater , je to hrůza:-((
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Sopti, ujišťuji tě, že počítč si čistím ráno dřív než zuby je to k němu blíž než do koupelny).;)
     
  12. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Taky jsem na tom stejně holky, s čištěním to nemá nic společného...

    Prostě se server xenforo špatně načítá. (neodpovídá)
    Čím to je nevím, ale zjistit by se to samozřejmě dalo.

     
    Naposledy upraveno: 13/9/15
  13. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    I mně se pomalinku načítá fórum, vyčištěno mám a je to pořád stejné.
     
    babioli, evainfo a Lyzarka tohle ocenili.
  14. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj libakos,
    zkus kouknout do FarmOracula na stránku 10. Něco tam je naznačeno.
    Přeji fajn hru
     
    babioli a zizala42 tohle ocenili.
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    moc díky hezký zbytek dne:))
     
    sopti tohle ocenil(a).
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak je to tu zase, uz tak nejak nemam zajem psat jim, ze si maji najmout nekoho, kdo zvladne TRIVIALNI dotaz do databaze, tedy na posledni aktivitu...

    Drahý hráči hry Farmerama,
    Všimli jsme si, že jsi už delší dobu nehrál(a) hru Farmerama.
    Velmi by nám pomohlo, kdybys nám prozradil(a) důvod, proč už nehraješ.
    Pro tento účel bychom ti rádi nabídli účast na krátké anketě. Její vyplnění ti zabere jen okolo 10 minut.
    Tvá zpětná vazba nám pomůže hru Farmerama ještě více vylepšit!
     
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Tassadar11 už zase? xD Mě tohle psaníčko taky občas chodí, ale tentokrát nedorazilo....asi se urazím xDxD
     
    skalara.v a babioli tohle ocenili.
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tassadar11 Mně by tedy také zajímalo ,proč už delší dobu nehraješ!xD Ale hlavně nezapomeň vyplnit důležitou anketu!:eek:
     
  19. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Jo tak proto neposíláš dárky !!! :cry:
     
    kaolín11, babioli a ju.no tohle ocenili.
  20. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Tassadar - prosím tě, nerozjímej a vylepšuj.
    xD
     
    duna.duna1, kaolín11 a babioli tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.