ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Tassadar11, kolega přesně předal, co jsi napsal, na základě toho jsme byli informováni, že se opravdu neukládají data do flash cache, ale tohle by neměl být konečný stav. Pouze dočasné řešení, než se zajistí kompletní oprava. Díky za podnět. Pokud máš klidně ještě něco, co bychom mohli předat, nápad, rozhodně je vítán.
    Děkujeme danda-vnovis


    PS: Tassi takhle, díky :)
     
    Naposledy upraveno: 22/7/15
    k.vitek a lacrima tohle ocenili.
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    danda : to je bohuzel jediny co muzu videt, skusil jsem si predstavit co to je za kody, jako kdyby se nahle prestalo ve flash podporovat kodovani nazvu nebo vybraneho znaku.... tedy musi jmena obsahovat jen anglicke znaky, bez mezer, bez lomitek, pomlcek, podtrzitek a tak, protoze hexakod nazvu adresare je divny (##79F864A0BE2E59E7) a jmeno *.sol souboru je ted vzdy stejny (00000001.sol), misto aby bylo rovnou jmeno souboru (farmerama_*.sol)... no a proto jsou to adresare a ne soubory s ruznymi jmeny....
    Takhle?
     
    danda-vnovis a Witchy.D tohle ocenili.
  3. polacka

    polacka Vévoda fóra

    K čemu je dobrá dekorka Slyšte! Andělé zpívají? Děkuji
     
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    polacka tahle dekorka je hodně žádaná proto, že je takzvaně "plovoucí" - to znamená, že počet BZ se zvyšuje s každým levelem....a také má dobrý čas sklizně ladící s buzením mazlíků . Kdo hraje na BZ, je pro něj velice výhodná a snaží se jí osadit celý park ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj polacka - dekorace Slyšte!Andělé zpívají se dala získat na vánoce 2013 jako vánoční dárek - kuk . A proč je tak žádaná ti vysvětlila čarodějka007. Děkuji za doplnění.

    Přeji ti fajn hru
     
  6. ajtyk11

    ajtyk11 Pisálek fóra

    hra se při ruční sklizni stále seká a to přes to, že jsem udělal vše pro správný chod hry. Pochopil jsem , že je to způsobeno změnou prostředí. Je to setrvalý stav? Jak dlouho může trvat odstranění? S ruční sklizní se to totiž nedá skoro hrát, na klik to reaguje mnohem později, takže už jsem někde jinde a provede to něco jiného než chci. Kromě toho je uplný postup podle návodu na bezproblémový chod hry nesmírně zdlouhavy a složitý. Díky za informace
     
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ajtyk11 kdy se to podaří odstranit asi neví nikdo....jediné, co můžeš udělat je, že když nastartuješ farmu, dostat se z plochy do globálního nastavení FP a smazat data z ukládání webu - trochu to pomůže
     
  8. ajtyk11

    ajtyk11 Pisálek fóra

    díky čarodějko, to dělám a je to skoro neznatelné zlepšení, asi farmě dám nějaký čas na rekonvalescenci
     
  9. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj ajtyk11
    bohužel se momentálně nedá nic jiného než čekat nebo čistit data flashplayeru - jednoduchý a rychlý postup...
    Díky za trpělivost
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Proc zase zapli to generovani megabajtu? Zavadu neodstranili a tak opet mazat a mazat, to je fakt uzasny :-(
     
    tydýtková, Witchy.D a DANKA722 tohle ocenili.
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Tassadar11 my můžeme mazat až do úplného zpitomění....ale možná by měl mazat někdo jiný a hlavně někam jinam....;)
     
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    No comment, mají hlavičku svou, tak oni to nějak dořeší. Jen jim holt asi budeme muset dát víc času. Berte to tak, že je to pouze dočasné řešení situace.
    Nicméně mě to teď sklízí normálně, konečně, ale pokud máte někdo problém, tak se samozřejmě ozvěte, ať je co předat dál. Nejlépe na herní podporu.
    Díky danda
     
    tydýtková a Witchy.D tohle ocenili.
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Myslim ze kombajn vyresili, ale ne to generovani adresaru... kazdy se muze podivat, kdyz najde cache, ale pockame az to nekomu dulezitymu zahlti disk, to pak budou poslouchat :)
    Je videt, ze nasli co to zpusobuje, ale nezdarilo se odstranit to vsude...
     
    ananuki a DANKA722 tohle ocenili.
  14. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    No způsobovala největší problémy právě spodní lišta s logem akcí hry, ale podle mě, jak píšeš, hrozí že se zahltí disky a obávám se, že se to stane nejdřív nám než jim.
    danda
     
    ananuki a DANKA722 tohle ocenili.
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak co říkáte na O+D :) .. by byla legrace, kdyby dekorky z rybolovu nebyly na ještě na seznamu, že je to moc brzy :oops:
     
    DANKA722 a Hagerr tohle ocenili.
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Co rikam? Ze jsem se podival do seznamu toho co ma jit a tam jsou vsechny, takze snad ten stonek zaplnim snadno... zbytek toho co nemam tam neni, tak to bude snadny...
     
    DANKA722 a evainfo tohle ocenili.
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    já tedy moc nechápu, proč zařadili OaD v době, kdy nejsou odstraněné problémy s FP - jsem velice zvědavá, jak ta vzducholoď bude fungovat....
     
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ty dekorky z rybolovu jsou tam zcela správně a běda, jestli nepůjdou. Byla sem ujištěna minimálně dvakrát, že se budou dát měnit.
    danda
     
  19. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Z odměn TS Mazaný Lišák se nic převratného neurodilo,ale aspoň Amherstie.
    Zapoměla jsem na 6x PL při zkoumání kolik mám Modré vody k akci : přátelství a neskutečně se zadařilo,na první pokus hned Kouzelný strašák,k tomu Veselá lilie,jsem absolutně spokojená
    [​IMG]
     
    -Kuteno-, DANKA722 a pajaable tohle ocenili.
  20. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Tassadar, tak mne jenom napadlo, co hodláš za dekorky z rybolovu nabízet, že stonek
    zaplníš snadno?
    :D:D

    EDIT
    Vážně? To jsem netušil, že i takoví se najdou, co nestojí o nic, ani o BBZ.
    Ale co budou za ně chtít?
    Já bych například ty dvě dekorky, co mám navíc, nevyměnil ani za růžovou stáj.
    Dávají za 24 hod. slušný počet BBZ.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 26/7/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.