ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    -Kuteno- nějaké lístky jsou přece jako odměna v tom husím úkolu....a asi i něco vypadlo z polí, moc to nesleduju. A přestože na své farmě netrpím chlívky natož výrobny, mám toto:
    [​IMG]
    Takže to nebude trvat dlouho, neboj ;)
     
  2. terkacheerka

    terkacheerka Znalec fóra

    Ahoj všem, jsem zpět tady a na táboře to bylo skvělý. Mám velkou radost, stihla jsem našlechtit husy a splnit úkol v družstvu a taky jsem v marmeládníku postoupila na 5 ůroveň a můžu vařit velikonoční marmeládu, takže bezva ráno. Mějte se prima. Tera:);)
     
  3. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    -pechfogl-
    Jo, jo, i v Praze je to s těmi sanitkami stejné, nedávno mě také neodvezly, prý jen nechodící po rozhodnutí lékaře, sice jsem nemohla ani sedět, ale já jsem se doplazila na toaletu, tak jsem chodící :). Každý den na převaz, zkoušela jsem soukromé sanitky, chtějí 1500 na hodinu, a objednávku 14 dní předem. Nakonec mě vyhověli taxikáři, posílali mi velké auto, kde jsem mohla ležet, pomohli mi a počkali na mě a zase zpátky. Kontrolní dotaz, kolik mi stály taxiky za 12 převazů?xD
     
    Naposledy upraveno: 12/7/15
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tipuju tak 12000. Mimochodem, já jsem Pražanda, ten Benešov, to byl úlet na chatě. Takže o deportaci na František (kam se dostavuji jen v polovičním bezvědomí) vím svoje. Jo a co byste řekli paní doktorce, která řekne pacientovi: Buď půjdeš, nebo ti dám facku? Já jí tedy řekla, že ji to vrátím.
     
  5. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    -pechfogl-
    dobrý odhad, jen o málo víc:)
     
  6. dadape58

    dadape58 Pisálek fóra

    Ahoj mám dotaz dodělala jsem stálý úkol KUKAČČÍ TAJEMSTVÍ,v úplně posledním úkolu byla řada na magickém stonku a nikde jsem ji nemám ji otevřenou.Děkuji
     
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dadape58,
    zkus obnovit hru (přes F5), popřípadě se odhlásit a přihlásit znovu. Pak by se ti prázdný šedý řádek měl na stonku objevit.
    Přeji fajn hru
     
  8. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    A je to tady dneska jsem se dohrabala do tý vytoužený stovky
    přestavěla park i ostrov pokladů - konečně jsem mohla vytáhnout dekorky které jsem získala od farmářů při O -D
    dávající krejcárky a kochat se - jsem zvědavá kolik to hodí do krejcarové kasičky
    http://www.pictu.cz/image.php?di=DSL9
    http://www.pictu.cz/image.php?di=KD4W
    EDIT - všem Vám moc děkuji za gratulky jak na foru tak na farmičku -
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 14/7/15
  9. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    [​IMG] Mahira72 ........gratuluji !
     
  10. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    gratuluju!!!
    ja si aspon udelala radost:
    [​IMG]
     
  11. burds

    burds Titán fóra

    Mahira velká gratulace.
     
  12. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Mahira, také se připojuji ke gratulantům. Klobouk dolů, já než se dopracuji na takové číslo farmy, to to bude ještě pár let trvat. :)
     
  13. burds

    burds Titán fóra

    Holky přesně jste to uhodly.Z Úval do Prahy v dopr.špičce 1000Kč /návštěva traumatologa/a zpět to samé.Tak 12x 12000.V noci cca 600 Kč.
     
  14. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Mahira taky gratuluji
     
  15. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Mahira 72 - gratuluji. Dekorky na farmě vypadají moc hezky. Máš tam některé, o kterých ani nevím, že existuji. Super.
     
  16. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Mahira72 velká gratulace :D já bych měl do konce týdne dosáhnout teprve 90 lvl ;)
     
  17. čarodějka22

    čarodějka22 Pisálek fóra

    Mahira72 ... Velkou gratulku posílám a tiše závidim :) snad se taky jednou dočkám té stovky :)
     
  18. silviec

    silviec Mistr fóra

    mam ja to sikovne sousedy))) dnes dva dosahli stovky, velka gratulka pro Mahira72 a Bagíra77
     
  19. Janké861

    Janké861 Stálice fóra

    Mahira72
    Také se připojuji ke gratulantům a přeji mnoho dalších úspěchů jak na farmě, tak i v životě.
     
  20. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Ahojky velmi pěkně zdravím,dnes odpoledne jsem se dopracoval až do krásného levelu s názvem 100.
    Silviec - Děkuji za gratulaci,potěšilo mě to.
    [​IMG]
    Ohromná radost.
    ;)

    FM-sopti - Mockrát děkuji .
     
    Naposledy upraveno: 14/7/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.