ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    a je to tak furt... co tu těch 21 let žiju zase já, sósedko ;)
     
  2. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Nevím co se děje,pořád to v klientovi padá,nebo mi to napsalo -pozor vir -přihlásím-spadne,tak nevím co dělat.máto taky někdo???děkuju
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mituli

    Protože vyšla nová verze klienta, některé antiviry mohou hlásit, že se jedná o škodlivý software. Netřeba se ničeho obávat, je dobré vložit soubor do vyjímek ve svém antiviru.
    Úplně nejlepší je nyní klienta odinstalovat, například pomocí tohoto programu Odinstalace Samostatného klienta pomocí programu Revo Uninstaller
    Restartovat počítač a potom klienta stáhnout znovu.
     
    mituli, radyn.m a -Jara05- tohle ocenili.
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Díky za aktualizaci v Rama obchodě a doplnění speciální o suvenýrové dekorky do řádku, tyto mi zrovna chybí :) teď už jen sehnat Rama mince :D zrovna nedávno jsem je utratila xD:cry:
     
  5. goro19

    goro19 Pilný autor

    Mám takový nesmělý dotaz: nikdo nemá žádné problémy s fungováním farmy, že si nikdo nestěžuje? Už několik dní se potýkám s jejím zdlouhavým a pomalým načítáním a když se načte, vrátí se měřítko zpátky na nulu a znovu se procenta načítají. Jednotlivé plochy se načítají stejně pomalu. Když chci pozuzit konkrétní strom, musím na UH kliknout i 3x. Když chci vybrat ručně nějakou dekorku, podaří se
    mi to na více pokusů a dekorka poskakuje spolu s klikem. Všechno, co se dalo vypnout, jsem vypnul, ale ničemu to nepomohlo.
    Bylo opravdu nutné měnit to, co není pro farmu důležité a zavádět nějaké další efekty? Nezdá se mi, že by se toto dělo jenom mi.
    Akci poklady minulosti nedělám.
    Raději bych uvítal opravu stále se schovávajících řádků na stonku než mám mít v kolečku např. počet něčeho.
     
  6. polacka

    polacka Vévoda fóra

    goro19 Ale problémy mají, mám i já, ale stěžovat si nemá cenu. Je to jako mlácení prázdné slámy. Takže tak.
     
  7. goro19

    goro19 Pilný autor

    polacka - děkuji za reakci. Ale jak jinak se RT dozví, že farma je téměř k ničemu? Hlavně, že na mě bliká pole po zalití, stáje
    po nakrmení a ze změti koleček se dozvím, že mi z něčeho vypadla jedna mandragora nebo jeden hřebík, protože jsem to doteď nevěděl.
    Tak nic.

    E:
    Pitrýsku, vím, že to tak bývá s novými akcemi, ale tentokrát se mi to zdá příliš dlouho a nic neukazuje, že by se mělo něco změnit k lepšímu.
     
    Naposledy upraveno: 11/6/24
    evainfo, -Jara05- a polacka tohle ocenili.
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D:DxDProblémy s hrou byly, jsou a budou. Od zavedení farmy to tak je. Jednou lepší podruhé horší. Jedno vylepší a druhé se zhorší. Nejsou peníze, lidi atd.:p. Reakci jsem dal několikrát, celkem kulantní. Odezvy jsou i v Orakulu a jiných debatách.
     
    k.vitek a kocieva tohle ocenili.
  9. mituli

    mituli Polobůh fóra

    prosím-nejde mi pohybovat puclemi v akci,nejdou přetahovat-poradí mi někdo,díky
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mituli - ahoj, zkus zavřít komplet hru a znovu se nalogovat. Pokud to nepomůže, můžeš vyzkoušet jiný prohlížeč (nevím, v čem hraješ)
    - u mě to např. v Edge funguje bez problémů (právě vyzkoušeno)
    Hezký večer
     
    mituli tohle ocenil(a).
  11. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    goro19 - farma blbne už hooodně dlouhou dobu, ty záblesky 100 % fungování jsou mizivé, ale asi to nikdo moc neřeší a já se to snažím moc nevnímat i když to zabere o hodně víc času, prostě sedím, čučím a čekám :(
     
    modro.ocko22, -Jara05- a polacka tohle ocenili.
  12. goro19

    goro19 Pilný autor

    irísek1960 - mi do té doby farma šla normálně. A nejde mi jen o záblesky. Podle mě tím, že zaváděli víc těchto nesmyslů, je celá farma rozložená. Teprve teď se pokouším poprvé sklidit farmu od včerejšího večera, ale nejde mi to. Minulou pauzu od akcí jsem si udělal dobrovolně, teď to bude pauza vynucená.
     
    irísek1960, k.vitek a -Jara05- tohle ocenili.
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Dneska jsem si k padátkům pomohl okamžitou sklizní kedlubny a pohanky.K tomu aktivoval bonus na kladiva(pohanka) a košíky(kedluben)!Jen tak ze zvědavosti jsem sázel na střídačku kedlubny s pohankou,aby byl vidět rozdíl v padání zvolených předmětů.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Tak se chci zeptat,zčeho je vlastně vypočítána pravděpodobnost padání zvolených předmětů ?!?:cry:
     
  14. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Mám fakt svatou trpělivost.Při každém kliknutí myši se mi hra načítá od 1%,nejraději bych pc hodila někam do kouta,ale mrzí mě že jsem dokoupila měnu,tohle fakt už dál NEJDE>:(>:(
     
  15. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    modro.ocko22

    nejsi v tom sama , jak už jsem psala v diskuzi k akci Kočičí mánie , tak mi při každém dodání (po doplnění
    celé osnovy) ev. při odkliknutí
    získané odměny " umřel" celý počítač, tak jako by jsem ho vypnula:p
    Nepomohlo mu nic jiného, než ho docela sprostě vypnout ze sítě a znovu zapnout.
    Takže dostal několik pořádných "facek"

    Inu, je to už stařeček, tak co by jsem chtěla , že ? ;)
     
    evainfo, -Jara05- a modro.ocko22 tohle ocenili.
  16. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Čao :) Jsem se dnes vrátila ze slunečného Chorvatska :music:
    Ropnou skvrnu jsem na Istrii sice nezahlédla, ale je pravda, že moře a pobřeží bylo dva dny velice špinavé a páchlo :oops:
    A trochu inspirace pro jedlíky mořských plodů jsou zde lignje na žaru ;)
    [​IMG]
    Omluvte kvalitu obrázku, manžel špatně nafotil a já musela výsledek skládat ze tří kusů :wuerg:
     
  17. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    kutilka70 - to sis určitě na dovče natrénovala chytání ryb, takže teď v akci budeš mít před námi náskok a možná chytíš i žraloka. :DJídlo vypadá super, hned bych si taky dala. K obědu jsem dnes měla mozeček (z květáku, ne pravý ;)), který mi sice chutná, ale olihně a ještě z grilu, ty jsou nedostižné. Hlavně že ses nám vrátila odpočatá a posilníš teď naše řady. Tak šup šup pro holínky a vidle a jdem makat. :p :)
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Prepperka
    Už jsem mákla a hlásím hotovo :p
    No aby žralok nechytil spíše mne :wuerg:
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG] slušný úlovok na 11 ks bední s kung-fu tigrom:p
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Konečne komplet! :cry:

    [​IMG]

    ...samozrejme,okrem dovolenkového módu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.