ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bezejmenný

    V minulosti ses tu kasal počítačem Alienware, takže s takovým počítačem by v prohlížeči neměl být problém, proto jsem tu větu napsal, tak jak jsem ji napsal.
    Pokud ti to v prohlížeči nejde, je potřeba pro to něco udělat.
    Když nechceš Edge, přemlouvat tě nebudu, ale hra v něm jede dobře jak na PC tak na mobilu.
    Klienta pro tuto chvílí, respektive soubor farmerama.exe, budeš muset dát do vyjímek, pokud chceš hrát v klientu.
     
  2. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, proč nekontaktuješ technickou podporu Avastu a nenahlásíš falešnou detekci?
    https://www.avast.com/cs-cz/false-positive-file-form.php#pc
    Oni prověří a zajistí aktualizaci, aby k falešné detekci nedocházelo, no ne? Když nejsi ochoten cokoliv na své straně udělat, máš přeci možnost to řešit přes vývojáře svého antiviru. A promiň, ale kdo chce, hledá řešení, kdo nechce hledá důvody a pokud chceš pomoci se svým ID, stačilo jen požádat. Určitě bychom ti vyšli vstříct a dali bychom ti tvé ID, když ses k němu nemohl nijak dostat. ID není tajná informace a normálně se používá pro soutěže, takže opět musím jen konstatovat, že slyším jen výmluvy....

    Prima den
    Daniela
     
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Logika jaksi říká že pokud se nemůžu dostat do hry, tak se nemůžu dostat ani na fórum a požádat o pomoc, protože z fóra už velmi dávno zmizela možnost přihlášení bez nutnosti sem jít ze hry přes ikonku.

    Jako zajímalo by mě, proč se zde může od moderátorů "trpět" že z lidí dělají hlupáky ?
    Používám jeden z nejlépe hodnocených antivirů - jsem hlupák
    Používám herního klienta / aplikaci - jsem hlupák.
    Mám jiný názor než moderátor - jsem hlupák.

    Fascinuje mě že když tohle napíše moderátor, nic se neděje. Kdybych tohle napsal já, mám bez debat ban minimálně na měsíc.

    Je fajn vědět že jsou tu lidé kteří umí dát svoji nadřazenost najevo a trestají doslova na základě "Ty máš jiný názor než já a protože mě nebaví se s tebou bavit, tu máš ban na 2 týdny a snad si příště rozmyslíš říkat jiné názory"
    To už tady bylo několik desítek let a zdá se že to lidem hodně chybí, aneb dej člověku MOC a začne si ji užívat.

    Dodatek : můžu přijmout fakt že se dva nejlepší antiviry mezi sebou domluví a řeknou si "Hele zablokujem třeba farmeramu a budeme se smát lidem jak jsou naštvaní" protože UI (umělá inteligence) se vyvíjí
    Co ale nikdy neuznám, je prapodivné "OFI" prohlášení že za to nemůže BP, když ta nemožnost přihlášení do hry přišla s poslední aktualizací klienta / aplikace. Což bych řekl že je problém IT, BP.
     
  4. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Prvně tě chci Bezejmenný upozornit, že ti nekritizuji tvůj výběr antiviru, to je tvá volba a tvé osobní rozhodnutí, pouze sem ti napsala, že kdybych já užívala tvůj antivir a chtěla hrát, pošlu info o falešné detekci a nechám problém prověřit nebo najdu jiné vhodné řešení. Ale budu hledat řešení a pokud ti tu někdo nabídne různá řešení a ty prakticky neguješ všechny, pak nehledáš řešení a nestojíš o něj, pak nechápu, proč sem tedy psát.
    Teď jsi na herním fóru a pokud stále nemáš někde zapsané své ID, můžeme ti ho dát. To, že se ti snaží někdo pomoct nebo poradit považuješ za nadřazenost? Pokud ano, pak jistě naši pomoc nepotřebuješ a najdeš si lepší řešení sám.
    Příjemnou hru

    PS: BP neví, jaké všechny antivirové programy používají hráči ve všech herních lokacích, proto je na hráčích informovat svou technickou podporu pro antivirus o možné falešné detekci. A našla by se určitě i další řešení, pokud chci mít jistotu, jen ta řešení chtít hledat.
     
    moncicak7070, bačkora85 a Sheron11 tohle ocenili.
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Takže znovu a pokud neumíš číst a nebo máš problém s očima, řekni někomu kdo ti to přečte a vysvětlí o čem píšu.

    Měl jsem problém dostat se do hry, díky aktualizaci klienta. Když sem zkusil napsat na podporu, bylo mi napsáno že potřebují ID, které nemám nikde zapsané a pokud se nemůžu dostat do hry, nemám jak získat ID.
    Pokud se nemůžu dostat do hry, nemůžu se dostat ani na fórum, protože jediná možnost je přes ikonu ve hře.
    Pokud bych se dostal do hry, nepotřebuju pomoc s ID, protože opět logicky mám k ID přístup tím že jsem ve hře.
    Pokud bych potřeboval pomoc a nějakým zázrakem (netuším jakým) bych se dokázal dostat na fórum bez nutnosti přihlášení do hry, udělal bych to.
    Tím že ty ze mě - jako další - děláš schválně hlupáka a toho špatného, mě jen utvrzuje v myšlence že je jedno co píšu ale jsem prostě ten špatný, protože prostě proto.
    Nikde jsem o radu nežádal a ani ji nepotřebuju, protože jsem se do hry dostal a mám tak opět logicky přístup k ID, ale podle tebe jsem já ten špatný a ještě vlastně neumím ani ocenit pomoc, o kterou jsem nežádal.
    Je super vědět že tu máme takové moderátory, kteří na sebe evidentně znají nějaké temné tajemství a navzájem se tak drží v šachu, jinak si neumím vysvětlit to co se tu děje a co je zde od moderátorů vůči hráčům (nebudu jediný kdo měl / má problémy, jen těch xyz raději nic nepíše) tolerováno od ostatních moderátorů.

    Pokud nerozumíš tomu co píšu a proč to píšu a popřípadě na co upozorňuju, je mi opravdu záhadou, jak můžeš být moderátor.


    "PS: BP neví, jaké všechny antivirové programy používají hráči ve všech herních lokacích, proto je na hráčích informovat svou technickou podporu pro antivirus o možné falešné detekci. A našla by se určitě i další řešení, pokud chci mít jistotu, jen ta řešení chtít hledat"

    Avast a Northon, jsou 2 nejrozšířenější antiviry na světě a zablokovaly přístup do hry díky tomu že BP udělalo evidentně chybu. Takže pardon ale nepoužívám žádný antivir z divných stránek o kterém netuším co je zač. A problém je ze se strany BP takže to jejich "není to na straně BP ani hráče" je těžký nesmysl. Je to jejich chyba a antiviry s tím nemají nic společného, protože jak už jsem psal, těžko si tyhle antiviry sami řekly že zablokují po aktualizaci hru. Ten "problém" je někde v aktualizaci a proto ho antivir zablokoval.
    A já jsem řešení našel, takže opět, netuším proč ze mě děláš hlupáka že nemám potřebu hledat řešení.
     
  6. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    • Nepiš, prosím, více příspěvků za sebou. Použij u toho již napsaného možnost "upravit". Děkuji Skali
    Tatínek mi před pár dny taky hlásil, že se nemůže dostat do klienta. Je přesvědčený, že mu jeho ochrana počítače (nevím která, co tam má nainstalované) vyhodnotila Klienta jako nebezpečného a odinstovala ho. Nebo co. Nechtějte po mě přesnou reprodukci komunikace s člověkem, u kterého obdivuju, že ve svém věku (74) takovýmhle způsobem dokáže s počítačem pracovat, tak jak to dokáže můj táta...

    EDGE je možné nainstalovat i do mobilu? To jsem netušila... Díky za tip.
    ***sloučeny příspěvky (multipost)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/4/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Trochu si tu postěžuji.Se sousedkami jsme dohromady dali 98 tajemnic na hyeny a jen 2 měly štěstí na hyenu a to ještě na vedleiších farmách.Vždy jsem tak z 15 tajemna měla 1 stáj , od minula kdy byla želva jsme dohromady dali také velké množství a to i z akcí a nic.No jestli tímto nás chtějí donutit kupovat baliky tak se mýlí, stáje se jednou objeví,nemusíme mít vše hned ;) A když je mít nebudu chleba levnější nebudexD
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Já koupila 5 stájí skorohyen a výsledek u mě i výpliva = 0. Nevadí, však ona časem dorazí.
    Přeji úspěšný nový týden, vzhledem k tomu, že u nás momentálně svítí sluníčko je vše ok a dobrou náladu nic nepokazí.
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    U nás prší a hotovo nemám,jde to hezky dohromady.;)
     
    -Jara05-, bačkora85 a Sheron11 tohle ocenili.
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Opravdu jsou bedny s nářadím tak v kurzu?!? Že je nám pořád cpou?o_O Klidně je za FL pošlu nazpět!xD
    [​IMG] :wuerg:
    Bych raději uvítal bedny s deštníky a melodiemi!Ale zřejmě o ně nebyl zájem!:cry:
    Jo a příští týden bych ocenil akci na řemeslo! Tam mám ještě rezervy!:wuerg:
    [​IMG] :cry:
    Krom ananasovýho pečiva nic nevyrábím.Díky bedýnkám, v podstatě řemeslo zaniklo.:cry:
     
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 máš pravdu, u řemeslných přísad by to opravdu chtělo zabrat. :p

    upload_2023-4-24_16-38-34.png
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nojono,měl sem v minulosti menší herní výpadek a nikdy sem nepoužíval žádný produkty na vypadávání přísad ze sklizně.
     
  13. k.vitek

    k.vitek Titán fóra


    No, přiznávám, že já jsem minulý týden (nebo předminulý?) pěkně provětrala lištu a Bedny s nářadím jsem téměř všechny vysypala... A to když jsem chtěla "nabouchat" 16 nových baha výroben - Továrna na letecké čepice. Zjistila jsem, že mám asi jen 30 ks Zachycovačů pírek... a na výrobnu jich je potřeba 5 ks... A Zachycovač pírek totiž při sklizních (pokud si dobře pamatuju) tak často nevypadne. Tak se to velké množství Beden s nářadím v liště hodilo ;)
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zrovna dneska jsem nad pírkama (100 ks ve stodole) přemejšlel,jak bych navýšil jejich počet.A při další akci kde budou potřeba padátka,tak provětrám na pohopolích růži.Stejně ,jako když honím dřevěná kladiva z laskavce.

    pokračování:
    Dnes jsem tedy využil akce a promrskal růže na pohopolích.
    Stav pírek před a po sklizních:
    [​IMG]
    Ze začátku jsem měl i aktivní bonus na hřebíky,ale zdálo se mi,že pírka padaj velice špatně(někdy ze 40 pohopolí,i žádný),tak jsem jej odstranil.Na celou tu taškařici jsem spotřeboval asi 4.600 ks SH. Za sebe mohu říci,že oproti dřevěným kladivům,padaj pírka opravdu mizerně! Zkusím projít skleník,jestli tam nebude nějaká lepší plodina.
     
    Naposledy upraveno: 26/4/23
  15. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Zdravím, chci se podělit s myšlenkou . . .. Když teď tak pilně točím kolem (kvůli bonusům), vidím tam stále v hojném počtu chlívky na želvy, nenapadlo je tam nahoře prohodit je s mývalými chlívky, stačily by oranžové, nemusí červené jako to bylo zpočátku u želv.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    kocieva : ty ještě nejsi spokojená z osmdesátého pátého Ořešáku a z devadesátého čtvrtého žlutého prasečáku ? Toč a buď ráda že máš dvacet osm želv.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Richards76, neviem, či vieš;), bez riadku sa dá dosiahnuť okamžitý zber šafránu, treba mať v skleníku vyšľachtenú Lásku k SH aj Kombinovanú lásku k SH + do slotov vianočku a nevinnosť

    [​IMG]
     
  18. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    DANKA722, ďakujem za radu. Už na tom pracujem :)
     
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    kocieva-díky protěžovému údolí mám už jen 667 žlutých výroben z kola,vedou nyní oslíci oranž 774 stájí,takže klídek,bude hůř;)xD
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Musím teda říct,že šlechtění rostlin ve skleníku je opravdu utažený,jak prase.A mohu jen vzpomínat,jak při zavedení do provozu to padalo,skoro z každýho šlechtění!Ještěže sem tehdy vyšlechtil hafo rostlin,protože teď je to záležitost na měsíce.Nepomáhá ani uspíšení za SH a FL!:wuerg:
    Jinak teda Láska k SH vyšlechtěna u : chrpa,cibule,růže 2x, kosatec, chryzanténa, laskavec, fenykl, orchydej, ředkev 2x, artyčok, ječmen, karafiát, šafrán 2x, kedluben, organická bavlna, pohanka, lilie, pórek, levandule,
    Některé jsou teda k dispozici za použití více řádků.Pak je ale jedno kam člověk při akci sáhne.Může se využít nato, co zrovna chybí do úkolů,při sezóně,nebo na doplnění nářadí!:)
     
    Naposledy upraveno: 29/4/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.