ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Ynočko, žehlení je otravná práce, ale jsem nějak zblblá tou bývalou dobou mého narození a stále to dodržuju :(, mě to i baví, ale jde o to dokopat se k tomu. Pak vyžehlím vše, co vidím :wuerg:. Ale slevuju z toho, už několik měsíců nežehlím manželovi montérky (má je jen na zahradu a garáž) a trička do montérek. Jinak jsem žehlila i propálená trika od svařování a od barvy, co nešla vyprat - ***** :(
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    moncicak7070, můj tatínek vyžadoval žehlit i ponožky. Jak jsem paní sama sobě si, povlečení krepové, prostěradla froté, oblečení pokud možno z elastanu, stačí pěkně poskládat :)
    Když jsem v minulosti bydlela na podnájmu, jednou jsem ze sušárny posbírala krom svého prádla i prádlo paní domácí. Její manžel byl nadšený, že má na košilích správně zažehlené manžety i límeček. No, už mi to zůstalo :) Ale dělala jsem to ráda, byl to moc milý pán, taková stará škola. Naučila jsem se to pro dědečka, babička uměla dobře vařit i péct, ale s žehličkou si nerozuměla. A děda byl stavař, u prkna a pak na jednáních trávil hodiny, musel vypadat upraveně. Teď mi to připomíná, jednu tramvajovou linku, kterou projektoval v sedmdesátých letech minulého století, konečně zprovoznili před nedávnem, byl by rád, snad to tamodněkud vidí... :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 1/11/22
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Y_n_O
    Na košile jsem alergická, naštěstí je manžel nenosí .... začínám být i alergická na francouzskou deku a povlečení - povlečení právě k vůli žehlení a deku k vůli hádkám, kdo komu bere deku. Nejlépe, když si jedna či dvě kočiny lehnou mezi nás a ani jeden z nás s dekou nehnou, aby se miláčkové náhodou nevzbudili :sleepy:. Vařit snad umím, to mě vycvičil manžel, který byl zvyklý na vaření a chuť své matky co směla vařit jen co jedl její manžel. Takže, vařím prý výborně, ale nesmí být změna oproti jeho matce :(. Do toho 21ti letá dcera, co jí úplně něco jiného, takže buď dvě jídla, nebo se naučila vařit sama sobě ... cca 4 jídla xD, ale občas to vzdá a než si uvařit, sní i to co uvařím já. Nu což, bez těch komplikací by ten život byl nudný xD.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já to mám naprosto jednoduché - když mám volno, tak poklidím i se najím, protože mám čas uvařit. Když nemám čas, je to o instantních polívkách do hrníčku + rohlík. Ale když jsem bydlela s mladýma, vařila jsem moc ráda, je paráda vidět, jak někomu chutná, i tam to bylo na několikrát, dcera nerada ostré, tak oddělat do hrnce a dochutit zvlášť. Zeťák tenkrát nepapal zelenou fazolku, tak vymyslet jinou přílohu a do jiného hrnce to vybrat i ze zeleninové polévky... Jo i vaření je alchymie ;)
     
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak už nevím co s tím podpisem. Hodinu tady smolím všechno možné i nemožné, mažu, upravuju a předělávám a stejně tam mám pořád na konci "IMG"
    Nevím jak se toho zbavit.
     
  6. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    ..možno len vymazať hranaté zátvorky

    [​IMG]

    [​IMG][/IMG] vymazať vzadu, vpredu
     
  7. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ja odporúčam všetko zmazať a potvrdiť. Potom skontrolovať, či je podpis úplne "čistý" a ak áno, až potom vytvoriť nový podpis.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Bezejmenný

    Máš to smazané to IMG
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    předpokládám, že jsi tam šla v zastoupení Cecilky. Pokud s námi ještě žil Eda, na první zimu ještě nahodil zimní kožich, na příští si už jen přistěhoval pelíšek k akumulačkám.Tím naznačil, že začíná topná sezóna. Končila tím,že se odstěhoval na parapet.;)
     
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Slza radosti, stéká mi po tvářích. Až bude možnost, pošlu pytel Skunků.
     
  11. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak já mám lištovky hned tři za sebou. xD

    [​IMG]
     
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    už jsem doma.Jen mě mrzí ten bonusový kód.V pondělí odpoledne jsem byla přihlášená a žádný kód jsem neviděla a včera jsem byla indisponována až do dneška,takže nemám nic.
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    V pondělí v 8,00 h byl kód v ofiku a v pondělí k večeru uvedla oba kódy Ciri13 v diskuzi k akci (Příšery).
     
  14. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Tak děkuji
    v této době jsem už byla v pelíšku,druhý den ráno operace
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Práce chvatná- prd platná,som si zahodil len tak do vzduchu (virtuálneho sveta)244 zelených lístkov na to pokazené koleso,no není to k nas......í ??!!-.-:wuerg::cry: Aspoň,že modré pripisuje neobmedzene!
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Copak? Otvíral jsi bedny a nesledoval? Já to pořád říkám, otevírejte bedny co tři dny. Ale i já mám na farmě tikající bombu, jednou k tomu dojde, chvilka nepozornosti a přestřihnu červený drát. :oops:
    [​IMG]
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    GordonSargent nejako tak.Bedne z lístkami neotváram,len keď zelené miniem,no teraz som jednu kopu odpálil.A bedne s hnojom som už stihol odpáliť 2x! 8) ,ale o hnoj nemám núdzu.
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jj, taky mi to tam tiká :D
    hnojivo.png

    Průběžně usilovně pláču, aby vytvořili limit pro otvírání u této bedny (třeba na max 100 kusů najednou), leč zatím stále marně. Ale když nepolevím, třeba poleví RT ;)
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Skali - ale toľko hnoja aj tak neminieš. :D
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121 - třeba to taky odpálím a bude po starostech :D
    (už se mi to taky stalo)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.