ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nevadí, taky jsem měla pracovní víkend; přijede další a třeba na něj budeme mít čas :)

    Ale co rachotím na benzince, připadám si jak u Šimka a Grossmana na Besídce zvláštní školy. Nahoře na baráku, teda v obchodě, už jsem se setkala asi se všemi archetypy zákazníků, ale dole je to jiná sorta. :) Aspoň se nenudím :D
     
    Naposledy upraveno: 25/10/22
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Sledujete zatmění Slunce? Tedy tam kde svítí, u nás ano. Kéž by se někomu spíš rozsvítilo.... ;)

    Edit: Y_n_O,
    Slunce je jen jedno a svítí všude, když svítí. Ano myslel jsem zakázané téma. Kdybych měl někdy něco osobního na kohokoliv tak to napíšu na férovku a adresně.
     
    Naposledy upraveno: 26/10/22
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    U nás v Dřevákově to vidět nebylo, ale užila jsem si to na netu z různých videí. A o tom rozsvícení to myslíš jak? U mne, tady, v republice, celosvětově... 8)
     
    -Jara05-, moncicak7070 a bačkora85 tohle ocenili.
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, pokud máte zájem, podívejte se do e-mailu, nejlépe do hromadných zpráv. Dostali jsme bonus.kód (pro každého jiný) platný do 1.11.
    Edit: Funguje, jen pozor na nulu (0) v textu vypadá jako velké O.
    Zisk: bedna s bonusy.
     
    Naposledy upraveno: 27/10/22
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Brej den. Náhodou jsem zabloudil na farmu, tak čumím zase jak jellito, kolik toho tady přibylo. expres jsem ještě stihl, tak jsem jim tam poslal asi 800 chlévků aby měly radost. Jináč mi chybí asi 80 stromků a u poloviny názvů na trhu nemám tušení kde to vezmu. Teď jsem půl hodiny hledal co je Agávea stejně netuším, takže na to kašlu. Děsivku mám rozjetou, pomalu napěstovávám na ty stromky a chlívky u Dýňáka co nemám a farmu celkově mám v režimu klídeček. Počítám že mě to na chvilku zase chytne a tak po 2měsících to začnu flákat až to zase na 3 roky uložím a zapomenu na to.
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bezejmenný - ahoj, Baha květina Agáve ;)
    Přibylo toho docela dost nového.
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kohopak tady nevidím? Exsoused se vrátil z toulek? :) Když slíbíš, že už budeš hodnej a nebudeš nás tu všechny včetne vrchnosti prudit (nějak Ti to z podpisu zmizlo) tak Ti při OD nějaké novinky, které se za asi tři roky naschromáždily pošluxD
     
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nazdárek, se mnou si nedějte nikdo starosti. Jak to nemožu ukrást a nebo alespoň pokazit jako správnej závistivec, tak mě to netěší. A NEPRUDÍM, jak říkal můj červánek života, konečně jsem opustil pubertální věk a zařadil se mezi dospělé. Navíc má na mě ta můůůů.... miláček, silnou páku proti zlobení, takže jsem hodnej a milej a hladím pejsky a tak.
    Podpis mi zmizel a ani ho nemám nikde uložený, takže bude zmizelej pořád, než najdu něco hezkýho. Vzhledem k tomu že nahý fotky sem dát nemůžu ......... teda .....jakože ..... eeeee ...... nějak ...... fotečku hezkého stromečku nemám, tak podpis nebude.
    Stejně mě to zase přestane bavit a čert ví kdy se zase vrátím.
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jupíí, už jsem chytil dobrodružnou kočku i s tím jejím podivným obydlím, cca 20 modrých lístků.
     
  10. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    co mě ještě v letošním roce čeká?Beru podpůrný léky na ředění krve a jeden mi upadl na zem a moje třeštiprdlo Meg vlítla a sežrala ho.Normálně do ní nedostanu lék na odčervení.Tohle jí zřejmě chutnalo,tak honem volat na veterinu,tam mi nepomohli(nevěděli) tak toxilogie Praha,bylo mi řečeno,že se jí nic nestane,že tam jsou hlavně vitamíny,byla jsem orosená a vyklepaná a spadl mi kámen ze srdce.Mám totiž už jednu zkušenost nebylo to mojí vinou,otrávil se mi 5 1/2 letý Bertík(výbornou léčbou mojí tehdejší veterinářky)>:(zvracel tak mi řekla že mu nemám dávat pití,pak přijela aniž by ho prohlédla mu dala 2 injekce a už to šlo,odvezen na veterinu,tam jsem u něj čekala do půlnoci,dali mi ho domů a v autě mi zemřel:cry:
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Líp se mi to nepodařilo zaokrouhlit :)

    Screenshot_3.png
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jediný den, kdy se mi vyplatí točit s vehiklem, protože mám následující den volno, a já se trefím do nového kočičího bydlení :cry: Jen tak pro zajímavost jsem točila; ze stotřinácti nasyslených párty lístků mi bylo nabídnuto !pětkrát! +1 na šest hodin (jednou se to tam zastavilo), ostatní bonusy klasicky zmizely. Zato mám třikrát novinku, tak deset dalších kočičích bejváků co už mám, a spoustu balastu. ;)
     
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak jsem to prase bičoval až se mu traktůrek rozbil a mám 3 druhy těch kočičích kondomů, asi 30 žlutých a oranžových chlívků, xxl jedlí a ořešáků ale ten čarodějný kondom mi chybí. Za ty 2 dny co jsem protočil tak 200 party lístků, mi kolo to čarodějné, nabídlo tak 5x.
    Točit můžu klidně celý den, pootvíral jsem bedýnky a party lístků mám ještě 600 ale nebaví mě to klikání a čakání.
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    A proč čekáš? Občas si stačí připomenout malou vychytávku. Je jedno, jestli jdeš točit kolo z města nebo z lišty. Mám lépe na ruku tu z města. Roztočím kolo a okamžitě dám Esc. Hodí mě to zpátky do města, otevřu mlýn a roztočím znova. Nevýhodou, ale při kvalitě odměn spíš výhodou, že nevidím co jsem vyhrála. Pokud je něco zajímavého, tak se mrknu do seznamu výher. Pezt psal o ještě rychlejším, ale tento mně celkem vyhovuje.:)
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gordonko, nevím, jestli pezt psal o rychlejším. Jestli myslíš program Auto Key Presser, není rychlejší, jen nemusíš klikat. Spustíš, nastavíš a je to. Jen je nevýhoda v tom, že společně s kolem každé dvě vteřiny (ty nastavuji já) spouští ostatní stránky v prohlížeči. Takže v průběhu točení s tímto prográmkem není možné číst a psát cokoliv kamkoliv, na něco se dívat... Má to svá pro i proti. Využívám často, a teď mám navíc čas ulovit a pomuchlovat kočku, která od doby, co se nám začalo topit, je neustále zalezená na polštářku pod radiátorem a nekomunikuje, max se přijde olísnout o nohy, aby poděkovala za krmení :)
     
    Naposledy upraveno: 1/11/22
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Cože? Vy už topíte? A máš už na sobě uštrykovaný svetr aby jsi neumrzla? Nejste na té Hané poněkud zhýčkání? My otužilí měšťáci máme stále okna dokořán.:)
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ad a) Topíme od 20. 9., kdy jsem oslovila našeho správce domu, proč netopíme.
    Ad b) Když topím, nepotřebuju svetr, i když ho uštrykovat umím.
    Ad c) Zlín není Haná, tamodtud jsem přistěhovalec, naplavenina.

    Okno mám otevřené na ventilačku, protože i když kvůli Cecilce doma kouřím nahřívaný tabák, furt to smrdí. xD Rači budu platit teplo, které stejně netěsnícími okny a dveřmi jde do centra města, než bydlet doma v důchodkách a svetrech :sleepy: Ono to nějak dopadne při příštím vyúčtování, když jsem doma stejně jen jak na hotelu na přespání, nespotřebuju toho moc :)
     
    Naposledy upraveno: 29/10/22
  19. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak vám nějak nevím jak s tím topením. Tady ve Středočeském kraji to dneska bylo venku jen na tričko, pravda v baráku je to horší. Manžel nějak kolem šesté zatopil (zatím topíme 5 let krbovkama zdarma) a mě je vedro. Ale poctivé tři hodiny žehlím, něco jsem skladovala, páč se mi do toho nechtělo a dneska jsem měla venku 4 pračky tak jdu ještě do nich. Zítra budu brečet se zády (plotýnky), ale budu spokojená, že mám hotovo. Tedy jen do zítra, kdy se vrátí po třech dnech dcera a vyhází špínu. A nikdo nevymyslí to co má dcera .... někdy v týdnu mě ráno tahá od Farmy, že neví jak si vyžehlit šaty. Jdu do pokoje a frajerka je měla na sobě a žehlila jen sukni xD
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jak nemám doma dvacetpět, jsem na infarkt. Paradoxně při podstatně nižší teplotě v klimatizovaném prostředí v práci, baby mají na sobě tričko, dvě mikiny a vestu, já jen to tričko a vestu, dvě vrstvy se musí, kvůli různě umístěným firemním značkám xD.
    A žehlení? Co to je?
     
    Naposledy upraveno: 29/10/22
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.