ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojky, až skončí honička, je v kalendáři plánovaná akce Mravenčí království. Dvě akce, které jsem našla a měly s mravenci něco společného, byly na spešl ploše - Mravenčí stezka a Houbová farma. Hm, jestli to tak bude, je to další akce, kde nebudu stíhat nic, protože na akční ploše nemůžu využít pohopole pro náhradu časové ztráty, kdy se na síť nedostanu. Třeba maluju čerta na zeď zbytečně 8)
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vyndal jsem na Baha podivuhodné stáje a místo nich (budky atd.) sedí na ploše třeba jen hlava andulky.... Stejně i na vedlejší farmě, tam jsem i sklidil a stáj vylezla celá (naštěstí) tak jen chyba v zobrazení :D
     
  3. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek47 ano, u několika sazenic a dekorací je problém s animací. Mělo by to být opraveno v průběhu týdne.
     
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tak mně zdrhli dikobrazi a ulétl papoušek, když je zapnutá animace tak je to i veselejší:)
    [​IMG] [​IMG]
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Můra z tajemna nepřilétla, ale sojka oranžová a mrož se počítají, málem mě kleplo, když jsem odtajnil a kuk žlutá mlékárna :D pak několik oranž.bobrů a žlutý gekon.
    Edit: Na trhu prázdno, vejce od pštrosa ani dřevo od bobra, tak jsem si koupil svetr, (ochladí se) a nasadil výrobny abych doplnil zásoby na akci.
     
    Naposledy upraveno: 14/9/22
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    To je zajímavá náhoda, mně se z tajemnic taky vylíhl mrož (první, takže paráda), oranžová sojka a oranž.bobři. Akorát ten žlutý gekon a žlutá mlékárna mě minuly, místo nich tam bylo cosi, co už si nepamatuji.:)
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No a další skoromroži: 2x mravenec oranž. a červené žáby, mravenci se asi hlásí do služby na akční ploše.
     
    bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Chybělo pár milionů. Ale proč čekat na zítra co můžeš udělat už dnes? Jako nechovatele a majitele vícero nevyužívaných ostřikovačů mně to až tak nemrzelo.
    [​IMG]
    [​IMG] :)
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nemožné se stalo skutkem.Dnes po otevření bedýnky za postup: https://1iq.cz/img/j3zDM/6wPT5.jpg 8)
    Akorát,zrovna tenhle druh moc nepotřebuji!:cry:
    Jestli další příjde zase po 46 levelech,tak jej dostanou má budoucí pravnoučata!xD:cry:
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Konečně jsem měla čas usadit Piccolky k Majáku. Byly tři, dvě z nějakých akcí a jedna od tygra. Květinové melodie, Křeččí past a Ingridin student (klobouk by byl lepší xD). Ale i tak jsem spokojená :) Ještě počkám, až na farmě dozraje laskavec a na Baha Pobyška, pak vyskladním různé tajemno. Snad se urodí něco užitečného ;)

    EDIT: tak na Baha ze stájí nic, co by stálo za zmínku; ze stromů zatím jedna Vistárie šarlatová, ještě jsem vysadila pár stromů, co se napoprve na plochu nevešly. Na farmu se připlacatil mrož, stromky jsem taky teprve zasadila. Uvidím ráno, jestli bude nějaké další překvápko.

    EDIT2: Tak na Baha palma rajkovitá, rovnou třikrát, na farmě nějaké XXL starší stromky, musím zkontrolovat inventář, hledala jsem jen novinky. Ale tuším zakřivený strom jsem zatím neměla v tom nejvyšším provedení. Takže dobrý, i kdyby to byl jen ten jeden lepší kousek:)
     
    Naposledy upraveno: 18/9/22
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Aby Y_n_O netrpěla samomluvou, tak se taky ozvu

    Screenshot_1.png

    :p
     
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    pezt - to bude pod stromček? :p
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já si myslím, že je to příprava na zisk surovin na rozpěstování další rostlinky. Zatím jsem sice ten systém postupného mletí nepochopila, ale asi to bude ono...
     
    Naposledy upraveno: 22/9/22
  14. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    pezt, vykopal si studňu na farme, alebo ako sa Ti podarilo dať mlieť toľko SK???
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj DANKA722

    Skoro, nicméně pokud ti skončí prémium, a v době kdy ti prémium funguje párkrát zrušíš mletí superkrmiva, tak voda se ti vrací nad limit do nádrže. Po skončení prémia ti tam naskočí tolik vody kolikrát jsi to mletí ukončila ;)
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Stále tady řešíte, kdy se mají otevírat bedny,no přece o státních svátcíchxD

    [​IMG]
     
  17. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ach no jooooo:cry:jsem se uklikla,4000 hnoje v čudu a toto na další 2 roky.
     
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Nejde o život, já jsem u výpliva odklikla 10.000 hnoje, málem mě natáhlo, ale bedýnky stále padají, tak na akce má vždy dost a už je slušná zásoba v liště.
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vyzvedněte si odměnu formou bonus.kódu viz Akce (dnes).
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dievcata nieste same aj mne sa to uz stalo :cry:xDxDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.