ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Jen připomínka.... bylo by škoda zahodit floreny a pokráceni eSHáčka ;)


    [​IMG]
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To je fakt,zrovna ten bonus na SH se teďkom při šlechtící akci náramě hodí!:wuerg:xD Věřím,že se jim to stalo pouhým nedopatřením!:cry:
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak předpokládám, že nebudou dvě šlechtící akce po sobě a bonus platí až do soboty ;) Ovšem bylo by opravdu vypečené, kdyby následující akce byla na akčním poli o_OxD
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Kudy z nudy, něco se mi povedlo, to si musíte přečíst: Akce v nedohlednu (nová) tak si brouzdám na farmě, nakukuji všude možně a zavítal jsem i do stodoly a řemesl.čtvrti. Tam jsem už málem zabloudil, u květináře vidím stovky valentýnských květináčů, proč ne, vylepším si řemeslo a bezmyšlenkovitě vylepšuji a safra, tam bývalo omezení 5 ks. Místo do řemesla jsem je nasázel do bonus.lišty a mám tam 1.548:48h zkrácení chlévů xD, zatím je tam nechám, ale až bude akce zmizí v černé díře systému. Květináčů mám ještě 255 a pořád se hromadí.
    Ale možná si začnu stavět vor, liják neustává...
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    ..na suvenír som zabudla, ďakujem za pripomenutie;)
    Pitrýsek47, kľudne ich môžeš zrušiť, len tak ľahko sa ich nezbavíš, vrátia sa do stodoly, okrem toho jedného aktívneho;)
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sem se jednou pokoušel zbavit řemeslných výrobků na trhu.Samozřejmě až do nuly a zaradoval sem se,jak si pročistil lištu a usnadnil hledání! Bohužel po určité době se mi do jednoho vrátili do stodoly!:cry:xD Takže jsou v podstatě věčné!!:wuerg: A vesele přibejvaj další!!!:cry:
    Na tomhle je vidět,jak nám přibejvaj noví hráči!!!o_O Jó,to když já postupoval v řemeslech,skupoval sem na trhu co se dalo!:)
    Jinak teda by se dalo říci,že drtivá většina receptů je naprosto zbytečná a za současného stavu nepoužitelná!!!! Zde má RT co dohánět!:eek:
     
    Naposledy upraveno: 20/8/22
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Nevzpomínám si kdy jsem naposledy něco uvařila, uvila nebo nebo upekla v řemeslech. Tedy ano, ale už jsem to vytěsnilaxDTím že dnes řemeslné produktky padají z kdečeho, navzájem si je sousedi přeposílají a přitom většina produktů nemá žádný význam. Některé jsem ve farmářském životě nepoužila. Zato, když je třeba šlechtění, děsivka a do toho ještě nějaká akce, tak nevím co dřív nahrazovat, strašidelná kytice, nevinnost, želé...při běžném provozu třeba urychlení chlívků. Diamant taky přehazuji z MJS na +3, když chci vyšší výnost třeba z kytek. Kdyby raději odešly ty nepotřebné recepty do farmářského zapomnění a trochu se zamyslelo, nad rekonstrukcí lišty. Jedno jestli za floreny, banány nebo hvězdičky. Jeden diamat, dva zlaté navíc. Nejde ani o "mrhání" produktů, ale o tu otravu, jak se to musí hlídat. A na trhu jsem nakupovala hodně, nejdříve k postupu v řemeslech a pak hlavně produkty do mixeru. Stále je to pro mě jedna z nejlepších věcí, která kdy na farmě byla.
     
    Naposledy upraveno: 20/8/22
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    DANKA, kaolín: Tak to jste mě nepotěšili :Dno fakt naskákaly zpátky, nechám je dál na polici, jako mnoho dalších.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Taky se mi to hromadí na polici.
    Jediné co vyrábím, tak je Ananasové pečivo, a občas Pinkie Pie koláč :)
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já občas vyrábím tu Léčebnou mast, co zkracuje zeleninu na Baha, když je tam náhodou akce na padátka. Na trhu dycky strašně rychle zmizí. Ta zelená křivule s Esencí moudrosti mi odněkud přibývá. Ale nedávno jsem zjistila, že mám z beden quantum prvočinitele na červený punč, bromélie bylo taky dost, tož sem vařila. Škoda, že to jde jen po padesáti naráz, musela jsem natřikrát. Ale pár bodíků po konzumaci přibylo, tak budu střádat zas na někdy příště ;)
    Jak psala Gordonka, Mixér byl skvělý. Pro nás. Proto ho asi zatrhli 8)
     
    Naposledy upraveno: 20/8/22
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Celé fórum nějak umřelo o_O, co se to děje o_O
    Nikdo nic nepíše. Je to nějaká nuda :p
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Souhlas, už minule jsem psala, že je tu veselo jak na hřbitově. Kdybych nečučela na ty korejské seriály, unudím se k smrti 8)

    EDIT: ale včil je to celkem pochopitelné. Ti, co píšou, zvládli cirkusovou akci první den a syslí. Ti co nepíšou, nenapíšou ani teď ;)
    Já teda napíšu, že mi farma furt nejde na chromu a to už mám tu nejmodernější verzi. Je to těma sedmičkama? Dokud nemusím, okna neměním, stáhla jsem si Edge...
     
    Naposledy upraveno: 22/8/22
  13. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, také mi najednou nejede farma v CHromu, ačkoliv doteď fungovala normálně.. Chrom mám aktualizovaný...
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Apachie1

    Prosím uveď verzi prohlížeče a operační systém ?

    EDIT: Děvčata byly by jste ochotny trochu experimentovat ? U mě to nemá smysl protože mě to funguje.
     
    Naposledy upraveno: 23/8/22
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já klidně experimentovat budu, když mi polopaticky vysvětlíš, co mám udělat ;) Ale až večer, za hodinu odcházím do procesu.
     
    vilm4, moncicak7070 a DANKA722 tohle ocenili.
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O

    Ok, je to jednoduché první krok by byl obnovení prohlížeče
    Klikneš na tři tečky a následně najdeš resetovat a vyčistit a v otevřeném okně klikneš na resetovat nastavení.

    Screenshot_1.png

    Poté vypneš prohlížeč a restartuješ počítač a zkusíš se přihlásit.
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, co taky psát, v Edge vše funguje, akce se šlechtěním hotová ani ne do hodiny, zbytečně dlouhá. Přijdu sem jednou za den, sklidím nebo taky ne, prolétnu fórum, pošlu dárky a finito, nesyslím.
    Dnes držte pěsti fotbalové Plzni ;).
    Edit: Jasně, rozumím, ale kdyby byl Baník tam kde dnes Plzeň, fandil bych mu. (možná), ale je to každého věc...pozdrav Vrbovi ;).
    Edit2 No fandit je možná silné slovo, ale přál bych jim to, že si můžou zahrát i jinde ve "světě".
     
    Naposledy upraveno: 23/8/22
    vilm4, moncicak7070 a pezt tohle ocenili.
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Pitrýsek47

    Já jedině Baník ;)

    EDIT: Není to o tom jak se komu daří ale o věrnosti jednomu klubu. Tak jako ve formuli 1 fandím neustále Ferrari, i když neměli své období v minulých letech. Letošní rok je to zase o konzervativní strategii, kvůli, které mají drobné výpadky :(
     
    Naposledy upraveno: 23/8/22
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj,to stále nefunguje klient,alebo Farma cez veb,alebo obidve?

    pezt - Celé fórum nějak umřelo o_O, co se to děje o_O
    Nikdo nic nepíše. Je to nějaká nuda :p

    No,to musí byť vážne,keď aj moderátori nemajú do čoho pichnúť!:p Ale je to tak,nikto nenadáva,že to nevie,nikto nehľadá 4.miestnosť..... nuda.
     
  20. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    pezt, vidím ten blažene vyplazený jazyk, konečne máte oddych;), no nemám strach, RT nám zase nachystá nejakú "štvrtú" miestnosť a hneď tu bude veseloxD;)

    hra mi beží stále dobre v GCH, win 11 ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.