ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    A k čemu jsi to chtěla připojovat ?
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    K noťasu, to je na USB.

    EDIT: s tím obdélníčkem dole uprostřed jsem se nikdy neskamarádila, i ve firmách jsem k noťasu požadovala klávesnici s myší... No a myšku jsem měla vždycky svou, pro jistotu.
     
    Naposledy upraveno: 16/8/22
    vilm4, bačkora85 a pezt tohle ocenili.
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Trošku zbytečné když má svou klávesnici o_O

    EDIT: No nevím .... ;)
     
    Naposledy upraveno: 16/8/22
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já su kopyto, hlavně když drncá autobus, tak jsem si něco na touchpadu vybrala a označila, autobus nadskočil a bylo vymalováno. Proto jsem noťas vždy používala jako monitor a klikala jako správný myšař na klávesnici a šipkou z myši po obrazovce :) Starého psa novým kouskům nenaučíš. Ale kdysi jsme s dcerou udělaly soutěž, kdo něco dřív udělá. Nevzpomínám si, co to bylo, ale než ona na noťasu naklikala a narolovala potřebné, já jsem na klávesnici s myší měla dávno splněno. To máš stejné, jako někdo nikdy nepoužije zapalovač na zapálení cigarety, ale donekonečna bude škrtat sirky, i když má škrtátko oškrábané do mrtě. Prostě mu cigareta zapálená plynem nebo benzínem smrdí. A pro mne v užívání smrdí touchpad ;) Moje sirky jsou klasická klávesnice a myš. :)
     
    Naposledy upraveno: 16/8/22
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O

    Myš bych pochopil, ale klávesnici ?
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Další problém, starý, stejně, jako já. Učila jsem se psát na psacím stroji všemi deseti, potom na počítači totéž. Na noťasu je klávesnice multifunkční a jinak, mne to zdržuje xD Jak jsem psala, stará páka... Já už lepší nebudu. Než hledat, kde je jaká klávesa a ťukat jak datel, pojedu si po svém, jak jsem zvyklá ;)
     
    vilm4, bačkora85 a k.vitek tohle ocenili.
  7. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Jak já ti s osvědčením ze státní zkoušky psaním strojem z roku 1992 rozumím :inlove:

    "Tačpad" jsem se na služebním notebooku naučila vypínat. Jsou situace, kdy zapnu... ale je to vopruz a x-krát se mi povedlo to, co Tobě. Označit oblast... škyt... a bylo to fuč -.-
    Ale jinak mám do důchodu daleko ;) hódně daleko
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já ještě deset let, taky je to pro mne už dlouho, po staru bych už byla v důchodě rok, dcera by se mohla vrátit do práce a já bych mohla vychovávat pradítě, jak tu někdo uvedl. Strašně se mi to líbí.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Level 800 na baha - Hnětač planktonu

    Tak se mi vybaví jedna postavička z oblíbeného seriálu

    plankton.jpg
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11
    Tak toč toč, než ti zmizí, já už je tam nemám, takže to bude jen nějaký level :)
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zřejmě update kola nabíhá postupně.Zatím dneska vytočeny 3 kousky. Zas takovej zájem oně není při OaD.o_O
     
    vilm4, pezt a bačkora85 tohle ocenili.
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Trh už je asi nasycen.
    Nicméně update meta items proběhl minulý týden, tudíž mloci budou výsada jen určitého levelu.
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No pro 245- žádná změna, červené želvičky se nevrátily. Alo co,stejně nemám kam spěchat:p
    [​IMG]
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    To taky nerozporuji, ale levlu 245 byly vráceny růžoví mloci, i když asi omezeně jen pouze pro něj a vy kteří jste si nestačili nasyslovat máte smůlu.;) Já se jen ptám, kam zmizely červené želvy? xD
     
  17. polacka

    polacka Vévoda fóra

    A já se ptám, kam zmizelo vše zajímavé. Bonusy, růžové chlívky a je tam jenom odpad do lišty.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ty budou asi v jiném levelu xD
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jóó eslisisišiml, tak opravili řazení podle BZ v inventáři ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.