ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak živijó, živijó, živijó :inlove:

     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Není zač; není košér, ale myslím, že u Tebe nemusí být, to bych musela dřív pohledat u pechfóglinky.

    EDIT: to pitivo. Klip by zřejmě uspěl.
     
    Naposledy upraveno: 19/1/22
  4. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Peto,tak to ten strom byl k narozkám!Přeji zdraví,štěstí a veselou mysl.
     
    modro.ocko22, sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    vilm4 - ďakujem.Ten strom bol len taká čerešnička na torte,ale potešil,že konečne sa objavil. Dúfam,že týmto jedným sa to len začalo.;)
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    marketka. každý má jinou kombinaci, musí si ho najít sám (a).
     
  7. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Aha to jsem nevěděla,tak jsem to smazala,omluva
     
    vilm4 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Byl zveřejněn bonus.kód, ten už je společný pro všechny, kuk na hlavní stránku k akci.
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jo, a komu, jako v mém případě, pořád nefunguje kopírovat a vložit, tak je to písmenko po písmenku BADSTART :) Platí do neděle 23.59
     
    Naposledy upraveno: 21/1/22
    vilm4 a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  10. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Mě nefunguje vložit myší, ale přes CTRL+V je to v pohodě, tak kdo nezkoušel, tak je tahle možnost, u některých kódů to dost ulehčí, hlavně ty z mailu ;)
     
    vilm4 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Vkládání bonusového kódu je jednoduché, stačí text bonusového kódu klasicky zkopírovat a v okénku pro vkládání bonusového kódu nám přibylo tlačítko, na které stačí kliknout a text se tam sám vloží.

    Screenshot_3.png

    Platí pro klienta i prohlížeče.
    V prohlížeči se může stát, že při prvním vložení to bude chtít povolení, že tento web (farmerama.com) může přistupovat k textu co je uložen ve schránce (to je to co kopírujete a následně někde vkládáte)

    Fajn hru pezt
     
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím všeci,tak dneska byla na programu nějaká bašta,tak že v týdnu naložit,hopla do lednice a nechat uležet,ráno vstávání kolem 5 hod a hopla do vode, zapnut mašinu a už se to valilo a tohle se povedlo,však já se dopracuji k velkém baštám a pak to rozjedu pořádně tak něco malého na kukačku a at vám sliny nevyteču ven hihihi.
    [​IMG]
    Hovězí trhané masečko.
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    smoulinek123 pro mě jsi ho nemusel trhat, klidně bych se zakousla i do celého kusu xD xD xD
     
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    evainfo ukol byl zadán,udělat trhané a to se povedlo i když nařezat by se to dalo ale už špatně, jo hovězí to já mohu to je bašta, budu zkušat udělat kližku versus guláš tímhle postupem
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nevypadá to vůbec špatně, ale když už bysem byla tak mlsná, koupím si to u nás ve velkoskladě hotové. Mám ten dojem, že bych ve finále hodně ušetřila peníze za základní suroviny, energie a hlavně nervy xD

    Před pár dny mi někdo poslal odkaz na speciál o Harym Fotrovi po dvaceti letech. Dost jsem se tomu vyhýbala. Ale neodolala jsem. No, bulela sem jak želva, jedu komplet filmy, teď jsem u Fénixova řádu. Kontext mi tak nějak v mozkovně zůstal, ale to se musí vidět znova a znova. Musím se to naučit jako Lásku nebeskou, ať usínám s replikami na rtech xD No a pak taky musím ještě do práce, že, a obstarat latifundie :)


    EDIT: a v mezičase si to i znovu přečtu. Kouzel není nikdy dost.
     
    Naposledy upraveno: 28/1/22
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tady to zas umřelo. Nepište jen do jiných diskuzí, pište i sem, nebo nám to zavřou. :oops:
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ale nezavřou a když jo, otevřeme Klub mladých ne? :D Ono se do důchodu nikomu moc nechce, to spíš do všeho možného.
    Něco k snědku bych si dal ....
     
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Bo není čas noooo...
    Všichni jsou v hospodě nebo na facekobůčku, ti co jsou na tom hůř v práci...
    :D

     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Včera jsem si vzpomněla na jednu písničku. Lovila jsem na youtube, ale ne a ne to najít, páč z mé mozkovny vyzmizíkoval interpret i název. Vyslala jsem jsem SOS ke své starší dceři, která je chodící encyklopedií hudby, knih, filmů, seriálů a všeho životně nedůležitého, ale užitečného, s textem: potřebuju najít tu písničku, kde se borka v klipu učí skákat přes švihadlo a pak frajeří na náměstí... A jo, nezklamala, holka moje, tady to je. Text sem dávat nebudu, není to nic objevného, když tak ho najdete tady; muzika a ten klip jsou ale senzační. Třeba se pobavíte stejně, jako já.

     
    Naposledy upraveno: 8/2/22
  20. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím všeci,dneska byl spánek jak miminko,ráno vstal a říkám si budu od rána kuchtit a péct tak si pustím něco do nóty a tak jsem si pustil aby mě to šlo pěkně od ruky,já posluchám vše krom dechny a podle nálady,někdy nějaká masakt v metalu a někdy aj toto.

     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.