ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Už se vám někomu stalo, že vám vlítl do bytu či baráku kulový blesk? To je náhoda. Ale my to máme doma zcela dobrovolně. Když se vypustí Dalia z bazénku, je to přírodní úkaz. Je všude a nikde. Naštěstí teď už nečůrá do prodlužek a nepůsobí zkraty, vrací se na záchodek, ale i tak je to neřízená střela. Je to fakt lepší jak televizní program, sledovat, co provádí :inlove:
     
  2. larelay

    larelay Analytik fóra

    Stalo, s tím bleskem. Ale to jsem byla ještě malá a už si to moc nepamatuji, ale nějak se mi zdá, že vlítl do televize a zase oknem ven. Teda určitě se to stalo, ale detaily už nevím, já vytěsňuji kde co :)
    Y_n_O, ty jsi taky maniak s těmi seriály. Já pamatuji, když to odstartovali Lost, ale to jsem ještě byla na výšce :) Taky mne to jednu dobu bavilo, teď jsem ráda, že jednou za čtvrt roku kouknu na jeden díl něčeho krátkého, třeba Lajna, tam to aspoň člověk až tak nemusí sledovat za sebou :)
     
    lott_lott a Y_n_O tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    larelay, tak to bylo jen takové přirovnání, ale doopravdy bych to taky nechtěla zažít.
    Momentálně těch seriálů sleduju jen dvanáct, za chvíli se mi to rozšíří o nového Zaklínače a pár dalších kousků ze zimní sezony. Lajnu neznám, českou televizi nemám a na netu to teda fakt hledat nebudu...
     
    lott_lott a larelay tohle ocenili.
  4. larelay

    larelay Analytik fóra

    "Jen" 12? Kolik času denně ti to zabere? Jedině to pouštět souběžně :) Já si pak řeknu o tip, až budu mít konečně někdy víc času, občas čtu novinky, co jedou na N*** (nevím, jestli se smí uvádět firma, asi ne), a určitě je z čeho vybírat. Díky! Ale asi ten vkus nebudeme mít úplně stejný :(
     
    Veselka a Y_n_O tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak denně nic moc, ale někdy třeba dvacetihodinový maraton, když mám volno :)
    Tak tam na tom N + flix můžeš začít s tím Zaklínačem, jestli tě baví pohádky pro dospělé. Premiéru má v pátek, tak u nás asi v sobotu...

    EDIT: není to o vkusu, spíš jen o zeptání, je spousta věcí, které jdou mimo můj hledáček, ale něco o nich vím...
     
    Naposledy upraveno: 16/12/19
    larelay tohle ocenil(a).
  6. larelay

    larelay Analytik fóra

    No ten N*** právě nemám, protože bych zatím neměla pro samou práci čas koukat. Já právě četla něco o nějaké - ? a teď nevím, asijské, korejské nebo nějaké takové rodince, z nižší soc. vrstvy, co se infiltrovala do rodiny naopak ve vrstvě vyšší, že to má být i vtipné, kromě sociální sondy :) Pak cosi z Izraele, jak tam kdysi snad zabili Židé Palestince, že to má být kontroverzní, ale dobré. No, asi by člověk koukal na kde co, ale myslím teď ty série i zkracují, to mi přijde sympatické. Já si pak dovolím napsat ti do pošty, až jednou ten čas přijde... :)
    Teda ale nevím, 20 hodin... to už by možná chtělo jak v případě hazardu takové to seberegulující opatření, nebo co to je :) Ale chápu, musí to dobře vyčistit hlavu :) Tak ať se dobře kouká.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pohledám, co by to mohlo být a kde to najdu, podívám, napíšu ti po holubovi svou vlastní recenzi xD

    Víš jak je to v jedné reklamě: "Když musíš, tak musíš." :)
     
  8. larelay

    larelay Analytik fóra

    Jé, tak to jsi zlatá, díky! Tak já ti napíši do pošty, protože mám na farmě jiný nick :) Na recenzi se od takového machra těším. Já kdysi taky strašně ráda koukala na filmy, pak právě i ty seriály, no kde jsou ty časy :) A pak jsem asi skončila někde u Hry o trůny, to mě nebavilo po pár dílech, ale znělka je famózní. A tak navíc já mám divný vkus, já mám ráda Larse von Triera a tak, rozhodně skandinávské filmy... Určitě mi pak prosím napiš, co teda teď sjíždíš, zkusím si přece jen ten čas vyšetřit. Díky!
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Kulový blesk jsem jednou zažila v lese - přála bych vám vidět ty stromy, jak mezi nimi lítal a štípal je na třísky - když mě po třech hodinách našli, ještě jsem ležela v brázdě a bála se vstát.....
    No a jeden předvánoční: Lidi, já dostala asi po pěti letech pohled. Opravdovej se známkou! Tak mě to rozhodilo, že jsem ho cestou třikrát upustila.:D
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak to se ti nedivím, že ses tak rozklepala xD S tím kulovým bleskem i s pohlednicí ;)
    Já jsem také raději posílala přání klasickou poštou, ale teď rozesílám obrázkové pohlednice v emilovi. A proč? Protože spousta lidí si neprohlídne poštu pořádně, jak tam je spousta letáků a letí celá hromádka do připravené krabice. Netušila jsem, až mi pár známých v době prvního rozmachu internetu napsalo, jak to, že jsem jim nepopřála ke svátkům. Tož tak :)


    Tak zase budu zlobit, ale foun mi nechce povoli upravu. Nechcete nekdo doma par pacientu? Bysem se jich rada zbavila, at muzu zscit pocitat kacky... xD
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/12/19
    marketka47, Milka66 a matlafous123 tohle ocenili.
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Dotázek: Kdy se nem věšet prádlo? O Štedrý den nebo na Nový rok?
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  12. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Na Silvestra, citujem:
    Noc, ktorá predchádzala Novému roku mala zvláštnu moc zásluhou rôznych veštieb. Verilo sa napr., že sa čo sa v tú noc prisnije, to sa aj splní. Mágia mala vplyv aj na predpovede počasia – červené zore ráno veštili víchrice, búrky, neúrodu a biedu, drobný hustý dážď bol zasa predzvesťou hustých plných obilných klasov.
    K zvykom patrilo aj zametanie smetí do kúta miestnosti, nie von, aby sa niekto „nevymietol“ z domu, teda aby nezomrel. Zakázané boli tiež niektoré práce v domácnosti, ako pranie a vešanie bielizne, pretože ten, kto ju vešal, mohol ťažko zomierať, alebo sa dokonca obesiť.

    Všetkým spolufarmárom prajem krásne a pokojné vianočné sviatky, nech vás zlé obchádza zďaleka a dobré trafí k vám aj cez zavreté dvere.
     
  13. janajenka

    janajenka Perspektivní autor

    -pechfogl-, na Štědrý den bys neměla prát. Proč? Pověra doslova praví: Kdo vyprané prádlo pověsí, tomu se pak možná někdo oběsí…
    Tak praví pověst a u nás se to dodržuje dodnes.
    Všem přeji krásné a klidné prožití svátků :)
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nevermore, tak zítra po osmé večer se potkáme na síti. A ne že mi budeš spojlovat Zaklínače, nebyl čas, nechávám si ho na svátky místo cukroví 8)
    Farmáři známí i neznámí, krásné a klidné svátky a do nového roku vykročení včas a tou správnou nohou.
     
    Milka66 a .SilverAngel. tohle ocenili.
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jasně, budu tu. Zaklínače sjíždím už potřetí. :)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pechfóglinko ;), prádlo nevěším ani na štědrý den, děvčata to zde krásně vysvětlila, ani na Nový rok, bo jak na nový rok, tak po celý rok a to se mi nechce mít stále prádlo na šňůře
     
    lott_lott a janajenka tohle ocenili.
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Přeji krásné a pohodové svátky všem, se kterými se tu už deset let setkávám.
    [​IMG]
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG]

    [​IMG] ... moji milí závisláčci :inlove:

    přeji krásné svátky vánoční, pohodičku

    a večer všechny dárečky jen od srdíčka ...

    Taky by ten sníh mohl trošku napadat,
    ať je to mokřejší a veselejší
    xD :p


    [​IMG]

     
  19. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Moji milí farmári, farmárky i farmárčikovia ,

    nezabudnite ozdobiť kapra,
    zabiť stromček,
    ale hlavne . nájsť vianočný zvonček!
    Nech Ježiško bez stresu,
    nájde Vašu adresu.

    Príjemné a pokojné prežitie Vianoc, bohatého Ježiška a rodinnú pohodu Vám zo srdca praje

    Ľubica s rodinou.
     
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.