ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Jondý, to jsi mě dostal, mám z Tebe záchvat smíchu...xDxDxD
    Jo to vím, ale nejím jí na kila jen po půlce tabulky jednou za čas... A to pozor, už jsem to snížila z jedné na půlku...xD Otázkou je, zda by se taková zrzavá kulička na ten strom vyškrábala a jestli by jí šlo vůbec skákat po větvích? ....xD
     
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Jen doufám že ten záchvat smíchu není taky dietní?
    No veverky dietu prý nedrží, pravda že jsem zatím ještě nikdy neviděl žádnou chroupat čokoládu.

    :eek:
    Ježíš..!
    To by byl bordel od obalů v parcích!
    Kam by pak lidi chodili krmit ptáčka?
     
    Naposledy upraveno: 12/10/18
  3. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Jondý, dietní je až moc...xD To víš, musím mít něco extra... :p
    No to by byl přece nemůžeš chtít po veverkách, aby třídily odpad... xD
     
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    No...
    Myslím že by k tomu přistupovali svědomitěji než mnozí lidé...
    Navíc by za to výbory zastupitelstva města mohl vybírat vstupné.
    Veverky parky, koně silnice, kočky a psi chodníky...
    :D
     
  5. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    No, možná by byly svědomitější...
    Jasně, namastit si městskou pokladnu...
    Aby pak nevybírali i za to, že dýcháš vzduch tzv. vzdušné...xD
     
  6. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Nic...
    Jdu si dát oběd.
    Apropo, už jsem zde nečetl dlouho nějaký fááákt dobrý recept na bříško...
    Ňam, ňam...
     
  7. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Tak Ti přeji dobrou chuť a já jdu dodělat uzenou polévku... :music: Chachá, aby jsi pak věděl, který z nepřeberného množství vyzkoušíš... Až Ti je sem holky nandají...:p
     
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Zrzinka11: Nóó, ono to vzdušné už se na jednom letišti platí... poplatek je 400 jejich měny.... ale kdyby jsi mě mučila nevzpomenu si, kde to bylo :oops:
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bodré ráno přeji ;) 8)
    Tak si od včerejška po návratu z práce v klidu farmařím, čučím na seriály, na které přes týden nemám čas a při mezičase u stahování semotamo u čtení pustím jůtůb muziku s automatickým přehráváním. Ten program ví, co vyhledávám, tož mi pouští podobné fláky. Dneska pustil cosi, co se mi echt líbilo, tak jsem od čtení klikla na přehrávání, abych si zapsala, co mám příště hledat... Opravdu pobavilo... [​IMG] :D Ale muzika dobrá :) Jo, abysem zase nevyfasovala trestné body ;) Obrázek = cca Zkažené houby - Démoni bolesti 8)

    Radku, však od babek bys měl jen českou klasiku :D a kuchař - pekař - vtipálek, kamioňák Amálek, se na nás vykvajznul, už vůbec nepíše... :( Farmaří ještě vůbec? Měli/y jste ho někdo za plotem?

    Matýsku, strejda gůgl mi prásknul, že je to letiště v Caracasu, Venezuela ;) Ale článek byl z roku 2014, tak už se možná probrali... :) Nebo zdražili :p
     
    Naposledy upraveno: 13/10/18
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ynočko no a co?
    To je přeci taky muzika.
    Ale pokud myslíš papu tak každý dělá něco co známe všichni nějak jinak.
    Třeba taková svíčková.
    Mám napsáno okolo 90ti různých variant receptů které se liší více či méně.
    Třeba mám recept i kapra na svíčkové, pravda ještě jsem nezkoušel...
    Všem přeji krásné vstávání a prima rozcvičku, cvičíte doufám po ránu..? Nebo jenom vzpíráte kávu či čaj!
    :D
    PS: Zrzí a jak dopadla polévka?
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O - Ahojky, to bylo bez trestních bodů :) Jen upozornění, že bys měla poskytnout překlad do češtiny.
    Názvy písniček, alb a já nevimčehoještě - třeba náměstí - je to vlastí název toho onoho - tož tam překládat nemusíš - ikdyž musím uznat, že "zkažené houby" zní dobře :D A jó, muzika docela dobrá ;)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Radku, však mně se ten styl líbí, ale dostala mne kombinace názvu interpretů s názvem skladby, to sedlo jak sedínka na nočník :)

    Skali, díky za vysvětlení, já se k přečtení těch pravidel pořád nedostala ;) Jop, dobrá muzika, poslední dobou na tom psychedeličnu nějak ulítávám 8)

    EDIT: jo, teď jsem si vzpomněla... jak psala Zrzinka11 o té uzené polívce, tak jsem se včera po cestě z práce zastavila ve vesnické Jednotě (vozí tam maso z řeznictví, které má prodejny i v Dřevákově, ale cca o 15-20 Kč u všeho dražší na kile xD). Za sklem se na mne smál šikovně naporcovaný uzený ocásek. Úplně jsem cítila tu vůni a chuť polévky s kroupami, bramborové kaše s uzeným na cibulce a šunkofleků ze zbytků. Přišla na mne řada, tak paní prodavačce (ano, paní, asi mého věku, žádné neopeřené pískle) říkám s namířeným prstem na požadovaný kousek: "Prosím zabalit tady ten uzený ocásek." Paní se na mne pohrdavě zaxichtila a odpověděla: "Myslíte tu křížovou kost?" Mrkla jsem na hodinky, jestli můžu začít konverzovat... nee, ujel by mi potupák k domovu. Smutně jsem odpověděla, že ano, myslím tu křížovou kost, s ocáskem...

    EDIT2: herda se taky neozve, jak to má s pohmožděnou ťapkou, ani se nepochlubí, jaký úspěch opět zaslouženě sklidil výroční čtvrteční koncert... chjo... asi si fakt budu muset zdokonalit PC dovednosti a budu hackerstalker... jinak nebudu o nikom vědět ništ 8)
     
    Naposledy upraveno: 13/10/18
  13. herda21

    herda21 Expert fóra

    Jj, jsem tady....Tak to vezmu popořadě. Tlapka bolela tři dny ukrutně, ač ke zlomenině naštěstí nedošlo, takže já, zapřisáhlý nepřítel zbytečného používání chemie, jsem si po tři dny musela na noc vzít prášek. Teď beru jen homeopatika a snad je to na dobré cestě... Abych koncert ustála, využila jsem nevážně/vážně (?) pronesených slov ředitelky Ivy, když jsem přemýšlela, co si obuji: "No tak půjdeš na boso..." Já se toho chytla, takže na jedné noze hezkou balerínku, druhou nohu pečlivě ovázanou sněhobílým elastickým obinadlem, nazdobeným modrou mašlí v barvě šatů, uvázanou kolem kotníku. Herda zase musela být něco extra:music: Ale líbilo se! :inlove:Koncert dopadl nad očekávání. Já tam ty chyby viděla, respektive slyšela, ale sál byl naprosto plný a lidé zůstali i po koncertu. Ohlasy moc hezké, almanachy rozebrané, vypadá to na dotisk... Jednu skladbu jsem si odmávala, (vybrala jsem si Mezi horami pro sbor za doprovodu klavíru) protože jsem se o sbor rok a pak ještě dva roky starala. Byt mi zdobí krásné květiny, které jsem dostala...:)Co si víc člověk může přát...

    Včera jsem zařizovala věci pro mámu a pak spíše odpočívala, abych mohla dnes s přáteli (mými loutkářskými šéfy a zároveň mou oblíbenou paní učitelkou ze základky...) na výlet do Kunčic pod Ondřejníkem. Zvládla jsem to. Nádherná krajina, překrásný dřevěný kostelík, úžasné počasí. Po cestě jsme se zastavili na oběd a já si dala chutné houbové rizoto na víně s parmazánem.

    "Zaběhla" jsem ještě zapálit tátovi svíčku na hřbitov a teď nechávám nožku relaxovat, a protože ruce pracovat mohou, jsem tady a čtu, co u vás nového;)

    Edit: Demons of pain - líbí, ta původní z roku 2015 více... Feelings ta je taky skvělá...
     
    Naposledy upraveno: 13/10/18
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahoj herdi, jsem ráda, že ses ozvala a že všechno je, jak být má - ťapka se uzdravuje, koncert excelentní a almanach úspěšný. Když už ti dal tolik práce, to je dobře, že ho budete muset tisknout znovu ;)

    Na koncertě naboso... koho mi to jen připomíná... už vím - Janis Joplin...

    K Houbičkám jsem se dostala přes ty nové remixy, ale máš pravdu, ty původní věci jsou lepší. Ale co mne překvapilo, většina DJ se zaměřením na psychedelic jsou Izraelci xD Nebo alespoň ti, které mi youtube předložil ;)
     
  15. herda21

    herda21 Expert fóra

    Inu, vím že jsem nebyla originální, opičila jsem se, což jsem si při zavazování obvazu uvědomila... :D...Ale byla to zpěvačka Sandy Shaw, která byla typická právě tím, že vystupovala naboso a proto se jí také říkalo "bosonohá zpěvačka" :) Ale mašli neměla! xDJedna kamarádka ze sboru mi pak řekla: "To byl dobrý nápad....Škoda, že jsem to nevěděla dříve. Mohly jsme si, aspoň některé z nás, také uvázat mašli na kotník a byly bychom solidární s tebou..." Nu vsadím se, že by se našly i přinejmenším dvě takové, které si řekly: "Nojo, zase se musí nějak odlišovat..." Ale to je jejich problém, nikoliv můj, že.... xDJá měla hezký den, navzdory tomu, že jedna o deset let starší dáma povídala ředitelce: "Já ji mám ráda (mluvila o mně, ač jsem tam stála) ale když ona má tak složitou povahu...ale tak divně složitou...." Ale již babička krásné Boženky Němcové řekla: "Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. "

    Edit: Ten almanach není jen výsledkem mé práce. Šla jsem do toho s ředitelkou, kterou mám ráda a vážím si jí, právě pro její vlastnosti.... Já měla na starosti texty - tzn.své články, korekci chyb několika článků dalších účastněných (do jejich slohu jsem nezasahovala)a jejich řazení, aby to vše dávalo smysl. Také je tam i pár mých fotografií. Ředitelka měla na starosti všechna jednání s grafičkou a tiskařem....., vybírala fotografie (dle mého názoru toho bylo na jejích bedrech požehnaně, více než na mých), je to náš společný výtvor :)
     
    Naposledy upraveno: 14/10/18
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Njn, ale Janis vystupovala také často naboso a k tobě mi sedí víc než ta angličanka v krajkových šatičkách... :)

    EDIT: asi právě kvůli té složité povaze, jak pravila ta paní xD

    Nepřipisuji zásluhy za almanach jen tobě, jen jsem měla dojem, že ti na výsledku
    hodně záleží...

    EDIT2: A mám krásný konec víkendu, dosledovala jsem v seriálech zmeškané až k prvním přeloženým dílům The Man In The High Castle :inlove: Ještě musím ukuchtit přesňáky na zítra šéfovi k narozeninám; to mi vyjde na další sklizeň a pak se spojím s Morfeem 8)
     
    Naposledy upraveno: 14/10/18
  17. herda21

    herda21 Expert fóra

    Y_n_O
    Jj,však já si na ni vzpomněla jen kvůli té bosé noze, neztotožňuji se s ní, protože si jinak na ni nevzpomínám....:D A nemýlíš se, na tom almanachu mi velmi záleželo. Ale věz, že vše co dělám, dělám se zaujetím a dobrým úmyslem dostat ze sebe to nejlepší...;)

    Asi se budu muset kouknout do "kouzelné krabičky", abych věděla, co to vlastně tady sledujete za seriály. A také marně pátrám v paměti, co by mohly být ty přesňáky. (zatím tedy vím, že je to k jídlu, dá se to použít ku příležitosti narozenin, ale tady moje dedukce končí...):D

    Tak lidičky a ještě jdu umýt chodbu, protože ta zlolajná paní sousedka by na mně opět nenechala nit suchou.... Vždyť já vlastně asi neřekla, jak dopadla ta domovní schůze, že? Přes své silácké řeči na ni nedorazila, ačkoliv byla doma...Alespoň popíchla tu druhou, které kdysi nemohla přijít na jméno, a ta na mne na chodbě tím svým školnickým způsobem (její muž, hodný pán, totiž bývával školník, ale jeho roli spíše převzala ona. Zemřel už dávno...) spustila, jak to, že topím, když nemám měřáky. (zůstaly na starých radiátorech ve sklepě a musela jsem čekat, až dorazí pracovník Enbry, aby je odečetl a přemontoval..) Dala jsem tedy na nástěnku sdělení, že abych předešla dohadům a spekulacím, prohlašuji, že si navečer přitápím pouze v obývacím pokoji, kde měřič je a vybrané osoby mohou ke mně kdykoliv nahlédnout, aby zájemce ujistily, že radiátory v kuchyni a pokoji jsou studené. Že jsem se na nikom nikdy nepřiživovala a nehodlám své postoje měnit ani nyní. Dobré nebe, to jsou takové zbytečné třenice. Ty musí mít v sobě tedy pěknou dávku jedu... (tedy ty dámy) Ale mně to už ani nezlobí, spíše nutí k uličnickému smíchu. Vždyť dle staré pravdy do zadku můžeme kopnout pouze toho, kdo je před námi, že...:music:
    Myslím, že můžeme soutěžit s
    pechfóglinkou, i když ta už o své paní sousedce dlouho nevyprávěla:D
    Tak tedy příjemné dostaveníčko s Morfeem a krásné vykročení do nového týdne.

    P.S.: Jak tak tohle fórum sleduji, nějak docházím k poznání, že ti, kteří zde psávali, nějak mlčí... Já jen tiše doufám, že to není kvůli "přeherdování"... Hmm, asi si dám pauzu a budu nějakou dobu jen číst a dávat ocenění....
     
    Naposledy upraveno: 14/10/18
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Y_n_O: Děkuji... že to tak je, jsem věděla z pořadu, "kdo to ví" ... s Honzou koukáme a tipujeme správné odpovědi, pokud tedy nevíme... dneska už bylo 6 otázek a vede 6:3 grrr... :oops:
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Matýsku, ráda jsem dohledala, sama jsem byla zvědavá :) A neboj, příště ho trumfneš ;)

    Herdi, běda ti nepsát, zase bych trpěla samomluvou :D Sice jsem zvyklá, že doma kocouři neodpovídají, když mládežníci jsou furt v procesu, ale tady bych nějakou komunikaci uvítala :)
     
  20. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Já chci taky vědět co jsou "přesňáky" - to se dělá, mě tak napínat ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.