ST: Důchodci závisláci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hrnkajda, 21/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Díky moc ale mluvíš na mě svahilsky, notebuk má díru dokteré to patří, jinou nevidím, do technického jsem psala taky
     
  2. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    dasa1143 - zeptám se úplně hloupě - máš myš s ocáskem nebo bez? Pokud bez, tak je třeba baterie už slabá a chtělo by to novou.
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    hned ráno jsem dala nové, to bylo první co mě napadlo
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jsem si po ránu vyrazila do přírody, na roh k Vietnamci spolu se psem. Po půl hodině procházky po betonu jsem přinesla domů tři klíšťata. Dejte na ty svině bacha, je jich moc.
     
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Krásné sobotní ránko Holky...

    :inlove:

    dasa114

    Jaký máš notebook?
    Tedy myslím celý název který najdeš na spodní straně notebooku.
    Jaký máš systém, myslím tím jaké windows?
    Je topůvodí nebo systém má upgrade? (Windows 7,8 nebo 10)

    Marně pátrám v paměti jestli znám notebook který měl jen jedno USB (zástrčka)
    Vyndej nano přijímač a dej do jiného slotu (zástrčky)
    Myš měla instalační CD?
    Pokud ne, navštiv stránky výrobce a stáhni si OVLADAČ a instaluj, po restartu bůčku pokračuj.
    Původní myš funguje? Nemáš možnost odzkoušet jinou myš, myslím od kamarádky souseda či náhodného kolemjdoucího..?

    Možné je že je problém v řadičích zběrnice USB a to myslím zde bohužel nevyřešíme...
    Navedl bych tě i tam ale myslím že by to nemuselo dobře dopadnout.

    A nebo ještě malou radu, vem bůček a jdi s ním do jakékoli prodejny elektro, tam houkni na prvního prodavače co Ti to prodal za kšunt!
    Když ho správně vylekáš určitě se bude rád tvé myšce věnovat...
    :D

    PS: krakoramaja
    Ocásek má každá myš
    A některé dokonce dva.
    :D:D:D
    Díky za ranní rozesmání.
    :D:inlove::D
     
    Naposledy upraveno: 21/4/18
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Myš se dvěma ocásky je tzv. česká myš (podle vzoru český lev). Klidně bychom si ji mohli dát do státního znaku a říkat tomu myš, která řvala (mimochodem, báječnej film).
     
  7. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Mňa zas v tejto vysokotechnickej debate rozveselil "bůček" - pre mňa by to určite znamenalo zobrať pekný kus mäsa, len v tom elektroobchode by bol trošku problém ako do neho zapojiť myš - a je jedno, koľko by mala chvostíkov xD
     
  8. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Mili... Myslím že to stojí za pokus?
    Nechat někde ležet mimo hlavní zonu kus bůčku.
    No posloupnost k myši by byla asi taková:

    Pes.
    Toulavá kočka.
    A jako poslední bych odhadoval tu myš?
    Pokud by jim to nesebral nějaký bezdomovec.
    o_O
    Apropo jako onehdá když jsem šel po Václaváku, tu jeden ošuňtělí z hloučku sedících bezdomovců s lahví v ruce říká:
    „Welcome to my living room!”
    o_O
     
    Naposledy upraveno: 21/4/18
  9. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pěkné slunečné nedělní ráno do Závislákova. Tato akce mne moc neoslovila, něco jsem udělala, ale začnu pěstovat dlouhodobky do úkolů v družstvu . Díky spolufarmářům, kteří se zapojili a dodali údaje do tabulky, jsem si vybrala zajímavé tanečky a končím. Půjdu s vnučkou na procházku, k obídku budou fleky, ty má vnučka ráda i jeden z vnuků, ale ten je na koleji, tak si na něho můžeme jenom při obídku vzpomenout. Zahrada posekaná, okna umytá ( s těmi mi pomohly dcery) tak si můžeme odpoledne vychutnat dobou kávičku na zahradě. Přeji příjemný den všem milým závislákům. ;););)
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra




    [​IMG]
    Nádhernou neděli závisláčkům i ostatním farmářům :p


    Jsem tu chvilku nebyla, ale moc práce a starostí ... no věrně jsem nakukovala :inlove:

    Páni ... pechfóglinko ... Agátku Christie jsem milovala už jako dítě a její odtajněné sekáčky mě pubertálně fascinovaly :D ... doma mám jeden ale zubatý, jak stále třískám do krkoviček a podobných mňamek.... dnes si po příchodu z práce musím zhlédnout nějaké nahrané krimi ... přiznávám, že se ze mě stal těžký závislák xD xD

    A co říci na blondýnky? ... jednu přírodní blondýnku znám hodně roků - je to moje nejlepší kamarádka a dosvědčím, že je vážně chytrá a k tomu je moc a moc hezká ;)
    Radku cukr není až tak důležitý, hlavně posolit bifteček a jiné přírodní dobrůtky :p ... těžký život masožravce xD



    Ale mé city jsou vždy u zvířátek, ať jsou jakákoli a jejich kamarádství, či soužití je někdy obdivuhodné ...

    [​IMG]



    Víkend byl docela těžký a jak jsem psala o skonu Tutan Chámona II. .... jsme likvidovali terárko,
    ale nikdo netušil že bude problém to železo přeřezat frézou ... jsme museli jet půjčit extra silnou
    a moje Áďulka to natáčela, protože to byl vážně velikánský ohňostroj v bytě - se nedalo ovlivnit a víc byt zabezpečit
    a já jen čekala, co nám tam chytne xD ale to dopadlo dobře.
    Nosit to železo po schodech bez výtahu byl další bonbónek a už to teď na sobě cítím.
    No je to pryč a mě zůstaly jen další vzpomínky ... už zůstaly jen muchy a komáři
    ...



    Tak se chci znovu omluvit za pozdní příchody k závisláčkům
    ... se polepším a mám vás vážně všechny ráda :inlove:


    [​IMG]


     
    Naposledy upraveno: 22/4/18
  11. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak tu máme zase hurá holky pondělí...
    kdo má radost ať zvedne ruku!

    U nás na západě je pod mrakem a nevypadá to na sunny day.
    Tak že se dnes asi moc neohřejeme?
    Víte, moje maminka je delší dobu v důchodu a tak jí dny už splývají, jak já jí závidím.
    Zrovna včera si zanadávala do mého nového telefonu že jí přišel 3400kč nedoplatek za teplo.

    "Jaképat teplo, když jsem celou zimu mrzla!"
    :D

    Naštěstí má hodného syna a tak tam půjdeme s Ježíškem...

    Evi: ale fuj biftek!
    My jsme měli včera a to byla neděle voňavou koprovou omajdu s vajíčkem a hovězím.
    A jaká to byla mňamka!
    A věříte že bio kopr byl dražší než maso?
    o_O
    Byla na sladko tak jak jí mám rád, tedy máme...
    :p
    Pa-pa...​
     
  12. herda21

    herda21 Expert fóra

    evainfo: překrásný motýl, toho bych brala :) Na zahradě mi také lítají motýli a vážky. (modrá a zelená) Když jsem seděla v houpačce, zelená mi sedla na rameno a pak na kotník. Docela velký exemplář - ani jsem nedutala a nehýbala se. Naneštěstí jsem neměla při sobě fotoaparát ani mobil, což je velká škoda. Nu, pak mi alespoň zapózovala na keři.... :)
    Jelikož jsem se v sobotu svým zpěvem snažila zpříjemnit den bývalému kapelníkovi při oslavě jeho jubilea, zahradě jsem věnovala aspoň včerejšek - je tam fakt nádherně a já včera jen lenošila a relaxovala :)
    Tak, jdu donatírat paraván na květiny, který odděluje můj balkón od sousedovic, aby bylo trochu soukromí. Jelikož jsem byla časem donucena zařadit se mezi pracdůch, (odpusťte - prdůch se mi vážně nelíbí...:-D ), chodívám v pondělí do školy až na půl dvanáctou a hraji si anglicky s úžasnými prvňáčky, na které se vždy moc těším:)
    Tak se mějte všichni sluníčkově, bez ohledu na to, zda je či ne sluníčko na obloze. Z

    P.S.: Také bydlím v domě bez výtahu (až nahoře), takže vím, co to je, dostat něco nahoru či dolů. :)





     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jo, ty zkratky: Prdůch je hnusný, ale pradůch taky. Nebo prdopeč.(U mně ovšem s přidáním jednoho d nomen-omen.) Jedna moje kamarádka byla dost zaujatá proti zkratkám, takže mi párkrát přišla rozvrkočená: Co je to výstava P.S.Ú ? Pak se plácala do čela, že nepochopila, že je to vástava psů. Ovšem za čtrnáct dní přišla s tím, že tedy opravdu nechápe, co je to nádraží KRČ.
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zdravím Vás přátelé, početla jsem si a řádkovi - tedy Radkovi se omlouvám :p, vše již opraveno, bo opravdu na mobilu psát zprávu je o život :oops:
    Užila jsem si víkend na chatě, sobotu ve slaných lázních v "Gmindu" s vnoučkem, kterej měl 4 hodiny hubu od ucha k uchu a když jsme ho vyváděli, tak řval jak tur, byla to fakt nádhera. Pochytala jsem i trošku barvy ze sluníčka a odpočatá jsem zas doma vygruntovala koupelnu a těšila jsem se na počítač, bo na tom mobilu to nejde tak dobře a spotřebovala jsem plno paušálů, co ta farma "sežere". Nemá někdo přehled, kolik sebere farma třeba při přechodu z plochy na plochu a už jen samotné otevření farmy?

    ;):)
     
  15. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Zdravím :music:

    ten víkend tak utekl... V sobotu od rána do 14.00 h. ve škole a včera jsem byla na výletě v Terezíně a podívat se na jednoho kocourka z vrhu Rozinky, je celý Rozinka... Byl to hezký den a i počasí bylo nádherné akorát domů jsem dorazila ve 21.00 h. :music: Ale co se nám nestalo, klíče od auta spadly na zem a jelikož jsme zamkli dálkovým s alarmem tak nám to nefungovalo... Sice jsme auto odemkli dálkovým bez alarmu, ale stejně hvízdal alarm pak se vypnul a když jsme chtěli nastartovat tak se zase spustil a nastartovat nešlo asi 15 minut jsme s tím zápasali až jsme nakonec dálkové odemykání s alarmem vyřešili, museli jsme sundat kryt a jen tak to šlo odemknout... Jak lidi koukali tak jsem si připadala jak zloděj... Fakt špatnej pocit... Takže dobrodružství... xD

    Nějak se tu zatáhlo a bouřka přichází...

    Radkuuu, mě se zase celej mobil posekal a tak jsem ho celej přeinstalovala... Šílený... Hlavně, že zase drandíš.. :music:d

    evoku, to nevím kolik spapá dat a jsem na ní denně na mobilu pokud se nedostanu na pc, ale zatím jsem data nevyčerpala..
     
  16. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    evoku57: Vím, že kdysi na fóru probíhala debata o spotřebě dat, myslím že to bylo v technických otázkách a hodně tam psala s konkrétními čísly matlafous123 a ostatní a dávaly se tam i nějaké prográmky.. Začala jsem hrát v srpnu 2016, tak to bylo pár měsíců potom.. Byla to docela zajímavá debata, ale bylo to ještě před rozšířením ploch tj.vodopádů a hřbitova. Víc si už nepamatuji.
     
    Naposledy upraveno: 23/4/18
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Nevím kolik to může spotřebovat dat na mobilu.
    Nicméně já sklízím na NTB přes mobilní data a tam je čistá spotřeba dat od otevření prohlížeče a kompletní sklizení farmy, tedy nebe, projít všechny mazlíky a sklizeň plus případné zasetí v prohlížeči Firefox +- 40 MB dat.
    Na mobilu by to mohlo být méně, ale nemám momentálně odzkoušeno, protože to v mobilu nepotřebuji, a abych pravdu řekl ani se mi do toho nechce :p

    Fajn hru pezt
     
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Zdar Apachie...
    Tak to já mobilni také neřeším, neb mám smlouvu na dobu neomezenou a tak je mi jedno zda procourám gigu, tera či pár kilo.
    Ale pokud jde čistě o spotřebu dat je to různé. Vesměs již z dříve vím že jedna návštěva je mezi 10 až 25 mega pokud zůstaneme u aplikace puffin.
    Jde taky ale o to jak farmu hraješ. Na google-play i dalších jsou aplikace které Ti přesné číslo co kde a jak spotřebuješ řeknou. Dokonce ukážou celou cestu připojení i něco navíc...
     
    Naposledy upraveno: 23/4/18
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Díky Vám všem, budu to muset prozkoumat ;):inlove:

    Edit: ašada, tak tolik asi vyšlo i mě na obstarání farmy, což je docela dost :eek:
     
    Naposledy upraveno: 24/4/18
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Evoku - mě jedno kompletní obstarání farmy na mobilu sežere kolem 120 MB. Mám puffin, pod 100 MB jsem se ještě nedostala.
    Pokud má někdo radu, jak spotřebu snížit, budu ráda.

    Edit:
    Mobil používám jen v nouzovýh situacích při akcích, když jsem na cestách. Po sklizni mobil od sítě odpojuji, mám jen 1,5GB na měsíc. Prvně se vždy snažím najít hotspoty zdarma.
     
    Naposledy upraveno: 24/4/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.